Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
24. okt 2007

noo,tak to potom nemoze byt u nas,nelly je stara zebroska 😖

pipka
autor
24. okt 2007

mixi ale nie ze zas budeme nieco robit kvoli tebe a ty nedojdes 😠 minule ta tu cakal makovy roztek s kakavkom a ty nikde 😠 😀

pipka
autor
24. okt 2007

ale ja by som k liuske aj rada, lebo ona ma symposa suseda 😀 😀 😀

mixka
24. okt 2007

lius a odkedy ju mate ??? ona je este steniatko ci uz je dospelacka ??? by si inak videla, ako by som vam skakala po hlavach... 😔

jul
24. okt 2007

ja uz tlacim do hlavy 😕
chlebik s pastekou a rajcinou,mnaaaam

pipka
autor
24. okt 2007

julis, ja uz len cajik pijem 😔 redukcny 😀

jul
24. okt 2007

jeeeeeej,vcera v ordinaciii,jak sme sa rehotali na Gregorovi 😀 😀 😀 az nam slzy tiekli,perfektne zahral toho ozrateho 😀 😎

mixka
24. okt 2007

mnaaam... sa mate kocky... mne dnes zostava asi dietna krupicna kasa... 😅

jul
24. okt 2007

liušš,vypytaj nam autogram 😀

pipka
autor
24. okt 2007

ale sa nam ten dej pekne zamotava.... 😅 dufam, ze sa ten Roman na tych horach nezabije a Petrovicova nezostane sama... 😒

lia
24. okt 2007

my sme mali dnes suchu veceru,sunku,parizer,salamik,klobasku,z kazdeho rozka troska,syrcek a urobila som sardinkovu pomazanku.
pipi,on nie je vecer doma,niekedy ho vidim doobeda,ale uz som ho davno nevidela a to byva oproti.dnes som sa stretla s jeho priatelkou.
mame ju skoro 3 roky mixi,ale je to decko pokakane 🙂

jul
24. okt 2007

tak to vyzera ,ze hej.sak to naschval mu to akoze nepovedala 😒

pipka
autor
24. okt 2007

lius, tak vysonduj kedy bude doma a potom bude stretko u vas 😀 najlepsie tak, aby sme im videli do okien 😀 😀

jul
24. okt 2007

liušš,on zije s tou Tanou Pauhofovou?

mixka
24. okt 2007

som vedle, jak ta jedle... 😀 nevidela som ani jeden diel, ale vcul sa nieco dozviem od vas... 😀

jul
24. okt 2007

ja aj ked zmeskam nejaky diel,tak to kuknem potom na nete,lebo asi by som zomrela od zvedavosti 😀

pipka
autor
24. okt 2007

ma porazi ak zomre... 😔 to jej sestra zato zbali Gregora... 😀

pipka
autor
24. okt 2007

mixik, mas co dohanat 😀 😀 😀 to je tema cislo 1 😀

mixka
24. okt 2007

ja pozeram od sameho zaciatku rodinne puta na prime, vcul su to velmi kr vztahy... a hajtraci markizacki museli dat toto nevhodne... 😀

pipka
autor
24. okt 2007

mixi, tak to kukaj na nete ako juliska 😉

lia
24. okt 2007

neviem ako sa ona vola 😒 ,ona je taka drobna rysava.
a nervy som vcera mala,ze mu to nepovedala 😖 oni maju stale zatiahnute rolety pipi,teda zaluzie a tie aj ked nie su zatiahnute,nie je dovnutra vidiet 😝 .viete ako sa ho ja hanbim?? 😅

mixka
24. okt 2007

pipi, to by som mala veru co dohanat 😀

pipka
autor
24. okt 2007

lius a preco sa hanbis, Ved on je taky fesi...no ja by som hned nadviazala kontakt 😀

pipka
autor
24. okt 2007

mixi, staci ked si pozries tuto druhu seriu, co ide od septembra 😉

mixka
24. okt 2007

koho sa to lius hanbi a s kym by pipi nadviazala kontaktik 😕 ???

jul
24. okt 2007

😀 😀 😀 😀 liušššššš 😀 😀

pipka
autor
24. okt 2007

mixi, s Tomasom Mastalirom, co hra Dr. Gregora v ordinacii...a je liuskin sused 😵

jul
24. okt 2007

mixi rodinne puta som aj ja pozeravala na jojke,ale potom to dali na inu hodinu svine,a odvtedy som to nemohla kukavat 😠 teraz to zase chodi na jojke,ale okolo4-5 rano 🙄

mixka
24. okt 2007

to vaaazne 😕 ??? tak to si musim kuknut, fcul mam dovod 😉 ... a je ten fesi zenaty ci single 😀 ???

mixka
24. okt 2007

jejda fakt ??? ze som to nevedela dnes rano, ked som nemohla spat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre