• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
mixi a kde spi manzel? :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, mne sa bizutka paci, ale ja nemozem dat do ucha nic ine, ako zlato a aj to mam furt v uchu iba jedny nausnice, lebo uz aj niektore zlate mi robili tazkosti... akurat tieto jedy nie... a bolo by divne, keby som bola skombinovana zlato + bizutka... :cry:
jeejj aji,asi mame spolocne zaujmy :grinning: ja aj dobru kozmetiku milujem :grinning:
akeho mixi??
aji, spi na posteli... ono to ma asi 25 - 30cm a spi medzi nami :grinning:
lius, bielo - ruzoveho, ze sa pytas :grinning:
29. okt 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som si zobrat Onasisa a mala by som toto vsetko... :unamused: :angry: :grinning:
lius, aj kozmetika moze byt, ja ju objednavam ako diva a potom zistim, ze mam z jedneho druhu aj 4... :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ja nepotrebujem plysaka, medzi nami sa sem tam suchne 43kilovy slonik... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, tak to by som ja nepredychala... :frowning2: myslim kvoli strachu... :pensive:
29. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala vcera susna pri sebe,bolo mi smutno a ona sa vie tak maznat zlato :slight_smile:
29. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by si strach z vlastneho havina? :confused: sak aj ona bola raz malicka, tak do ruky, ale nejak sa mala u nas dobre a takto to dopadlo... :grinning:
29. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, tie dlhe nohy by Nelinke mohla zavidiet aj Sklenarikova... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to na com spava ste kde kupovali? :confused:
29. okt 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem... keby som mala vlastneho od steniatka, mozno by som to prekonala... len neviem, kto by s nim chodil von... ja urcite nie, ja by som zbadala vonku ineho psa a liezla na strom... to by teda bolo... :pensive:
29. okt 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, co si mala niekedy nejaku negativnu skusenost? :confused:
29. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate u vas slnko? tu je hnusne, neviem, kam mam ist vesat pradlo... :rolling_eyes:
29. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi :grinning: :grinning: viem si ta predstavit ako lezies na ten strom :grinning:
aji,ona ma dva pelechy,ten co je v albume,ma v obyvacke,je z auparu a druhy ma taku vacsiu postel a tu sme kupili v zoodome.je super,lebo sa da prat a hlavne je,ze sa nan nechytaju chlpy,este by som potrebovala pre nu taku prikryvku,kde sa nechytaju tie jej chlpy. :confounded:
29. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji neviem, od kedy registrujem zivot, mam panicky strach... sme byvali volakedy na 9tom poschodi /uplne hore/ a ja som sa, ako 2rocna hrala v lete na balkone a vonku na ulici zastekal pes a ja som letela dnu a liezla v obyvacke pod stolik a schovavala sa, lebo mi v tom veku este nedochadzalo, ze je to vonku a ten pes k nam nemoze... :frowning2:
29. okt 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, to co mas v albume, co asi stalo? jezisko asi pojde nakupovat... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a to ti nik od vtedy nevysvetlil, ze havinkovia su dobri? :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, ked mas raz z niecoho panicky strach, vysvetlenia su nanic... to ako keby si isla niekomu s klaustrofobiou vysvetlovat, ze sa mu nic nestane... :unamused:
29. okt 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam fobiu z velkeho davu a maleho priestoru tiez, normalne mi trpnu zuby... :confounded: :confounded: :confounded: zam to od vtedy, ked som ako mala vliezla pod postel a spat som nevedela, este teraz si spominam na tuhrozu a paniku... :rolling_eyes: a este to mam z kostola, vela ludi, vydychany vzduch... :unamused:
29. okt 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam takyto strach z maciek mixi :pensive: :frowning2:
aji,neviem uz co to stalo presne,dostala to takto pred rokom,ale myslim,ze to bolo do 1.000,-sk.no neviem,oni sa v auparku prestahovali do tej npvej casti a sa o dost aj zmensili a netusim,ci maju este pelechy.sa mi to zda dost zredukovane,nechapem,oni mali tolko veci,rada som tam chodila.skus aj v zoodome pozriet :wink:
29. okt 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa inak male psicatka velmi pacia, su rozkosne :dizzy_face:
29. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v zoodome som vzdy jak utrhnuta z retaze, len kupujem, co vidim... :grinning: neviem, co sa nasej stalo, ale prestala si lihat do svojho pelechu... :confounded:
preco maciek lius? :confused:
29. okt 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, album si mazala ty, ci admin? :confused:
29. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, myslis kapelu ???
29. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano
29. okt 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem aji??mam to od malicka :fearful:
inak,ja byvam pri zoodome,tak ked na buduce pojdes,zastav sa na kafe :wink:
to som zmazala ja, ved tu mozu byt iba albumy s fotkami, ktore suvisia s detmi... :slight_smile:
ok, beriem ta za slovo... :wink: :dizzy_face:
kam chodite nelinku vencit? :unamused:
kde je zoodom :confused: ???
29. okt 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vrakune do lesika,do petrzky do sadu a tak.
mixi,v prievoze.
29. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok