Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
27. okt 2007

sa maaas, moj vynesie smeti iba vtedy, ked ich mame doma tak dlho, ze zacnu smrdiet... iank ich nevidi... ked mu ich strcim do roky, vynesie ich aj skor... 😀 😀 😀 ale zase jeho parketa je varenie... 😉

pipka
autor
27. okt 2007

no u nas je to takto s vysavanim...az ked narobim krik a strcim mu to uz do ruky, tak povysava...ale ked vidim ako, tak musim odist, lebo by som mu najradsej ten vysavac vytrhly z ruky a povysavala si sama, ale to zas neurobim, lebo potom by sa toho rad vzdal, ze to nevie tak dobre ako ja 😅 😅 😀
maju to prespekulovane ti chlapi 😠 😀

mixka
27. okt 2007

tak moj povysaval 1x minuly rok na vianoce 4iz byt za 1O minut... a nikdy predtym ani potom sa vysavaca nechytil... uz sa nerozculujem a zacinam sa zmierovat s tym, ze budem za slusku aj jemu aj detom... a ked mi potom zacne rozpravat jeho teoriu o tom, ako su konicky dolezite, tak sa fakt zbalim a odidem... 😖

mixka
27. okt 2007

...sluzku...nie slusku... 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
27. okt 2007

to ti povedal? 😀 je dobryyyyy a fantaziu ma, to sa musi nechat 😀 ale podobne je to aj u nas, len v bledoruzovom... 😀 tak sa ukludni, ser na to, aj tak to s nimi ine nebude...viem to asi od tisicich inych zien... 😅 😀 😀 😀

pipka
autor
27. okt 2007

ale ja mam stastie aspon v tom, ze cokolvek sa doma pokazi, tak opravi hned a dokonale, to sa musi nechat, je to kutil... 😀

mixka
27. okt 2007

ma teoriu... konicky su pre zivot dolezite a treba nejake mat a venovat sa im... nebudem nase deti nutit upratovat, ty si posadnuta poriadkom... aby si bola v reale, chodila som do roboty, ked som prisla vecer domov, mala som na starosti nakup, veceru, prip oprat alebo ozehlit... ked budu deti, budem rada pri takomto jeho pristupe, ked stihnem ist vecer spat... 😠 😠 😠

mixka
27. okt 2007

aj on opravi co treba, akurat systemom... prerabali sme byt a kupelnu a wc nemame dokoncenu uz rok a pol... sa mu do toho neeechceee... dnes sa chystal prerobit vodu v kuchyni, lebo tecu stare rury a je v posteli, lebo sa mu neeechceee... a mne sa musi chciet aj varit, aj zehlit aj vsetko... mam toho po krk... 😠

pipka
autor
27. okt 2007

to prejde mixi...nechaj ho raz, vymenit si ulohy, ty objednaj niekoho, kto ti spravi vodu a on nech perie, vari a zehli...uvidis, ze to hned opravi 😉

mixka
27. okt 2007

na tu vodu asi aj tak niekoho objednam... ale keby som mala cakat, kym operie prip ozehli, tak budem chodit 5 rokov nahata... ☹

pipka
autor
27. okt 2007

😀 😀 😀 ...to chce kliiiiiiiid, a zvyknes si 😀

pipka
autor
27. okt 2007

ja som takto cakala, kym mi spravi susiak z okna, lebo nemame balkon...presiel rok a ked nist, tak som objednala uja, za tyzden som ho mala aj namontovany a Vilko s radostou zaplatil 😵 😵 😵 on je rad, ze si dokazem veci vybehat a vybavit, tak on radsej zaplati a ma pokoj 😉 a vzdy mi za to este nieco kupi, za to, ze som taka sikovna....tak ja rada vybavujem 😀 😀 😀

mixka
27. okt 2007

ved ono to tak najskor skonci... 😢 ale naco potom tych chlapov mame 😕 ???

pipka
autor
27. okt 2007

aby sme sa mali nad kym rozculovat 😀 😀 😀
vies ako sa hovori...bez chlapa zle..s chlapom este horsie 😀 😀 😅 😀 😀
tak co uz...zvykajme si 😵

mixka
27. okt 2007

...asi nam ani nic ineho neostava... 😒 😀 😀 😀

pipka
autor
27. okt 2007

keby mali chlapi takyto chat, ktovie, co by si tam pisali oni.... 😅
ty kokso, ta moja furt len upratuje...a ta moja ma nuti nakupovat... 😀 😀 😀

mixka
27. okt 2007

moj akurat vyklada umyvacku riadu... som mu povedala, ze som o nom napisala na konika, aky je lenoch a jeho teorie... 😀 😀 😀 moj by zarucene stale pisal, ze som total posadnuta poriadkom, co nie je pravda... som za standartne upratovanie... 😀

pipka
autor
27. okt 2007

napodobne... 😵
zlatinko, musim ta na chvilku opustit, prichadza vilko, ideme papat a ked ho vystrojim, zase dojdem, zatim paaa 😉

mixka
27. okt 2007

tak bru chut 😵

jul
27. okt 2007

ahojte 😉
pipi a co si papala na obed????????????

jul
27. okt 2007

ja som uz vselico pojedla,boli sme na nakupe a mam plllllnu chladnicku,ze sa mi regale v nej ohynaju 😀 ,tak mam co dlavit do hlavy 😀
ja mam na obed rizoto a R ma pecene rebierka 😝

pipka
autor
27. okt 2007

ajojte...juliska, dnes som zapekala karfiol so zemiacikmi, syrom a smotankou a zajtra peciem kacicku, kapusticku a masko 😉 😝 🙂 🙂 🙂 mnaaaaam.
dali by ste si? 😀

pipka
autor
27. okt 2007

idem kuk spravy a skusim nazriet potom 😵

pipka
autor
27. okt 2007

fungoval vam poobede internet? Lebo nam asi 4 hodiny nesiel 😠 😠 😠 blby T-com 😠

jul
27. okt 2007

ja som robila minuly vikend knedlu,masko pecene a kapusticku,podarilo sa mi 😎

jul
27. okt 2007

ja si akurat balim tasku do porodnice a perem uz vecicky 🙂

jul
27. okt 2007

pipi,toooolko je toho,ze aj na dvojicky ti to bude uplne stacit 😝

pipka
autor
28. okt 2007

juliska, tak uz nam budes v plnej pohotovosti 😀 donesies si tasku aj na stretko? 😕 😀

pipka
autor
28. okt 2007

booze tento posun casu milujem, ked hajam o hodinku dlhsie a potom frajerim ako som skoro hore 😀 😀 😀
uz sa mi kapusticka dusi, dam piect masko a uz sa len budem tesit ako si nacpem brusko 😵 😝 😵

pipka
autor
28. okt 2007

super julis, tak zacinam sa na tie dvojicky normalne tesit 😀 ked budu chodit take vyobliekane ako tvoj Risko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre