Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
10. okt 2007

dudus, kup si plysaka a hladkaj ho, poziciam ti mojho macka? 😀 Ved o chvilku budes hladkat babo v brusku, tak nevymyslaj so psom 😠 😉

pipka
autor
10. okt 2007

a aka pracka sa da vyhrat? Nasi by potrebovali novu, zeby som im kupila ariel? 😉

ajka23
10. okt 2007

dudus, predstavujem si ta ako behas po tych vasich schodoch s velkym bruskom a vencis psa a este ho nosis, lebo taky maly pes nevie chodit po schodoch... 😖 😖 😖

ajka23
10. okt 2007

pipi, ty mi chces vyfuknut pracku? 😠 😠 😠 😀

pipka
autor
10. okt 2007

dudus, a ked si cely den v robote, to ho tam nechas zavyjat? No chudatko! ☹ A vencit ho cez den kto bude? 😕 Ja to tu mam u susedov a veru lutujem toho havina, ked si ludia iba z rozmaru kupia do bytu psa a potom cely den nie su doma 😠

pipka
autor
10. okt 2007

Ajus, hadam da Hypernova aj viac praciek do placu nie? Jednu pre nasich, druhu pre teba 😀 😀 😀 kto chce este pracku??? 😕 😀 😀

pipka
autor
10. okt 2007

boooze este skoro dve hodiny 🙄 🙄 😅

ajka23
10. okt 2007

pipi 😀 😀 😀 😀
mala by si si pozicat kluce od susedov, ze im ho budes vencit, teraz, ked si doma a nudis sa... 😉 ty budes mat pokoj a ticho a oni vyvenceneho havina, co ty na to? 😀 a mozno si ta tak oblubi, ze si ho na koniec nechas... 😅 😅 😅

ajka23
10. okt 2007

pipi, uz iba dve hodiny... 😉 😵
budes este junovka? 😕 😕

ajka23
10. okt 2007

pipi, si na wecku? 😕 😅

pipka
autor
10. okt 2007

no to urcite ajus 😅 ale terz je kupodivu ticho, asi spi 😉

junovka? Asi ano, ak stupne 🙄 , tak cca 15.juna 😉

ajka23
10. okt 2007

nasa tiez spi, beha jej chvost ako strkacovi, asi sa jej nieco pekne sniva... 😵 😵 😵

ajka23
10. okt 2007

julisa by uz mohla pomaly vstavat, nie? 😀 😀 😀

ajka23
10. okt 2007

kto vie, ako dopadne Walter, ci tiez nepojde prec... 😒 aj moja kamoska v PP dala prec havina, ku svokrovcom... 😒 😀 dobra pomsta... 😀

dudu
10. okt 2007

sice je ta sutaz v hyperke ale parti dodavatelovi, takze on losuje a urcuje....a mohli by ste mat aj obe tu parcku, lebo ajka by mohla v pezinku a pipka v blaaave, neee

pipka
autor
10. okt 2007

juliska je teraz v poradni 😉

ajka23
10. okt 2007

a preco ja v pezinku, nech tam ide pipi... 😠 😠 😀
a neda sa to dohodnut este pred zrebovanim? 😉

pipka
autor
10. okt 2007

To su na slovensku len dve hyperky?

ajka23
10. okt 2007

ahaaaa 😉 asi si musela julis dat budik, ze? 😉 hadam este nerodi, ked je tam tak dlho... 😕 😕 😕

ajka23
10. okt 2007

idem prat, ked ste sa zase vyparili... 😠 😢 😢 😢

pipka
autor
10. okt 2007

povedala, ze pride o pol tretej 😉

ajka23
10. okt 2007

som tu... 😉

pipka
autor
10. okt 2007

uz si oprala? 😕 ty si sikulka 😀

ajka23
10. okt 2007

este asi idem aj cierne, ale sa mi nechce, boli ma chrbat... 🙄 🙄

pipka
autor
10. okt 2007

kasli na to, pojdes az o tretej, dovtedy tu vyckaj so mnou, lebo sa asi zblaznim 😅

ajka23
10. okt 2007

o tretej idem za koleginou, ake i tam ma byt? 😕 😕 😕 😒

jul
10. okt 2007

ahojteeeee 😀
tak som tu nastupena na cakanie 😎
ja som ale truba,ja som si pomylila datum,ja som si myslela,ze mam dnes poradnu a mam az na buduci tyzden,ece dobre,ze som sa vcera vecer kukla do tehu-knizky 😒 😅

ajka23
10. okt 2007

asi tvrde, ci nie? 😒
idem vencit... 😉

pipka
autor
10. okt 2007

kolegyna 😉

super julis, aspon mi bude veselsie 😵 😵 ako ste dopadli v poradni? kolko vazi valibuk?

pipka
autor
10. okt 2007

booze ja nestacim citat 😀 tak ides az buduci tyzden julis? A kde si bola doteraz? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre