Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
19. okt 2007

julis, var polotovar, to mas hotove raz dva... 😉

jul
19. okt 2007

ahoooooj aji,
zase ti pridu rodicia? 😀
furt si len v tej robote 😠

dalida
19. okt 2007

Pipik, ty si mala medzi IUI nejake mesacne prestavky? M zatial nemam no do konca tyzdna by som ju uz mala dostat. Su na to vsetky predpoklady, tak dufam, ze bude az ked tak koncom. Posurila by som "tych" v poisťovni... Snad by som stihla aj tento cyklus... Je pre mna deprimujuce mesiac len cakat... ☹

ajka23
19. okt 2007

vcera som nebola, ale musela som ist po odpis z registra trestov a stravila som tam pol dna a potom som upratovala a varila, ved to poznas... 😉
dalida, tento mesiac nie je dobry pre viacerych, nezufaj, bude dobre... 😉

ajka23
19. okt 2007

uz fakt musim bezat, lebo pojdem do roboty neumyta a v teplakoch zababranych od psa... 😀 😀 😀 pa pa 😉

jul
19. okt 2007

aji,
nevies aj pisat na kona a medzitym upratovat? Ja to tak robim 😀

jul
19. okt 2007

tak ahoj 😔

dudu
19. okt 2007

dalida a kam chodite do CAR? a toto ste mali prvy krat?

ajka23
19. okt 2007

ty si sikovna... 😵 😵 😵 zvladala by si aj pisat aj odnasat kuchynsku lavicu do pivnice? 😕 😕 😕 😀

dalida
19. okt 2007

Dakujem ajka. Verim, ze nabuduce uz bude dobre. Prajem vam pekny den. 🙂

ajka23
19. okt 2007

neviem sa odtrhnut... 😀 😀 😀 ja keby som mala net v robote, tak by som kaslala na chlapcov a sedela by som a klabosila s vami... 😀 😀 😀

ajka23
19. okt 2007

to je uz tazka zavislost... 😀 😀 😀 😀

dalida
19. okt 2007

Dudu, ja chodim do Splnu. Bolo to nase prve IUI.

dalida
19. okt 2007

Uz fakt musim ist, ale radsej by som ostala tu s vami. 🙂

ajka23
19. okt 2007

a ja ze este pokecame a vy ste sa stratili... ☹

dudu
19. okt 2007

ja idem terazt na obed 😨 papkat, lebo som si spravila take chute...

dudu
19. okt 2007

inac ahoj jauska, ja sa vratiim, neboj

dudu
19. okt 2007

prepac ajuska to od hladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
19. okt 2007

tak ok, uz odchadzam... 😢 😢 😢

jul
19. okt 2007

dudušš,co si mala na obed? lizatko? 😝

jul
19. okt 2007

urcite si si dnes zapalila 😠

ja som teda nakoniec spravila tu kapustovu polievku a kuracie masko s hribikovou omackou a ryzu.Salat nebol,lebo som nemala doma ani kusok zeleninny 😅
a teraz idem skusit tu ryzovu sladku kasu,co mi spominala zabka 🙂

ninka1234
19. okt 2007

ahojte 🙂 😉
jul my to chceme variť v nedeľu 😀

jul
19. okt 2007

tak som spravila tu ryzu s mliekom a so skoricou....mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 bolo to vynikajuce a musi to byt dobra papanica pre male deticky 😀 mne to chutilo viacej ako krupicova kasa.

my sme boli doteraz v Bille ,chystam sa zozrat vsetko co som nakupila 😅 ,dala som uz 2x prat,idem zehlit a mala by som este riad umyt,mam toho tooolko jak v zavodnej jedalni,som zvedava kedy mi R kupi tu umyvacku co mi stale slubuje 😠

jul
19. okt 2007

aj ja som dnes slamena vdova 🙄

luculka
19. okt 2007

jul hod recept 😝

jul
19. okt 2007

takze:
uvaris si ryzu klasicky vo vode,ked sa voda vypari a ryza je makka,tak pridas mlieko a miesas ,miesas,kym je z toho trosku akokeby kasa,ale nie moc rozvarene,pridas maslo a cukor,vykydnes na tanier a posypes skoricou 😀

luculka
19. okt 2007

😵 😵 mnááám no musim skusit,,,,my s drahým stale ficime na krupicovej kasi,,, 😀 😀

pipka
autor
19. okt 2007

xalooo 😉

pipka
autor
19. okt 2007

Ajuska, plavat samozrejme mozeme, mam aj permanentku 😉 len teraz este musim pockat, kym dokrvacam, lebo stale zo mna este trosku ide 🙄

teda fakt sa nam ta ordinacia zamotava, som ani neverila, ze nejaky slovensky serial by ma tak chytil 😅 😀

dudus, kukni mi v snari co znamena, ked mi ukradli auto 🙄 😕 to sa mi snivalo v poslednej dobe uz 3x 😒 😒 😒

pipka
autor
19. okt 2007

nakuknem sem o deviatej a ak tu nikto nebude, tak az zajtra poobede.
Doobeda ideme na MODDOM, vystava o byvani, ak by ste niekto chceli ist s nami, mame este dva listky 🙂 poslite sms, chceli by sme ist tak o 10.00 z domu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre