Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
23. okt 2007

tak ked nikto nic, idem pracovat... 😒

ninka1234
23. okt 2007

halloooooooooooooo jul ešte bubaš?

dudu
23. okt 2007

ahoj ninka, ako sa dnes mate? zulka??? je urcite v klude, ked tak prsi ...co?

ninka1234
23. okt 2007

ahoj dudu, až nato že som zase zle spala tak celkom dobre

dudu
23. okt 2007

no trosku som popracovala, a uz som nakukla, ale pipka neodpisala ze ako bolo u dr.
ninka? a neda sa ti spat tak s niecim medzi nohami? vies vankusik alebo tak, potom ta to brusko nebude tak tlacit...? / citala som /

jul
23. okt 2007

haloooooooooo,hlasim sa z interneho vysetrenia 😉

Dudušška,vcera vypadla Alex,

Ninka ahooooj,nie nespiiim 😀 vstavala som uz o pol 8-mej 🙄 🙄

No meral mi tlak,pozeral opuchy,krcove zily,robil mi ekg a mala som nejake buchanie srdca,ale povedal,ze ma nebude trapit a nebude ma teraz posielat po vselijakych vysetreniach,ze mam si najskor odrodit a potom mozem behat po doktoroch.....takze som sa aj potesila,dobry doki to bol.

A predstavte si,ze mal na dverach napisane,ze tehotne pacientky maju prednost,tak som sa predbehla v plnej cakarni 😅 😅 😅 a vnutri som bola asi pol hodinu,dobre museli nadavat tí vonku😀
Ale ja by som si to ani nevsimla,to R si vsimol,ze mam prednost,hihi

No a boli sme potom na nakupe v kerfure a vsade boli rady a plllno ludi pri pokladniach a tak sme isli do prednostnej pokladne,kde maju aj tehulky prednost 😎 ,takze parada.

dudu
23. okt 2007

no sak na nu som myslela.. 😀 😀

jul
23. okt 2007

Boooze,ale som toho napisala 😅

dudu
23. okt 2007

nooo, mala si deficit, co..? 😀

jul
23. okt 2007

😀 😀 😀
a to nie je vsetko 😅

.....ale je 😀

pipka
autor
23. okt 2007

halooo, som tu 😉

bibba
23. okt 2007

ahojte chcela by som poradit kedy by som si mala urobit tehu test ?

pipka
autor
23. okt 2007

tak my sme dnes dlllho pokecali s nasim dokym, ale bol mily, furt sa skeril 😀 , predpisal mi rovno lieky na znizenie imunity, a povedal, ze ak chceme, mozme aj do tej Prahy ist, ale ze on by este vyskusal ten dalsi transfer a potom to budeme riesit dalej, tak urobime tak... 😉

dudu
23. okt 2007

bibbka, skus prvy den ked ti bude meskat, lebo inac sa budes len stresovat ak by si bola a test ti nic este neukaze. Prajem vela stastia 😲

pipka
autor
23. okt 2007

duduska dnesne jazdenie asi prelozime, nie je na to pocasie, dazd na istote za volantom nepridava, dobe? 😉

dudu
23. okt 2007

pipka ja som ti to tiez chcela navrhnut, ale som si myslela, ze ty si budes mysliet/ sranda, coo?/ ze sa vyhovaram. 😉

jul
23. okt 2007

pipi a kedy budes mat dalsi pokus?

pipka
autor
23. okt 2007

julis, cca do dvoch mesiacov, niekedy pred Vianocami 😉

jul
23. okt 2007

supis,dufam,ze budete mat krasne vianoce 😵

jul
23. okt 2007

nebolo by to uzasne kebyze vsetky mame perfektne vianoce?

pipka
autor
23. okt 2007

duduska, nieee, ja viem, ze ta to bavi a vyhovarat by ta ani nenapadlo 😀 aj keby ti mala hlava puknut 😀 😀 😀 ale fakt je lepsie jazdit po suchych cestach, dnes som mala aj ja dost 🙄

som aj tankovat bola a dostala som za natankovanie od uja keksik, maju taku akciu, ze nad tisku mi dali sladkost 😀 😀 😀 taaaaak som sa vytesovala ako v skolke 😀 😀 😀

pipka
autor
23. okt 2007

juliska, no ty ich budes mat perfektne urcite 😉 to ti vynahradi tie minule 😉

pipka
autor
23. okt 2007

a my sa budeme u teba striedat s varovanim...ja prva, doble? 😀

dudu
23. okt 2007

a ja som za na tankovanie nad tisicke vcera nic v tej hypernove nedostala, sak sa budem stazovat.. ☹ 😠

jul
23. okt 2007

a kde si tankovala? aj chcem keksik 😠 aky to bol keksik? 😝

jul
23. okt 2007

pipi ☹ ........MAS UPLNU PRAVDU ☹ minule vianoce to bolo dost cerstve,ved je to presne rok dozadu co som na to prisla...v oktobri 😔

jul
23. okt 2007

zamestnanci nemaju narok Dudušš 😀

ninka1234
23. okt 2007

ahojte 😉

pipka
autor
23. okt 2007

bee bee, ja som tankovala na shell-ke na roznavskej, dal mi taku cerealnu tycku...a mozno ani nemali akciu, len ma balil 😀 ale ma smolu, ja som schmatla keks a uz ma nebolo 😀 😀 😀 😀 😀

jul
23. okt 2007

😀 😀 😀 mozno ta fakt balil 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre