Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
10. jan 2008

no konecne , babulky ahojte 😀 😀 😀 😀
som sa nemohla prihlasit uz som si myslel ze ma zablokovali nasi admini, lebo mame trosku problem so serverom, ale dnes to zatial funguje.
pipi drzkam ti palceky, uvidi bude to ok 😀 ,ja som ti hovorila ze si babatka s teba iba strielaju, oni su veeeeelmi radi ze su u teba v brusku a nikam nepojdu, teda aspon do augusta 😲 😲
ninka gratulujem k priberaniu zojky aj ja som pribrala a teraz sa snazim schudnut 😀 😀 , nezerem 😀 😀

ajka23
10. jan 2008

caute,
dudus aj ty si pribrala? 😒 😀 😀 😀
pipi, tak ako? 😕 😕 😕

pipka
autor
10. jan 2008

lius 😀 😀 😀 dobra dieta...

tak ja som dnes bola na kontrole u mojej dokinky, babatka uz maju skoro 2 cm 😵 krasne sa vrteli a srdiecka bili o106 🙂 tak som sa trosku ukludnila, dala mi aj take cipky Torecan, na tie nevolnosti, tak snad pomozu. odporucila mi kupit si ten zazvor v tabl, ze z toho by ma napinat nemalo, tak som vykupila lekaren a uvidim, co pomoze 😅
ale vcera som to zazracne predychala a negrckala som vobec 😅 uvidime, co ma caka dnes... 😀

duduska, tak vravis, ze chudnes? A z coho? ved si jak palicka a nezabudaj, ze babatka chcu byt v teplucku, tak trosku sadielka na brusku u maminiek treba 😉 Kedy idete na KETko? Uz teraz niekedy, ci az o mesiac? 😕

pipka
autor
10. jan 2008

ajus, pripojili sme sa naraz...len ja viac pisem 😀

ajka23
10. jan 2008

no vidis, ja som vedela, ze je vsetko ok... 😵 😵 😵 😵
a jaka som mudra s tym zazvorom, co? 😀 😀 😀 😀 mohla by som byt lekarnicka... 😉
lizatka si si nekupila? 😕

pipka
autor
10. jan 2008

pytala som sa, co vsetko maju na tehu nevolnosti, ale lizatka mi nespominala 😒
skusim sa este opytat v inej lekarni 😉

ajka23
10. jan 2008

a co tvoja PNka? 😕

pipka
autor
10. jan 2008

no na buduci tyzden idem este na krv a ak bude vsetko ok, tak asi pojdem do roboty...ved grcat mozem aj tam 😅 a nakoniec, keby cokolvek sa stalo tak na PN mozem ist hocikedy zase...

odkial ty mas take vedomosti o tehu nevolnostiach? Tu z konika? Ci nam nieco tajis? 😕 😨 😵

ajka23
10. jan 2008

nic netajim, co by som tajila, to som taka mudra... 😀 😀 😀 😀

len ked teraz nic popriadne nejes, aby si sa niekde nezrutila... 😖

ajka23
10. jan 2008

zanedbavas ma? ved dobre, to si zapamätam... 😠 😀 😀 😀

pipka
autor
10. jan 2008

no ved snad tie cipky pomozu...dnes som uz zjedla 2 slivkove osuchy 😉 a popijam cajik
na obed mam v plane dojest to kuriatko, co som vcera nemohla s pyre a salatikom hlavkovym, tak snad to udrzim a zacnem konecne aj trosku priberat 😅

ajka23
10. jan 2008

ved uz by sa patrilo, ale zase sa o teba nebojim, ty to isto dozenies... 😉 😵 😵 😵 😵

pipka
autor
10. jan 2008

no to je jasne, sak ma poznas...len co mi zacne chutit spravime krabovo-chlebikovu party 😀 😀 😀

ajka23
10. jan 2008

a co hrdy tatinko, uz sa nosi ako pav? ci sa este obava? 😕

pipka
autor
10. jan 2008

tatinko sa straaasne tesi, hladka brusko, vzorne sa o "nas" stara. jasne, ze to este moc nerozkrikuje, ale v rodine sa uz pochvalil a s akou radostou to hovoril..by si ho mala vidiet 😀
nikdy nic nie je iste, to vies, bat sa budeme stale, ale tesi sa urcite 😵

a vy ste ako na tom? Uz makate na 100%? 😕 😵

ajka23
10. jan 2008

stari rodicia uz vedia? 😕

ja ocakavam mrchu kazdou chvilou, tak hadam sa uz rozbehneme po nej... 😉

pipka
autor
10. jan 2008

vedia, vedia, dostali to ako PF-ku, no nasich by som ti priala vidiet 😀 jak blchy 😀 aj ked maju zatial zakaz rozsirovat to dalej po rodine...mama to uz roztrubila vsade...pocitam, ze aj v smotanke to bude v nedelu 😅

ajka23
10. jan 2008

mohla si to hodit do albumu, ako to vyzera... 😵 😵 😵
blchy mi radsej nespominaj... 😠 😠 😠 😀
ta rychlost ma zabija, co budeme robit, ak to tu bude takto na vzdy? ☹ asi si dam pauzu, az kym to neurobia, ale ci vydrzim... 😒 😀 😀 😀

pipka
autor
10. jan 2008

akurat som to ztiahla z fotaku, tak o chvilku kukni album 😉

ajka23
10. jan 2008

ja cakam.... 😠 😠 😠 😀

pipka
autor
10. jan 2008

boooze 😠 3x mi spadol net, raz kon 🙄
ale uz by to tam malo byt, tak kukni 😉

ajka23
10. jan 2008

kukla som, len ja som myslela, ze tam das ten oznam, teda PFko... 😒
a bruskata fotka ma byt po leziacky? 😕

ajka23
10. jan 2008

pipi, asi tu nieco rozkopem!!! uz to tu nevydrziiiiiiim 🤐 🤐 🤐 🙄

pipka
autor
10. jan 2008

uz som to zmenila 😉
PF ku nemam, to som mala len jeden original a ten som dala nasim. Ale to bol vlastne len tehu test a ten prvy utz, tak si o nic neprisla 🙂

ajka23
10. jan 2008

idem pipi na chvilu odtial, lebo ochoriem na nervy... 🙄
niekedy okolo 4tej hadam nakuknem, idem si liecit nervy, papapapa 😉

pipka
autor
10. jan 2008

jasnacka, idem aj ja, lebo ta rychlost zavratna ma do mdlob privadza... 🙄 😠 😀

jul
10. jan 2008

pipi,gratulujem k 8tt,ale ste pekne narastli 😎 😉

pipka
autor
10. jan 2008

ze? 😵 ako som sa vytesovala, ked som ich tam videla 😉
ale najspokojnejsia aj tak budem, az ked ich budem mat v postielke ako ty Riska. Co robka nas bubacik? Poslucha maminku? 😕 😵

julis, ty si mi sem tusim davala link na nejaky baby bazar, ale neviem to najst...nehodis mi to sem ak to mas? Aj nejaky internetovy baby obchod, som chcela kuknut nejake hniezda do postielok a povlecenie a tak... zatial len kuknut 😉

dudu
10. jan 2008

pipi, GRATULUJEM 😀 uz su velky ti tvjoji chlapci.... 😀

hneva ma ten kon, ked mozem cez robotku nakuknut, tak napisem prispevok a potom uz nist 😠 😠 😠

ja pojdem na ketko ked dostanem mrchu februarovu, alebo nie , este uvidim.

pipka
autor
10. jan 2008

dudus, neprovokuj s chlapmi... 😀 😀 😀 jake ste vsetky mudre?
inak ja si myslim, ze jedno bude chlapec urcite...no mozno aj druhy, ale ked ja stem hankuuuuu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre