Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
26. okt 2007

sak hadam donese az sa stretneme, ze mixi... 😉 😠

mixka
26. okt 2007

ta pri mne je neter a vedla jej kamoska... fotene v mojom rodnom meste v bojniciach 😵

ajka23
26. okt 2007

uz fakt idem, majte sa a pekny vikend, ja ho budem mat urcite... 😠 😖

pipka
autor
26. okt 2007

najblizsie stretko budeme pozerat svadobne a historicke foto z detstva 😀 😀 😀 akurat julisku musime k tej svadbe donutit 😉

mixka
26. okt 2007

a kam ides aji ??? ostan tu 😉

ajka23
26. okt 2007

moje svadobne video je tiez velka sranda, ved uvidite... 😀 😀 😀

mixka
26. okt 2007

ja mam svadobne fotky iba na cd prip na kluci... a detske iba v albume... 😀

ajka23
26. okt 2007

mixi, chcem si uzit prazdny byt a chcem si napustit vanu a treba mi vysavat... ☹ ☹

mixka
26. okt 2007

ale svadbu na dvd mame spravenu celkom pekne, jeden sikulincek z presova nam ju robil 😵

mixka
26. okt 2007

kasli na vysavanie a vanu... to spravis aj za hodku ci dve... 😉

pipka
autor
26. okt 2007

tesime sa aji... 😀

ajka23
26. okt 2007

vychodniari su sikovni... 😵 😵 😵

ajka23
26. okt 2007

sak ale ja zajtra skoro stavam a idem pracovat a este by som si mala odlozit nejaku energiu pre manzela, len ci si on nechal pre mna... 😒 😖

ajka23
26. okt 2007

mixi, ty si to uz vymazala? 😕 😕 😕

pipka
autor
26. okt 2007

mixi, takze doneses dvd aj ty? Musime spravit celodenne stretko 😀 aby sme to vsetko stihli...juliska aj porodi od smiechu 😀 😀 😀

ajka23
26. okt 2007

tak uz fakt idem... 😠 😉 😅

mixka
26. okt 2007

nase trva 3 hodiny... mame to na dvoch dvd, lebo na jedno sa nezmestilo... 😀 😀 😀

ajka23
26. okt 2007

inac, ked som sa minuly tyzden poflakovala po mileticke, tak mi chybalo len velmi malo, aby som si nekupila tehu oblecko, boli to tehu rifle a k tomu riflovy vrch... 😵 😵 😵

pipka
autor
26. okt 2007

babulky, idem aj ja, bo ma zacinaju nejako ocka stipat asi z pc 🙄 nakuknem rano, kym sa bude obedik varit, zatial paa a pekny vecer 😵

mixka
26. okt 2007

na mileticke maju tehu oblecko ??? a kde ???

pipka
autor
26. okt 2007

na Mileticke maju aj tehu veci? 😕 ja som si dnes ajus skoro kupila tu matersku nocnu kosielku na kojenie...jedine stastie, ze nemali moje cislo 😅

ajka23
26. okt 2007

v nejakom z tych obchodov a nebolo to ani drahe... 😒
idem, definitivne... 😠
papapapapapapa 😉

mixka
26. okt 2007

nijeee... 😢

pipka
autor
26. okt 2007

papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapaa

mixka
26. okt 2007

pipi a vy mate ake plany na vikendik ??? my po dlllhom case tusim ziadne a budeme mat papuckovu kulturu.... aj pocasie je na to, ako stvorene... 😀

pipka
autor
26. okt 2007

aj my 😀

mixka
26. okt 2007

ja sa na to tesim, lebo furt niekde lietame a dufam, ze budeme zajtra dlllho rano v postielke... 😀

pipka
autor
27. okt 2007

vyhajana som dosyta 😀 😀 😀 vstavala som o pol jedenastej 😅
obedik sa vari...a vy nikde?! 😒 😔 ☹

mixka
27. okt 2007

ahoj pipi, ja uz mam poprane dve pracky a fcul uz mam skoro vsetko pozehlene... obed sa vari a umyvacka umyva... 🙂 a manzel lezi v posteli a kuka telku... 😀 😀 😀

pipka
autor
27. okt 2007

takze vikendova klasika ako u nas 😀 😀 😀 s tym rozdielom, ze moj je v robote chuda 😒 ale aj keby bol doma, tak nevari a neperie, ale sedi za pc 😅
ale vynasanie smeti je jeho domena...v tom je fakt dobry 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre