Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
29. okt 2007

mixi a kde spi manzel? 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2007

aji, mne sa bizutka paci, ale ja nemozem dat do ucha nic ine, ako zlato a aj to mam furt v uchu iba jedny nausnice, lebo uz aj niektore zlate mi robili tazkosti... akurat tieto jedy nie... a bolo by divne, keby som bola skombinovana zlato + bizutka... 😢

lia
29. okt 2007

jeejj aji,asi mame spolocne zaujmy 😀 ja aj dobru kozmetiku milujem 😀
akeho mixi??

mixka
29. okt 2007

aji, spi na posteli... ono to ma asi 25 - 30cm a spi medzi nami 😀
lius, bielo - ruzoveho, ze sa pytas 😀

ajka23
29. okt 2007

mala som si zobrat Onasisa a mala by som toto vsetko... 😒 😠 😀
lius, aj kozmetika moze byt, ja ju objednavam ako diva a potom zistim, ze mam z jedneho druhu aj 4... 😀 😀 😀

ajka23
29. okt 2007

mixi, ja nepotrebujem plysaka, medzi nami sa sem tam suchne 43kilovy slonik... 😀 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2007

aji, tak to by som ja nepredychala... ☹ myslim kvoli strachu... 😔

lia
29. okt 2007

aj ja som mala vcera susna pri sebe,bolo mi smutno a ona sa vie tak maznat zlato 🙂

ajka23
29. okt 2007

mala by si strach z vlastneho havina? 😕 sak aj ona bola raz malicka, tak do ruky, ale nejak sa mala u nas dobre a takto to dopadlo... 😀

ajka23
29. okt 2007

lius, tie dlhe nohy by Nelinke mohla zavidiet aj Sklenarikova... 😀 😀 😀 😀 😀
to na com spava ste kde kupovali? 😕

mixka
29. okt 2007

tak to neviem... keby som mala vlastneho od steniatka, mozno by som to prekonala... len neviem, kto by s nim chodil von... ja urcite nie, ja by som zbadala vonku ineho psa a liezla na strom... to by teda bolo... 😔

ajka23
29. okt 2007

mixi, co si mala niekedy nejaku negativnu skusenost? 😕

ajka23
29. okt 2007

mate u vas slnko? tu je hnusne, neviem, kam mam ist vesat pradlo... 🙄

lia
29. okt 2007

mixi 😀 😀 viem si ta predstavit ako lezies na ten strom 😀
aji,ona ma dva pelechy,ten co je v albume,ma v obyvacke,je z auparu a druhy ma taku vacsiu postel a tu sme kupili v zoodome.je super,lebo sa da prat a hlavne je,ze sa nan nechytaju chlpy,este by som potrebovala pre nu taku prikryvku,kde sa nechytaju tie jej chlpy. 😖

mixka
29. okt 2007

aji neviem, od kedy registrujem zivot, mam panicky strach... sme byvali volakedy na 9tom poschodi /uplne hore/ a ja som sa, ako 2rocna hrala v lete na balkone a vonku na ulici zastekal pes a ja som letela dnu a liezla v obyvacke pod stolik a schovavala sa, lebo mi v tom veku este nedochadzalo, ze je to vonku a ten pes k nam nemoze... ☹

ajka23
29. okt 2007

lius, to co mas v albume, co asi stalo? jezisko asi pojde nakupovat... 😵 😀 😀

ajka23
29. okt 2007

mixi a to ti nik od vtedy nevysvetlil, ze havinkovia su dobri? 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2007

aji, ked mas raz z niecoho panicky strach, vysvetlenia su nanic... to ako keby si isla niekomu s klaustrofobiou vysvetlovat, ze sa mu nic nestane... 😒

ajka23
29. okt 2007

ja mam fobiu z velkeho davu a maleho priestoru tiez, normalne mi trpnu zuby... 😖 😖 😖 zam to od vtedy, ked som ako mala vliezla pod postel a spat som nevedela, este teraz si spominam na tuhrozu a paniku... 🙄 a este to mam z kostola, vela ludi, vydychany vzduch... 😒

lia
29. okt 2007

ja mam takyto strach z maciek mixi 😔 ☹
aji,neviem uz co to stalo presne,dostala to takto pred rokom,ale myslim,ze to bolo do 1.000,-sk.no neviem,oni sa v auparku prestahovali do tej npvej casti a sa o dost aj zmensili a netusim,ci maju este pelechy.sa mi to zda dost zredukovane,nechapem,oni mali tolko veci,rada som tam chodila.skus aj v zoodome pozriet 😉

mixka
29. okt 2007

mne sa inak male psicatka velmi pacia, su rozkosne 😵

ajka23
29. okt 2007

v zoodome som vzdy jak utrhnuta z retaze, len kupujem, co vidim... 😀 neviem, co sa nasej stalo, ale prestala si lihat do svojho pelechu... 😖
preco maciek lius? 😕

ajka23
29. okt 2007

mixi, album si mazala ty, ci admin? 😕

mixka
29. okt 2007

ajus, myslis kapelu ???

ajka23
29. okt 2007

ano

lia
29. okt 2007

co ja viem aji??mam to od malicka 😨
inak,ja byvam pri zoodome,tak ked na buduce pojdes,zastav sa na kafe 😉

mixka
29. okt 2007

to som zmazala ja, ved tu mozu byt iba albumy s fotkami, ktore suvisia s detmi... 🙂

ajka23
29. okt 2007

ok, beriem ta za slovo... 😉 😵
kam chodite nelinku vencit? 😒

mixka
29. okt 2007

kde je zoodom 😕 ???

lia
29. okt 2007

do vrakune do lesika,do petrzky do sadu a tak.
mixi,v prievoze.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre