Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

zabka132
17. okt 2007

ozaj jul....tu deku som si objednala. S tym mackom Pooh 🙂

jul
17. okt 2007

fakt?
mne sa zdala nejaka mala tusim len 100x70 mala

ja som si teraz objednala odsavacku na sople co sa napoji na vysavac a volaniky pod matrac do postielky 🙂

jul
17. okt 2007

ale bola pekna 😵

ozaj pipka je dnes na tom pohrebe,som zvedava ako jej je 😔

lia
17. okt 2007

kde sa objednavaju volaniky??odsavacku som ja kupovala v lekarni,kde si si ju ty objednala??

lia
17. okt 2007

dnes maju ten pohreb??chuda moje 😔 ,ta si tiez vytrpi ☹

lia
17. okt 2007

kde ste???juliššš,neupratuj!! 😠

jul
17. okt 2007

ja som kupovala odsavacku na sople na shop.mimishop.cz

jul
17. okt 2007

volaniky som objednala z Darlandu cez MMB

lia
17. okt 2007

ja som kupila tu odsavacku pri dvoch levoch v lekarni.
inak,ja som si objednala pred pol rokom veci,ktore mi nedosli,dosla mi z toho jedna vec,ktora mi bola mala a do dnesneho dna som od nej nedostala peniaze.uz mam toho plne zuby a mienim to riesit inac,ked mi do konca tyzdna neposle peniaze!!mam nervy z toho,mysli si,ze som na hlavu padla. 😠

jul
17. okt 2007

a co si objednala u koho? 😕

zabka132
17. okt 2007

neuspesne som sa pokusala uspat synatora 😔 ....akosi sa mu nechce.
Jul tu deku chcem do kocika alebo len tak ako podlozku.

jul
17. okt 2007

hej,myslela som si,ze do kociarika 😉

lia
17. okt 2007

zabi,mate krasnu zubrienku 😉 .aj ja stem taku 🙂 .podobnu 🙂 .aky mas kocik zabi??robim test 😀

zabka132
17. okt 2007

lia, kocik je z Polska...tam su vsetky na jedno kopyto. Ja som schvalne kupovala taky mohutnejsi, lebo tu ked nakyda snehu, tak potrebujem "terenak" 😅 . Ale zatial sa nestazujem...akurat je zly pristup do toho kosika dole pod kocikom. Kosik je sice velky, ale zle sa tam davaju veci.
Sranda, keby ste poculi, co ten drobec vystraja....normalne sa nahlas smeje a ked je mu nieco velmi smiesne...tak zhikne, az mu zabehne 😀 .

lia
17. okt 2007

akurat mi juliššš napisala ta ...,ze mi to zajtra posle 😠 .neveriiiiimmm

zabka132
17. okt 2007

lia...to si kupovala tu z bazaru ?

zabka132
17. okt 2007

akurat som dopapala ryzovu kasu s cukrom a skoricou...mnam.
Pipka asi nema naladu. Ani sa jej necudujem. Mne v juni zomrel stryko, siel na vystup do Tatier a uz sa nevratil, roztrhlo mu srdce. Tak ju viem pochopit. 😔

jul
17. okt 2007

zabi ako sa robi ta ryzova kasa s cukrom ? aj ja by som si dala

lia
17. okt 2007

mnaaamm,nerobte chutky,aj ja by som si dala.idem sa narovnat,dobruuuu 🙂 .
zabi,mmb.cz 😠 😖 ☹ 🙄 🤐

zabka132
17. okt 2007

das si varit ryzu do vody tak,aby ta voda zakryvala tu ryzu, potom ked ryza zmakne a voda sa trocha vyvari....pridavas mlieko, stale to miesas, lebo mlieko rado prihara.KeD je to moc huste, tak len prilejes mlieko. A ked je ryza uplne makka, tak to odstavis....das na tanier, v strede urobis lyzickou taku jamku, tam si das maslo....posypes cukrom a skoricou a je to hotovo.
Je to super na vecer...mnam.

zabka132
17. okt 2007

idem zasa maleho nakrmit....dojdem este...tak za hodku. Zatial pa.

jul
17. okt 2007

mnaaaaaaaaaam,zajtra si to skusim spravit,len ja ryzu varit neviem,len v tych sackoch 😅 ,tak snad to neprihori 😖

ajka23
17. okt 2007

halooo 😉
ale ste toho popisali... 🙂
ja som si vcera a dnes myslela, ze ide moja posledna hodina, bolia ma vsetky kosti v tele a este ako bonus som celu noc prechodila po byte, lebo som mala pocit, ze sa pozvraciam, ale ustala som to a dnes, aby mi nebolo luto, tak som presedela pol dna na zachode s hnackou... 😖 🙄 ale uz mi je lepsie, tak hadam to uz odchadza... 😉
zabi, aj ja chcem vediet o tvojej svokre a mrche... 😕 😕 😕
zase za nasim domom stoja podozrive auta a ten moj mi povedal, ze co uz, nech stoja... 😠 😠 😠 ja som prilis posr... aby som tam isla... 😀 😀 😀

pipka
autor
17. okt 2007

halooooo 😲 😲 😲

pipka
autor
17. okt 2007

tak ja len v strucnosti podavam hlasenie, ze som to dnes zvladla, ale bolo to veeelmi smutne 😔 plakali asi vsetci, co tam boli, vyse 600 ludi tam bolo, on bol predseda a prezident asi kazdeho spolkua zvazu, co sa spolocenskych tancov tyka, Berco balog mu spieval, kraaasne, plakali sme aj s Vilkom 😢 😢 😔 potom este kar, potom sme roznasali vence a kytice po hroboch...no poviem vam, dosli sme domov asi o siestej a nevladali sme nic... 🙄

teraz som Vilka ulozila do vane, dufam, ze mi tam nezaspi 😅 a ja vyuzivam chvilku volna...
zajtra idem na kontrolu, tak poobede, ked dojdem z roboty, dam vediet, ako som dopadla 😒

pipka
autor
17. okt 2007

zabiiii, aj mne prezrad, nebud labut... 😕 😎 som zvedavec... 😵

zabka132
17. okt 2007

je tu este niekto ?

efiku
17. okt 2007

pipka držkam palce a zajtra daj info ako si dopadla držkame palčeky pa pa

jul
17. okt 2007

pipi,tak si to zvladla,tak super 😉
ale musel to byt krasny pohreb ked mu spieval Berco Balogh 😎
A som zvedava na zajtrajsie vysledky 😲

jul
17. okt 2007

Aji,kasli na nich,opovaz tam ist 😠 radsej zavolaj policajtov a ostan doma v bezpeci,hlavne tam nechod,nestoji to zato.Inak my sme raz volali policajtov,ked R aj so susedom nacapali 2 chalanov ako chcu vykradnut jeden bufet,jeden s tych soplakov mal zbran,ale nastastie ju nepouzil a policajti vobec neprisli 😠 😠 😠 😠 😠 asi sa zlakli ked sme im povedali do telefonu,ze maju pistol 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre