Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
21. dec 2007

v moste, ale si vtipna... 😠 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
21. dec 2007

uz v nedelu, ja na stedry den uz scem mat pokoj a uz budem len rozpravky kukat 😀 😀 😀

jeeej, supis, tak si uzivaj volno. Aj my mame teraz mimoriadne dlho volno, az do 7.1. to idem akurat na utz 😵
a ty si ako dlho doma?

pipka
autor
21. dec 2007

ze? 😀 😀 😀 😀 to bola momentalna slovna inspiracia 😀

ajka23
21. dec 2007

ja som asi tiez nejak tak, este neviem, ak budu chodit chlapci skor, ak nieco vyvedu, tak uz 2.1.... 😖 tak im odporucam, aby sekali dobrotu... 😠 😠 😠
aj obalovat budes v nedelu? 😨

pipka
autor
21. dec 2007

hej hej, ja to chcem mat vsetko este v nedelu vecer hotove, aby ked som vstala, som sa mohla v pyzamku presunut k telke a uz len cumiet 😀 😀 😀 aj tak ma byt post az do vecere, a potom sa nabuchame salatu s rybkou a kapustnicky 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
21. dec 2007

...o kolacoch pomlcim.... 😅 😀 😀 😀

pipka
autor
21. dec 2007

kupovala si aj emke darcek?

ajka23
21. dec 2007

u nas robi salat svokra, ale nie je to dobre vymyslene, lebo nebudem mat co cely den pojedat... ☹ sak ale ja si nieco ine najdem, toho sa nebojim... 😀 😀 😀
uz mas nejake priznaky? 😕 😵

ajka23
21. dec 2007

emka na mna tak kukala, ze darcek uz zozrala... 😀 😀 😀

ajka23
21. dec 2007

kasles na mna, ci co? 😠 😠 😀 😀

pipka
autor
21. dec 2007

absolutne ziadne 😒 furt je mi tak dobre, az mi to je divne 😅
ak nemyslim ten sprosty kasel 😠 😠 😠 uz som druhy den rano vracala, ale to z toho kasla, chytim taky zachvat, az ma pri cisteni zubov napne a len zlc ide...sak brucho prazdne 😒 nemozem ani lieky zapijat, lebo hned idu von 🙄 na nervy!

pipka
autor
21. dec 2007

sak pisem, ne? 😀 😀

tak emke musis kupit novy darcek 😀

ajka23
21. dec 2007

kazdy to vola inac, ty kasel? 😕 😵

ajka23
21. dec 2007

kaslem na nu... 😠 ale trase sa vonku od zimy, tak zeby sme ju este zaodeli? 😒

pipka
autor
21. dec 2007

myslis? 😕

no kup jej oblecko, nech je fesanda 😵

pipka
autor
21. dec 2007

si sama doma? 😕

ajka23
21. dec 2007

ked ja som momentalne bez peněz... ☹ ☹ ☹

ajka23
21. dec 2007

som zatial sama, manzel siel ku susedovi pre vetvicku a nejak nechodi... 😠 😠 😠 ale dobre, aspon mam pokoj, ale mala by som ist robit veceru... 😒

ajka23
21. dec 2007

uz sa zapajas do temy augustovky? 😕 😵

pipka
autor
21. dec 2007

ja tiez...po dnesnom nakupe mi ostalo v kešeni asi 23.- korun 😅 ledva cakam na peniazky, co mi maju dojst na ucet od Vilka na najom 😎 snad to kvoli sviatkom v banke neposunu a nepridu mi az 27.12., to by ma porazilo 😠

pipka
autor
21. dec 2007

zatial sa nikam nezapajam...a ani nebudem, ja som vam verna 😀

ajka23
21. dec 2007

my sa pojdeme lyzovat 28.12. az 2.1., tak to tiez pojde do penazi a mala som ist na stretavku zo strednej, lae nepojdem... 😒

pipka
autor
21. dec 2007

mne tiez vilko volal, ze sa trochu zdrzi...som zvedava, kedy dorazi 😒 😀

ajka23
21. dec 2007

...lae... 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
21. dec 2007

a preco nepojdes na stretko? 😕 Ja taketo nase triedne akcie milujem 😵

pipka
autor
21. dec 2007

kam idete lyzovat? 😕

ajka23
21. dec 2007

je to 28.12., hrozny termin, dali si to tie, co sa chystaju na sviatky do PP, tak nech si tam idu... 😠 ja fakt na to teraz nemam, aby som koli jednemu dnu vyhodila coby len jednu tisicku... 😒 a dnes ma vytocila jedna spoluziacka, vraj manzel jeden den bezo mna vydrzi, taaaaak ma vytocila... 😠 😠 😠

ajka23
21. dec 2007

ideme kdesi ku Žarnovici, neviem presne miesto, ide aj ema... 😵 😵 😵

pipka
autor
21. dec 2007

a nevydrzi? 😀
no moj by urcite vydrzal, a raaaad 😅 😀

ajka23
21. dec 2007

to nie je o vydrzani, to je o tom, ze neprecestujem pol dna koli kravam, na ktore sa ani netesim, ktore sa po dvoch hodinach zdvihnu, lebo musia ist domov za detmi... 😠 😠 😠 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre