Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
ajka23
26. okt 2007
sak hadam donese az sa stretneme, ze mixi... 😉 ]-(
mixka
26. okt 2007
ta pri mne je neter a vedla jej kamoska... fotene v mojom rodnom meste v bojniciach x-)
ajka23
26. okt 2007
uz fakt idem, majte sa a pekny vikend, ja ho budem mat urcite... ]-( :-S
pipkaautor
26. okt 2007
najblizsie stretko budeme pozerat svadobne a historicke foto z detstva 😃 😃 😃 akurat julisku musime k tej svadbe donutit 😉
mixka
26. okt 2007
a kam ides aji ??? ostan tu 😉
ajka23
26. okt 2007
moje svadobne video je tiez velka sranda, ved uvidite... 😃 😃 😃
mixka
26. okt 2007
ja mam svadobne fotky iba na cd prip na kluci... a detske iba v albume... 😃
ajka23
26. okt 2007
mixi, chcem si uzit prazdny byt a chcem si napustit vanu a treba mi vysavat... 😞 😞
mixka
26. okt 2007
ale svadbu na dvd mame spravenu celkom pekne, jeden sikulincek z presova nam ju robil x-)
mixka
26. okt 2007
kasli na vysavanie a vanu... to spravis aj za hodku ci dve... 😉
pipkaautor
26. okt 2007
tesime sa aji... 😃
ajka23
26. okt 2007
vychodniari su sikovni... x-) x-) x-)
ajka23
26. okt 2007
sak ale ja zajtra skoro stavam a idem pracovat a este by som si mala odlozit nejaku energiu pre manzela, len ci si on nechal pre mna... :-| :-S
ajka23
26. okt 2007
mixi, ty si to uz vymazala? =-) =-) =-)
pipkaautor
26. okt 2007
mixi, takze doneses dvd aj ty? Musime spravit celodenne stretko 😃 aby sme to vsetko stihli...juliska aj porodi od smiechu 😃 😃 😃
ajka23
26. okt 2007
tak uz fakt idem... ]-( 😉 :-N
mixka
26. okt 2007
nase trva 3 hodiny... mame to na dvoch dvd, lebo na jedno sa nezmestilo... 😃 😃 😃
ajka23
26. okt 2007
inac, ked som sa minuly tyzden poflakovala po mileticke, tak mi chybalo len velmi malo, aby som si nekupila tehu oblecko, boli to tehu rifle a k tomu riflovy vrch... x-) x-) x-)
pipkaautor
26. okt 2007
babulky, idem aj ja, bo ma zacinaju nejako ocka stipat asi z pc 8-( nakuknem rano, kym sa bude obedik varit, zatial paa a pekny vecer x-)
mixka
26. okt 2007
na mileticke maju tehu oblecko ??? a kde ???
pipkaautor
26. okt 2007
na Mileticke maju aj tehu veci? =-) ja som si dnes ajus skoro kupila tu matersku nocnu kosielku na kojenie...jedine stastie, ze nemali moje cislo :-N
ajka23
26. okt 2007
v nejakom z tych obchodov a nebolo to ani drahe... :-|
idem, definitivne... ]-(
papapapapapapa 😉
mixka
26. okt 2007
nijeee... 😢
pipkaautor
26. okt 2007
papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapaa
mixka
26. okt 2007
pipi a vy mate ake plany na vikendik ??? my po dlllhom case tusim ziadne a budeme mat papuckovu kulturu.... aj pocasie je na to, ako stvorene... 😃
pipkaautor
26. okt 2007
aj my 😃
mixka
26. okt 2007
ja sa na to tesim, lebo furt niekde lietame a dufam, ze budeme zajtra dlllho rano v postielke... 😃
pipkaautor
27. okt 2007
vyhajana som dosyta 😃 😃 😃 vstavala som o pol jedenastej :-N
obedik sa vari...a vy nikde?! :-| |-| 😞
mixka
27. okt 2007
ahoj pipi, ja uz mam poprane dve pracky a fcul uz mam skoro vsetko pozehlene... obed sa vari a umyvacka umyva... 🙂 a manzel lezi v posteli a kuka telku... 😃 😃 😃
pipkaautor
27. okt 2007
takze vikendova klasika ako u nas 😃 😃 😃 s tym rozdielom, ze moj je v robote chuda :-| ale aj keby bol doma, tak nevari a neperie, ale sedi za pc :-N
ale vynasanie smeti je jeho domena...v tom je fakt dobry 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli