Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
11. okt 2007

to SAMOZREJME neznamena, ze tebe hcg-cko klesne, to my vieme ze stupne 😀 😲

pipka
autor
11. okt 2007

duduska, to nie je pravda, druhe sa podari, musi, viem to! 😉
ci mne stupne alebo klesne, som uz prestala riesit, nech ten hore rozhodne 😒

lumah
11. okt 2007

pipi a ako sa cítiš? Myslím prsia nebolia? Alebo pocit ako na mrchu? To by bol dobrý príznak 🙂

pipka
autor
11. okt 2007

lumah, pocity ci priznaky veskere zadne 😒 ale ja som ich nemala ani po transfere, tak neviem...

lumah
11. okt 2007

pipka no to mi je divné a pri IUI si tiež nič necítila? Ja áno - po každom.

dudu
11. okt 2007

lumah ja som tiez citila aj brusko aj prsia aj som chodila stale na wecko ale po 7-9 dni po som prestala chodit tak casto na wecko a az som vedela ze nic s toho nebude ☹ 😠

pipka
autor
11. okt 2007

no zo zaciatku som aj ja citila take jemne akoby pred ms krce, ale prsia nic, a vo stvrtok to preslo a dalsi pondelok som isla potom na test a bol poz., lenze dva dni na to, bez zmeny 😒 a to som od toho pondelka, zase citila take akoby predmenstr. krce...ale to je podla mna aj psychika 😒

dalida
11. okt 2007

Ahojte. Aj ja teraz cakam, ze co... Uz som pisala, ze som absolvovala prve IUI... To cakanie je strasne... Dnes som 8den potom... Take jemne "bolenie" citim v podbrusku... Prsia nic... Prosim, Boha, aby to bol tehu priznak a nie MS.

dalida
11. okt 2007

A este... Beriem utrogestan vaginalne. Takze mam pocit "mokra"... Ako ste na tom boli s utrogestanom vy?

lumah
11. okt 2007

pipka veru asi psychika...Vždy po podaní tabletiek som cítila ako predmenštruačné pobolievanie, to bolo len tými tabletkami ale.

jul
11. okt 2007

ja som nemala ziadne tehu proznaky,prsia ma zacli boliet ovela,ovela neskor ,mala som len bolesti ako na mrchu,tak som si myslela,ze z toho nic nebude

monika3
11. okt 2007

cafte babule, ja sa k Vam pridavam. Ja som teda bola 2x na IVF aj KET ale tiez som nemala niake zvlastne pocity, akurat bolenie brucha ako pri MS. A tusim ani HCG nebolo niako zvysene.

Dudu a ty sa kedy chystas na 3 IVF? Ja som na tom podobne. Neviem sa rozhodnut ci vobec do toho este ist. 😒 A kam chodis do centra?

pipka
autor
11. okt 2007

dalida, po utrosi rovnaky pocit 😅 mokro, slizko, lepkavo 😅 😅 😅

moni, duduska ide na druhe IVF, ak sa nemylim 😕 a chodi so mnou do GF.

dalida
11. okt 2007

Ja som väcsinou pred MS mala naliate prsia poriadne... a tiez bolestive... vraj to sposobil vysoky prolaktin... Na laparke mi diagnostikovali PCO, vajcovody a maternica su uplne v poriadku, manzelove spermijky tiez ... preto lekar rozhodol o IUI.

dalida
11. okt 2007

Pipka, ako dlho sa snazis ty? A co vsetko ste vyskusali? (prepac, ze sa takto pytam, ale nemam o vsetkom taky super prehlad)

lumah
11. okt 2007

juli práve príznaky na mrchu sú príznakom tehu-lenže to môže byť aj mrcha samozrejme.🙂 M§a pri dcere boleli prsia hned od začiatku a mi vystupili žilky na nich. A dokonca som dostala mrchu a asi po dvoch hodinách nič.🙂

monika3
11. okt 2007

Pipka ja tiez chodim do GF.
velmi ti prajem nech HCG stupne, ja sa v tom moc nevyznam ale sanca hadam este je 🙂

lumah
11. okt 2007

samozrejme že každá m§že amť príznaky iné... moja kolegyňa mala mrchu a pritom už bola v druhom mesiaci tehotenstva🙂

pipka
autor
11. okt 2007

dalida, my vyse dva roky, po laparke presne ako vy, vsetko ok, spg super, tak sme boli 3x na IUI, ale neuspesne, tak navrhol IVF s ICSI, vyskusali sme, prvy test bol pozitivny, ale o dalsie dva dni hcg vobec nestupla a aj to bola hodnota veeelmi nizucka, tak z toho nic nebude, ale napriek tomu mi povedali, aby som utrogestan brala dalej a prisla este na kontrolu v pondelok 😒 😔

moni, dakujem, ale uz sa na to neupieram, a ked bude, bude fajn, radsej v to neverim a nechavam sa prekvapit... 😅

jul
11. okt 2007

lumah,mna prsia neboleli vobec,zacli ma boliet asi az v 2mesiaci,zilky mi vystupili asi az v 5 mesiaci,len tie mrchove bolesti som mala od zaciatku tehu

lumah
11. okt 2007

juli hmmm... zaujímavé a práve preto si myslím, že pipke to ešte môžu v pondelok potvfdiť. 🙂

dalida
11. okt 2007

Pipka, velmi ti drzim palce. 😉 Verim v pozitivny vysledok. Budem na teba mysliet. Majte sa zatial pekne.

jul
11. okt 2007

no ved to si myslim aj ja,ze ked nema ziadne tehu priznaky,tak to nic neznamena,tehu moze byt 😎 ...teda musi byt! 😉

pipka
autor
11. okt 2007

ja uz radsej nebudem spekulovat a necham to na pondelok, ako to dopadne 😔
juliska, si zlata...mala som si riadne pochytat to tvoje brusko, ked si tu bola, nech to aj na mna preskoci 😅 no co uz teraz...len vydrzat 😉

jul
11. okt 2007

pipi,ozaj ....aj ste kukali to Ajkine home-video? 😀

jul
11. okt 2007

ved ja som Ti doma nechala tehu-virus,dufam,ze sa nakazite vsetky co ste tam boli 😵

jul
11. okt 2007

teda okrem Vilka 😅 😀

pipka
autor
11. okt 2007

Jasne kukali, hviezda! jaka bola zlata 😉 inak aj ja mam take, tak na najblizsom stretku spravime zostrihy 😀
Vilko sa uz nakazil, ved si videla ake ma bruso 😀 😀 😅
...ale dobe sa na nom haja... 😉

ajuska212
11. okt 2007

pipka som dnes druhy den po druhom IUI a to cakanie je strasne ...uz len 13 dni....drzim palce cez vikend sa snaz odreagovat...myslim na teba a posielam ti pozitivnu energiu🙂

pipka
autor
11. okt 2007

ajuska napodobne, tfuj tfuj tfuj, nech je druhe aj na dlhsi cas aj poslednym 😵 😵 😵 my uz mame kopec planov na vikend, tak snad prideme na ine myslienky 😉 ale ja sa dokazem odreagovat aj ked sa dobre napapam 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre