Ideme na to
pipka
8. okt 2007

Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
pipkaautor
10. okt 2007
dudus, kup si plysaka a hladkaj ho, poziciam ti mojho macka? 😃 Ved o chvilku budes hladkat babo v brusku, tak nevymyslaj so psom ]-( 😉
pipkaautor
10. okt 2007
a aka pracka sa da vyhrat? Nasi by potrebovali novu, zeby som im kupila ariel? 😉
ajka23
10. okt 2007
dudus, predstavujem si ta ako behas po tych vasich schodoch s velkym bruskom a vencis psa a este ho nosis, lebo taky maly pes nevie chodit po schodoch... :-S :-S :-S
ajka23
10. okt 2007
pipi, ty mi chces vyfuknut pracku? ]-( ]-( ]-( 😃
pipkaautor
10. okt 2007
dudus, a ked si cely den v robote, to ho tam nechas zavyjat? No chudatko! 😞 A vencit ho cez den kto bude? =-) Ja to tu mam u susedov a veru lutujem toho havina, ked si ludia iba z rozmaru kupia do bytu psa a potom cely den nie su doma ]-(
pipkaautor
10. okt 2007
Ajus, hadam da Hypernova aj viac praciek do placu nie? Jednu pre nasich, druhu pre teba 😃 😃 😃 kto chce este pracku??? =-) 😃 😃
pipkaautor
10. okt 2007
boooze este skoro dve hodiny 8-( 8-( :-N
ajka23
10. okt 2007
pipi 😃 😃 😃 😃
mala by si si pozicat kluce od susedov, ze im ho budes vencit, teraz, ked si doma a nudis sa... 😉 ty budes mat pokoj a ticho a oni vyvenceneho havina, co ty na to? 😃 a mozno si ta tak oblubi, ze si ho na koniec nechas... :-N :-N :-N
ajka23
10. okt 2007
pipi, uz iba dve hodiny... 😉 x-)
budes este junovka? =-) =-)
ajka23
10. okt 2007
pipi, si na wecku? =-) :-N
pipkaautor
10. okt 2007
no to urcite ajus :-N ale terz je kupodivu ticho, asi spi 😉

junovka? Asi ano, ak stupne 8-( , tak cca 15.juna 😉
ajka23
10. okt 2007
nasa tiez spi, beha jej chvost ako strkacovi, asi sa jej nieco pekne sniva... x-) x-) x-)
ajka23
10. okt 2007
julisa by uz mohla pomaly vstavat, nie? 😃 😃 😃
ajka23
10. okt 2007
kto vie, ako dopadne Walter, ci tiez nepojde prec... :-| aj moja kamoska v PP dala prec havina, ku svokrovcom... :-| 😃 dobra pomsta... 😃
dudu
10. okt 2007
sice je ta sutaz v hyperke ale parti dodavatelovi, takze on losuje a urcuje....a mohli by ste mat aj obe tu parcku, lebo ajka by mohla v pezinku a pipka v blaaave, neee
pipkaautor
10. okt 2007
juliska je teraz v poradni 😉
ajka23
10. okt 2007
a preco ja v pezinku, nech tam ide pipi... ]-( ]-( 😃
a neda sa to dohodnut este pred zrebovanim? 😉
pipkaautor
10. okt 2007
To su na slovensku len dve hyperky?
ajka23
10. okt 2007
ahaaaa 😉 asi si musela julis dat budik, ze? 😉 hadam este nerodi, ked je tam tak dlho... =-) =-) =-)
ajka23
10. okt 2007
idem prat, ked ste sa zase vyparili... ]-( 😢 😢 😢
pipkaautor
10. okt 2007
povedala, ze pride o pol tretej 😉
ajka23
10. okt 2007
som tu... 😉
pipkaautor
10. okt 2007
uz si oprala? =-) ty si sikulka 😃
ajka23
10. okt 2007
este asi idem aj cierne, ale sa mi nechce, boli ma chrbat... 8-( 8-(
pipkaautor
10. okt 2007
kasli na to, pojdes az o tretej, dovtedy tu vyckaj so mnou, lebo sa asi zblaznim :-N
ajka23
10. okt 2007
o tretej idem za koleginou, ake i tam ma byt? =-) =-) =-) :-|
jul
10. okt 2007
ahojteeeee 😃
tak som tu nastupena na cakanie 😎
ja som ale truba,ja som si pomylila datum,ja som si myslela,ze mam dnes poradnu a mam az na buduci tyzden,ece dobre,ze som sa vcera vecer kukla do tehu-knizky :-| :-N
ajka23
10. okt 2007
asi tvrde, ci nie? :-|
idem vencit... 😉
pipkaautor
10. okt 2007
kolegyna 😉

super julis, aspon mi bude veselsie x-) x-) ako ste dopadli v poradni? kolko vazi valibuk?
pipkaautor
10. okt 2007
booze ja nestacim citat 😃 tak ides az buduci tyzden julis? A kde si bola doteraz? =-)