Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
9. jan 2008

wigh, uz sa ani neozvu, viem ako to chodi... 😒 ale hladam dalej... 😉
lius caf... 😉 je to pomale, chapem kazdeho, co sem uz ani nekukne... 😠 😠 😠

pipka
autor
9. jan 2008

wigh, berieme vsetky kombinacie 😀 len nech su zdrave 😉

lia
9. jan 2008

strasne je to pomale,ved uz tu sedim 10min. a nic som nenapisala 😖 .
za chvilku budem musiet ist s nelly von,uz ma hypnotizuje.mne sa tak nic nechce a tolko toho dnes mam ☹ .zajtra ideme lyzovat a ja som jak voš

pipka
autor
9. jan 2008

sa mi zda, ze cim dalej sa to spomaluje...zo dna na den 😠
musime sa viac stretavat osobne 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

ved to pipi, len kto nam pripravi papat, ked teba zo vsetkeho napina, hmmm? ☹ 😅

wighy
9. jan 2008

aji to su svin. 😝 ,neznasam takyto pristup ale bohuzial je to normalne 😠

pipka presne taaaaak hlavne nech su zdrave a aj ty 😉

pipka
autor
9. jan 2008

kam idete lyzovat? Len tak na jeden den, ci na dlhsie? 😕

ajka23
9. jan 2008

ja som po lyzovacke bola ako dolamana, citila som aj svaly, ktore nemam... 😀 😀 😀

lia
9. jan 2008

my chodime casto aji,tak mne to uz svalovku neurobi.jednu mam ,ta mi staci.a tesim sa aj na dlhe prechadzky.vratime sa az v nedelu. 🙂

pipka
autor
9. jan 2008

Ajus ved Vilko 😀 vies ake uzasne oblozene misy spravil na Silvestra? Som nechapala....vsetko sa pojedlo, aj to vylizali 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

lius, kam idete? 😕 budete mat pekny vylet, Nelinka uz doharala? 😕
uz su aj septembrovky, ja odpadnem... 🙂

lia
9. jan 2008

ja som cvicila v pondelok a boli ma cele telo ☹ ,mala som aj dnes,ale vcera sa zcala zase vracat choroba,tak sa bojim cvicit.chcem zajtra ist na 100% 😀

ajka23
9. jan 2008

ja tu dva dni robim brusaky a uz mam peknu svalovku... 😖 😖 😖 ale sa musim prekonat, lebo je to strasne, nevmestim sa o chvilu do ziadnych gati... 😠 😠 😒

pipka
autor
9. jan 2008

lius a idete tu na Slovensko, ci mimo? 😕

lia
9. jan 2008

do Cicman.tam nam je najlespie,vsetci mozme zobrat aj hafanov. 🙂 uz jej to pomaly konci,ale este nie je koniec.bola tam jeden den pred haranim a teraz jej akurat budu koncit.zase pozbierame psov z celej rodiny 😀

ajka23
9. jan 2008

ale sa hovori, ze plodne su vtedy, ked uz ani nekrvacaju, tak si davajte pozor, aby ste si nepriniesli z lyzovacky nejake to prekvapko... 😀 😀 😀

pipka
autor
9. jan 2008

a ked hara, tak by ste nemohli ist? Nenosi gatky?

ajka23
9. jan 2008

vonku sa gatky nenosia, aspon som to este nikdy nevidela... 😒 nasa ked ma svoje dni, tak je normalne sialena za chlapmi, psami... 😀 😀 😀 😀 ani neposlucha, je vtedy schopna utiect s nejakym a dojst tehotna... 😠 😀 😀 😀

lia
9. jan 2008

mohli,nasa tam bola prva a je tam ako doma.ona je slusna a zlata,tak ju maju vsetci radi.nosi gatky,ale bola by s tym ostara,tak sme to dobre vystihli. 🙂
len kvoli druhym psom,aj kamosky si beru svojich psov,jedna je fena a to je nelinkina kamoska,ale ten druhy je pes a toho nenavidi z duse 😒 .pred dvoma tt sme boli aj s tym psom,no sranda to nebola 😀

ajka23
9. jan 2008

nasa si zo silvestrovskeho randenia doniesla blchy... 😠 asi pre stastie... 😀 😀 😀

pipka
autor
9. jan 2008

vcera bolo o blchach v TN, asi pre stastie 😀 😀 😀

lia
9. jan 2008

nasa by dala vcera kazdemu 😅 co ona nenavidi psov 😅
aj nasa stala styri dni stale pri dverach 😅 ,to este nikdy nerobila 😀
blchy pre stastie??tak dik

ajka23
9. jan 2008

mne to ako stastie neprislo, ale co narobis... 😉

ajka23
9. jan 2008

lius a date jej raz pocitit, co je to laska? 😕 😀 😀 😵

lia
9. jan 2008

idem s nou von a tak sa tesim na jedneho hava,chodim za nim kazdy den,je to retriever,mlady a vyzera ako macko puuu,taky je zlatunky,tak mu nesiem kosticku 😵
zase bude po nas stekat cela dedina 😀

pipka
autor
9. jan 2008

to stastie este len pride ajus, uvidis... 😵 😵 😵

ajka23
9. jan 2008

pipi, co ty a sex teraz? 😕 😕 😕

lia
9. jan 2008

to bolo zlate aji 😀 😀 😀
no neviem,ked vidim co to s nou robi,je mi jej luto 😖 .dali by sme ju,no zatial nie.uz mi siaha na klavesnicu a mrnci a frfle.aj emuska rozprava??

ajka23
9. jan 2008

emuska spi, je jej tak dobre, az jej zavidim... 😵 😵 😵

lia
9. jan 2008

hned dojdem,idem jej hladat frajera 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre