Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
19. nov 2007

julis, este si ani neporodila a uz ta trapi chudnutie? 😀 😀 😀 ja z teba nemozem... 😀

ninka1234
19. nov 2007

polovičku z toho čo som pribrala, ale žiadne nohavice ešte nezapnem 😝 a chodim len v jednej veste a materských rifliach. Dnes som si chcela kúpiť rifle a bundu ale ma kámoška predavačka prehovorila že ved ešte schudnem tak že to by bolo zbytočne tak uvidíme
Ináč už sme boli vonku u nás krásne svieti slniečko, tak pani doktorka vravela že s ňou máme ísť na prechádzku 😀

jul
19. nov 2007

pipi,ja som furt otravovala s tou vahou 😒
mna zaujimalo len kto kolko pribral a schudol 😅

jul
19. nov 2007

ninka,doktorka bola aj u vas? Co vsetko malickej robila?

veva1
19. nov 2007

no ved aj mne sa podla fotky zda aj sa mi horsie chodi,ale tych mojich rebier sa tomasko nechce vzdat 😀
no ci som otvorena ci zavreta,nemam ponatia,sak vies ze je to u mojho dokiho ako na beziacom pase,tak uz vyse mesiaca nemam o mojom krcku ziadnu spravu.Tak toal prekvapko 😅 A ty uz vies nieco blizsie k tej sekcii?

dudus,nechces mi troska napisat v skratke tvoj pribeh,kolko snazilkujete a tak?Mam rada pribehy s takym peknym koncom.

pipka ako to ze si mala aj ty taku hodnotu a nic.Ak mam otvarat nejake stare rany tak to len odignoruj.

pipka
autor
19. nov 2007

ninus, tak tatinko hrdo prvykrat kocikoval aj po vonku? 😀

julis, neboj, ty budes do mesiaca ako slamka 😵

jul
19. nov 2007

vevi,
mne idu robit vsetky vysetrenia este raz,chcu mat vsetky komplet vysledky ake treba,aj kultivaciu mi idu robit este raz oni,zajtra idem na odbery....inac aj usg maju lepsi som si vsimla a uplne ine merania vysli.
ten cisarak budeme asi riesit v piatok,teda len ustne 😅 😀 idem na poradnu 😉

jul
19. nov 2007

pipi 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. nov 2007

idem s waltom,hned dojdem 😉

a kam isla dudušš?

pipka
autor
19. nov 2007

vevi v poho, mne to nevadi, uz som sa z toho dostala.
My sme boli na 1. IVF-ku teraz v septembri, pred tym 3x neuspesne IUI po 2 rokoch snazenia, prva hodnota hcg bola len 14, potom stuplo na 43, ale potom som zacala krvacat, vraj sa babo prestalo vyvijat, tak odislo samo. Pravdepodobna pricina, ze moj organizmus tvoril nejake protilatky, tak mi nasadil prednison na znizovanie prirodzenej imunity a teraz sa chystame na KET-ko....

pipka
autor
19. nov 2007

duduska asi oslavuje.... 😀

pipka
autor
19. nov 2007

zahyba nam v inej teme 😀

ninka1234
19. nov 2007

to vieš že ano pipi bol veľmi pyšný. mne ju požičal len na chvíľku

dudu
19. nov 2007

neoslavujem to bude az vecer, alebo az ked pride tatinko, ale nebola som doma od rana, a tak si robim papat, napapam sa a idem oddychovat, tak mi drzte palceky na stvrtokovu kontrolu... 😲 😲
DAKUJEM ZA PODPORU

pipka
autor
19. nov 2007

ninus a ked ja pridem...mne ju pozicia? 😀

pipka
autor
19. nov 2007

dudus a tatinko to uz vie?

ninka1234
19. nov 2007

vraví že len na chvíľku 😀

pipka
autor
19. nov 2007

tak kvoli chvilke sa mi neoplati ist tak daleko... 😀 😀 😀 😅

dudu
19. nov 2007

pipi ano tomu som to volala hned ani mi nerozumel cez slzi, si myslel, ze to zase nevyslo... 😅 😲 😲 😲

pipka
autor
19. nov 2007

a co povedal? Dufam ze sa tesil a ze odteraz bude vysavat uz len on.... 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. nov 2007

😀 😀 😀 😀 dudušš,si ta viem predstavit ako si mu to hovorila a plakala pri tom 😀

dudu
19. nov 2007

tesil sa len sa rehotal a rehotal.... 😅 😅 😅 a ze mi vecer zavola, ale pride podla toho kolko bude mat roboty...

jul
19. nov 2007

dudušš,dufam,ze vo stvrtok budes mat hodnoty hcg aspon 10.000 😵

veva1
19. nov 2007

a co je to KET-ko?
baby velmi vam fandim.Ja som prvy raz zostala tehu po 6 mes. ale to sme nechali len na nahodu ci sa to podari ci nie. No v 16 tt mi doktor zahlasil pri beznej poradni,ze srdiecko nebije a ja som sa stala dalsim tehotenstvom posadnuta. Trvalo to zasa pol roka,ale tie mesiace neuspechu boli strasne,Hnusna depka mesiac co mesiac. A ked teraz tak citam,ze to bola vlastne len chvilka oproti mnohym z vas co sa uz snazite roky a podstupili ste kopec vysetreni... Velmi si prajem aby vam to uz vsetkym vyslo.

dudu
19. nov 2007

to bolo asi takto....
dovolala som sa do centa........ a ..... povedali mi ...... ze.......a dlho nic .. ze ste tehotna... a tomik, ze a tak preco places? a ja - neviem ale neda sa mi to prestat 😅 😲 😲
asi takto to bolo

pipka
autor
19. nov 2007

vevi dakujeme, snad sa uz aj my dockame...
KET je kryoembryotransfer, cize ked vkladaju rozmrazene embrya, co mame odlozene z prveho pokusu.

jul
19. nov 2007

vevi,
ET- je embryo transfer
a KET-je tiez embryo transfer,ale to bolo zamrznute ece z minula 😀

jul
19. nov 2007

pipi,dobre som to vysvetlila? 😀

dudu
19. nov 2007

julis, 10.000 nemusi byt mne postacoi ak to poskoci kazdy den len o 500 😀 😀 😀 😀 😲 😲
veva dik za vsetky 😅 😲

jul
19. nov 2007

duduššš,nebud taka skromna,mozno ,ze budu dvojicky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre