Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
22. jan 2008

ale ja mam 2 potraty za sebou v druhom polroku 2007 😖

pipka
autor
22. jan 2008

lius a co ti vravel doki, ze mate este cakat?

lia
22. jan 2008

ja tam chodim uz dlho ku gyndosovi,ale nevedela som,ze su tam aj genetici.ale na genetiku asi uz nebudem cakat,ked sa nic nepotvrdi na hematologii

dudu
22. jan 2008

tak potom by som asi ten prednisol, skusila. On je vlasne na potlacenie imunity / aj moj svokor ho berie po transplantacii srdca/ Samozrejme neako sa porozpravat s dokim aby ti ho predpisal..... 😒

pipka
autor
22. jan 2008

tak pockaj na februar, to uz je sup sup a ked bude genetika v poriadku, tak hups na to 😉

wighy
22. jan 2008

28

no musi bezat bo sa mi zlobrik zobudil

lia
22. jan 2008

povedal,ze mame cakat 3 mesiace,ale ja som bola u neho naposledy pred dvoma mesiacmi 😒 tak neviem
nemam preco ist za nim.

pipka
autor
22. jan 2008

tak ked su uz 3 mesiace, tak by ste mohli zacat skusat. Ja by som teda urcite zacala... 😉

lia
22. jan 2008

ale genetika tak skoro nebude pipi.ale uvidim.asi sa budem musiet do niecoho vrhnut,lebo mi z toho uz cvaka ☹

dudu
22. jan 2008

ja som sa u mojho gyn, viac krat pytala, ze preco nemozem a on mi iba povedal ze mam pockat, tak som sa nahnevala a isla do Car-u a vidis vo mne problem nie je je v manzelovi, a keby som dala na neho tak stale cakam a nis, skus v care nadhodit temu toho prednisolu...?

lia
22. jan 2008

myslis v gynfive dudu??ja tam nemam preco ale ist

pipka
autor
22. jan 2008

lius, ale ved si chodila do GF, ci nie? A prednison ti moze predpisat aj tvoj doki, to nemusia v CAR.

dudu
22. jan 2008

asi hovorim odveci.... 😕 ?
sak ked nechces mrazacikov ale prirodzene.... ? ci ty si nechodila do caru / gynfiv/? a nemas mrazacikov?

lia
22. jan 2008

chodila pipi,ale teraz na co tam mam ist?? 😕 ked nejdem na ket alebo ivf
pred tou genetikou asi skocim za gyndosom a opytam sa ho

lia
22. jan 2008

mam,ale nechcem sa pchat zase hormonmi ked nemusim dudus,uvidim,ci to pojde prirodzene.
inak,kto vie kedy sa plati za mrazacikov??

pipka
autor
22. jan 2008

som myslela,objednat sa len na konzultaciu a pripadne riesit dalsi postup mimo KET, ale to mozes aj s tvojim gyndosom asi...

dudu
22. jan 2008

babulky, idem domenko, ak ma vecer nezmohne cvicenie 😉 tak nakuknem 😕
papapa, pipi na zajtra sa teda tesim , pridem 😅 😀

pipka
autor
22. jan 2008

my sme stale neplatili, a sa mi zda, ze ani nebudeme. Len ak by sme ich po porode chceli zmrazit na dalsi rok. ale my uz ziadnych nemame, tak nie je o com. 😅

lia
22. jan 2008

co cvicis dudus??

pipka
autor
22. jan 2008

supis dudus, tesiiiim, pa a zacvic aj za mna 😉 teda za nas 😀

lia
22. jan 2008

ahhhaaa,mozno sa ozvu v aprili az.vtedy sme boli tusim na ivf
pipi,co ronis,ze ti to tak uteka??ved za chvilu budes za tretim mesiacom 🙂

lia
22. jan 2008

robis,nie ronis 😀

dudu
22. jan 2008

len tak posilovacie cviky lebo som moooooc pribrala a mam aj velke brucho, tak si ho chcem pred ketkom trosku spevnit a trosku schudnut, inak mam doma aj pipates, ael som ho este ani nekukala, nie to este cvicila 😅 😀 😀 , robim take brusaky a tak, co ma z cvikov napadne 😉
ale uz musim packo

lia
22. jan 2008

pilates je makacka inak 😅

bosorka207
22. jan 2008

Ahojte babulky. Ja mam taky maly problemik. Mozno to bude zniet cudne, ale meska mi to 18 dni a ja stale neviem, ci som tehu. Vzdy som mala trochu naladovu mrchu. Chodila tak okolo 24-27 dni. Niekedy aj dlhsie.Teraz mi vsak uz meskala 10 dni, tak som si spravila test, ale bol ngativny. Ani naznak po druhej palicke. Tak som si myslela, ze je to len plany poplach a mrcha sa dostavi. Ale uz je to 18 dni a stale nic. Priznaky nemam vobc ziadne. Len trosku bolav prsia na dotyk. Ale to ako pred mrchou. Rozmyslam, ci si spravit dalsi tst alebo len cakat na mrchu, lebo si myslim, ze meska lebo som mala a stale trosku mam problemy s mocovym mechurom. Neviem, co si mam mysliet... Som z toho jelen ☹

pipka
autor
22. jan 2008

ronim slzy a robim...nist, vylihujem a ono ti to takto uteka aj same 😀 😀
uz mi doma niekedy pekne hrabka, ale ked nesmiem ist este do roboty, tak radsej posluchnem. Mozno od toho 13tt ma uz pusti 😉 Uz nespinim, tak uvidim, co mi povie zajtra na kontrole. 😵 Dufam, ze je vsetko v poriadku 😅

dudu
22. jan 2008

sakra pilates 😀 😀 😀 😀

bosorka207
22. jan 2008

a ste som zabudla, ze v den, ked som teoreticky mala dostat mrchu, tak som rano trosku krvacala...par kvapiek...a potom to zmizlo a odvtedy uz nic...

pipka
autor
22. jan 2008

bosorka a co takto zajst k dokimu na krv? podla mna najistejsie riesenie 😉 bud si tehu..alebo nie si a zistia pricinu, preco ms meska 😉

bosorka207
22. jan 2008

som v zahranici a tu sa taketo veci neriesia takj zavcasu...zväcsa sa s tebou doktor ani nebavi prve tri mesiace...a navyse nejak neuznavam tychto anglickych lekarov...tu je system umri v rade 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre