Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
28. okt 2007

co nevies citat? 😀 ved som napisala ze rovno u mna v skolke medzi jednou a pol druhou 😉

mixka
28. okt 2007

jaaaj 😀 , asi neviem... 😀 😀 😀 a kde je ta skolka 😕 ???

lia
28. okt 2007

pipi,nechuti ti u svokry??preco??ja ani neviem ako svokra vari 🤐

mixka
28. okt 2007

lius, teba svokra nikdy nepozvala na obed 😕 ???

lia
28. okt 2007

kto ti dojde na obed pipi??ja a este kto?? 😕 😀

lia
28. okt 2007

nie 😖

mixka
28. okt 2007

a co sa nemate rady 😲 ???

pipka
autor
28. okt 2007

nie ze nechuti, ale ona je madarka, a vari stale to iste a pouziva neskutocne mnozstva oleja 🙄 tak tam chodime, len ked sa uz inak neda...aj Vilko papa radsej doma 😒 😀

lius, brasko dojde...aj s tebou 😀 😀 😀

pipka
autor
28. okt 2007

mixi, vedla toho noveho kostola v Dubr.

lia
28. okt 2007

dobre pipi 😀 ,moze byt 😵
ja som mala byvalu svokru madarku,ale mne u nej chutilo,bolo to tazsie,ale aspon som nemusela varit tak casto,stale nas volala na obed,za to moja svokra nas este ani raz nepozvala na obed.neviem vam povedat preco.asi nema potrebu a hlavne nemala dobry zivot,tak neviem ci nevie,ze sa to v normalnych rodinach robi.sere ma to,ale nic s tym nespravim.

mixka
28. okt 2007

lius a keby si sa niekedy nenapadne spytala, ci by ste k nej nemohli prist v nedelu na obed a ze ju na oplatku nabuduce pozvete vy ???

pipka
autor
28. okt 2007

my k nej musime chodit aj kvoli tomu, ze ona je uz sama a je jej smutno, a ked tam dojdeme, tak ma solo aj 4 hodky, az nas boli hlava a prchame odtial 😀
ona nie ze zle vari, to jedlo je dobre, len na nas vkus hrozne mastne 😅 ale zjeme, nefrfleme a doma si dame po svojom 🙂

lius a ty si ju tiez este nepozvala? Mozno potom by to chcela oplatit... 😒 😉

pipka
autor
28. okt 2007

babulky musim sa uz s vami naozaj rozlucit, idem prestriet na stol, napapame sa a potom ideme na navstevu, tak nakuknem az neskor vecer 🙂 peknu nedelu 😵

lia
28. okt 2007

samozrejme ze pozvala,u nas bola milion krat,ja jej aj poslem v miskach,ale ona aj tak nic.pipi,aj moja svokra je uz sama.

pipka
autor
28. okt 2007

tak to sa divim, ze vas nepozve, aspon by jej nebolo smutno 😒 ale asi jej nie je...tak v tom pripade to neries 😉

loss
28. okt 2007

caute bambulky ako sa mate*? 😉

jul
28. okt 2007

ahojte 😉

tak ja som spala doteraz,ale to z toho pocasia,vtedy mi je blbo na odpadnutie,tak mam narok,no nie??????

pipi,ked ti nebude vadit,ze ti dvojicky chodia kazde inac oblecene 😀 ,ozaj davala by si im rovnake oblecka? alebo by ti to bolo jedno?

este sme sa s Ajkou na nicom nedohodli na zajtra 😖

ninka1234
28. okt 2007

ahojky jul videla si to novembrovky už rodia o dušu ďalšie babo je na svete, už sa nám to kráti

mixka
28. okt 2007

jul, tak sa dohodni so mnou... 😵

dudu
29. okt 2007

dobre ranko, tolko ste toho popisali, ze sa mi to ani nechce citat, ale zaregistrovala som, ze ste saze hovorili o papani, 😀 😀 namali by sme tuto temu prepisat na co sme jedli? 😉 😀 😀 lebo sa tu uz nikto nesnazilkuje? IBA JA ?😠 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2007

ahoj dudu... jasne, ze sa tu snazilkuje... 😀 snzilkuje sa pipi a lia... 😉

dudu
29. okt 2007

ahoj mixi, sak ja viem 😉 , ze vsetky snazilkujeme, ale v PAPANI, tusim sa nam z tolkeho snazilkovania poriadne nafucia bruska.. 😀 😀 . Mne drahy slubil tento vikend ze mi opravi tiez vodu v kuchyni, lebo mi trosku zle namontoval bojler, ale..... nic sa nekonalo, cele dva dni stravil pri pc-ku, upravoval fotky.... uz ich tam ma iba 80, tak pockam kedy ich doupravuje a potom verim, ze mi to opravi, tak sa nevzrusuj, ze ti nasi chlapi su take nemehla, ozaj moj za 10 rokov co sme spolu ani raz nepovisaval.... iba ked obliekal vianocny stromcek / lebo mu padalo to umale ihlicie 😀 /a samozrejme ze len okolo stromceku, to uz nemohol aj celu izbu prejst 😀 😀 😀 😀 , su to nasi chlapi, 😅 😉

dudu
29. okt 2007

jooooj 😕 chybicka se vloudila 😀 😀

dudu
29. okt 2007

a co ze si uz hore? tiez si uz v robotke?

mixka
29. okt 2007

dudu, tak to sa mam na co tesit... 😀 😀 😀 ale mne vcera tu vodu v kuchyni spraviiil, tak sa tesiiim... 😉 😉 😉 a to papanie.... ja mam teoriu, ze sa musime dobre nabastit kym sme tu, lebo na druhej strane si uz nic fajneho nedame... tak kaslime na diety a uzivajme zivota... 😉

mixka
29. okt 2007

dudu, som doma...

dudu
29. okt 2007

jaaaaj, a co nespinkas, ja byt doma tak spim az do desiatej minimalne, 😅 😀 😀 😀 😀 😀
inac dnes sa mi nechcelo spat, bola som asi tri krat v noci hore, hrozne potom mam pocit, ze som sa nevyspala ☹ 😠 , tak to dozeniem ked pridem domov 😅

mixka
29. okt 2007

dudu, ja ked sa raz zobudim, uz neviem spat, tak vstanem... a aj poobede zaspim len vynimocne... 😖

dudu
29. okt 2007

no tak to si ja viem vychutnat, dam si kavicku, pustim telku, prehodim deku... auz neviem ze som bola v robote, sup a som v raji snov.. 😀 😀
ja som taky nezmar zaspim aj po stojack yk mi to telo potrebuje, neubranim sa.
Som ako tie babatka co su nafilmovane v tych situaciach 😀 😀 😀 , spat tak spat aj na nocniku... 😀 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2007

tak to sa maaas... to mne nehrozi... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre