• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
aji a ty ??? ked pojdes ty, idem aj ja :grinning:
29. okt 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja??pracujem,ale iba obcas :wink: .mame firmu,v ktorej pomaham hlavne vybavovat take veci,ktore moj manzel a otec nestihaju :wink:
29. okt 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som si ista, po vikendovej robote mi vyskocila teplota, tak neviem, ci ist, ci neist... :frowning2: :unamused:
29. okt 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nie ja masku nemam, iba tomik, a budes naozaj cumiert ale nemam to prezradit, vies on bol v tescu a kupil ale na mna nemyslel, a ozaj neviem ci aj vase fotky upravoval ale upravoval cely vikend, len dufam ze si aj on nenasiel takyto neaky pokec a nekecal, :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom to mozeme kludne prelozit na iny den...
29. okt 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pubertak nad nami si spravil dnes porazdniny, tak to uz teraz mam vesele... :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
29. okt 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac cafte, ani nestiham citat prispevky, pisate ako ceske zandarky :sweat_smile: :grinning:
a co to mate za stredko??? to je to stredko??? :sweat_smile: :confused: aj aj sa chcem pridat :frowning2:
29. okt 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jmenuji se vterka :grinning:
29. okt 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, nie je to stretko, len sme mali ist do roboty za pipi, za jej kolegynou, aby nas odkliala... :wink:
este trosku popracujem, ale cely den budem nakuuuuuuukat :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit niekto cesticko na cernohor?? :frowning2:
jaj nevadi aj tak sa vtirknem, ked to bude poobede
autor
musim vas opustit, padam do robotky :sweat_smile: sa mate, ze ste domaaa, aj ja steeeeem :unamused: :angry: :grinning: uz nech su Vianoce :dizzy_face:
29. okt 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nacpem aj tam kde ma nechcu.. :grinning: :grinning: mam kozu ako hros :grinning: :grinning:
lia, ved to je zemiakove, ako na placky... ja to doma robim :wink:
aji, tak to prelozime n inokedy :confused: ???
autor
stretko nase spravime buduci tyzden :wink: dnes sa len odklina :grinning:
29. okt 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sa pozeralia do MA, ze dnes mate cernohor, mnam... :dizzy_face: tusim si postruhas zemiacky, vajko , muka a mas cesto, ci nie? :unamused: robila som to az raz a povedala som si dost... :angry: :grinning:
autor
ale fakt uz padaaaaam, paaa
keby nieco, som na mobile :dizzy_face:
mixi,viem,ze tam ide zemiak,muka,ale neviem aka,asi vajicko,ale neviem kolko coho.placky som este nerobila :frowning2: ,sa hanbim :pensive: .ale dala by som si :slight_smile:
mixi, ja to asi dnes vzdam, nechcem, aby sa mi pohorsilo... :unamused: a dozvedela som sa, ze robim tento tyzden dve dvanastky, lebo su prazdniny, tak mi je z toho zle... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kolko coho aji??a aka mauka tam ide??ano aji,velkomozny si objednal cernohor aj so syrom!!a opekane zemiaky :sweat_smile: :grinning:
29. okt 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,praci cest :wink:
29. okt 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, muka hladka a koreniny klasika, ako do placky... cierne mlete korenie, majoranka, cesnak a sol... vajicko ja nedavam, ale niekto dava... mne to drzi pokope aj bez neho... je to jednoduche... :wink:
29. okt 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius a syr ide na vrch rezna postruhany...
aji ok, tak aj ja to necham dnes tak a pojdem s tebou nabuduce :wink:
29. okt 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja davam polohrubu do vsetkeho... :grinning: :grinning: :grinning: a kolko coho? primerane, aby si mala take cesticko, v ktorom to obalis... :wink: ani prilis huste, ani prilis riedke... :wink: mne to na tom ceste nechcelo drzat, tak som si ponadavala a uz to nerobievam... :angry: :grinning:
29. okt 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, si lepsia... :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mixi,tak ty si taka kucharka??dakujem :slight_smile: ,dufam,ze mam hladku muku :unamused:
aji :grinning: :grinning: :grinning: lius, ked nemas hladku, daj kludne polohrubu... ja ju tiez prasknem do bars coho, ked ju potrebujem a nemam :grinning:
29. okt 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat, ze mi to na tom mase nedrzalo, uz pisem ako tatar... :confounded:
29. okt 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok