Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
16. nov 2007

liusik, treba verit, ze sa to podari a dotiahne do stastneho konca... nepoddavaj sa tomu... 😔

dudu
16. nov 2007

aji teraz som znovu precitala, tvoje heslo na vizitke, je super.. 😀 😀 😀

lia
16. nov 2007

hej,bojim a chcem a aj musim nechat vsetko oddychnut,hlavne maternicu.lekar mi povedal 3-4 mesiace pauzu,dnes na lekarskej fakulte teta mi povedala,ze aj 6 mesiacov.tak neviem.nie je to sranda aji stale byt v nemocnici a este k tomu na potrate,uz chcem zdrave dietatko 😔

mixka
16. nov 2007

aji, myslela som kolko rokov cakate na babatko, nie ako casto a tulite... 😀

ajka23
16. nov 2007

dudu, dakujem 😵 😵 😵

dudu
16. nov 2007

rada citam to tvoje motto

mixka
16. nov 2007

lius a nezistili, co sa stalo, ze babatko odislo ??? ci bolo chorucke alebo... 😔

lia
16. nov 2007

ale ja nechcem,aby sa to teraz podarilo mixi,nemozem,nechcem zase riskovat dalsi potrat ☹

dudu
16. nov 2007

mixi ale bez tulenia babo nepride, 😅 😀 😀 😀 babo len tak nepride 😀 😀 😀 😀

mixka
16. nov 2007

dudu, aj ja si na motto ajky tu a tam spomeniem, ked ma prepadne lenivost... 😀

ajka23
16. nov 2007

sme spolu 9 rokov, 7 som hltala HAK... 😒
mixi, ono tulkanie s tym nesuvisi? 😕 😀 😀 😀
lius, ja tomu rozumiem... 😉

mixka
16. nov 2007

chapem lius, aj dusa sa musi vyliecit... 😔

dudu
16. nov 2007

mixi, bol to trosku z mojej strany fooorik, dufam, ze som sa ta nedotkla.. 😅

mixka
16. nov 2007

no ja neviem, ale malemu vasikovi mamina vysvetlovala, ze: "ono staci, kdyz se lidi maji radi"...

ajka23
16. nov 2007

aj z mojej... 😉 😀

mixka
16. nov 2007

dudu, jasne, ze nie... 😀 😀 😀

ajka23
16. nov 2007

aj z ducha svateho to ide, ci nie? 😕 😕 😕 😀

dudu
16. nov 2007

aji, az teraz ma napadlo..., a vy to aj neako riesite? alebo neriesite?

ajka23
16. nov 2007

neriesime, ved my vlastne nemame problem... 😒 😀

mixka
16. nov 2007

aji, to si teda hrdinka... tolko rokov sa nesnazit, ja uz by som bola v blazninci... 😖

ajka23
16. nov 2007

moj muz ma cas, len ja 30tku na krku... 😖

dudu
16. nov 2007

my nemate alebo si ho niekto nechce priznat?

jul
16. nov 2007

babky,akoze R mi kupil dve velke cokolady jednu bielu,jednu orieskovu,take piskoty plnene mandarinkovou plnkou a lentilky.....akoze malo som tucna? 😠

lia
16. nov 2007

ono neodislo samo,prestalo sa vyvijat a moze to byt z toho,ze som otehotnela hned po prvom potrate,mozno bolo zdrave a nemala som tam este vsetko zahojene,mozno cesty upchate,poriadne sa nevyzivovalo a to staci.bol koniec,prestal/a sa vyvijat.to ti nikto nepovie mixi,mozno z vacsieho plodu hej,ale z tohto nie.sama mi to povedala na lekarskej fakulte,ze este nie su vysledky,ale nic z toho ani nevedia zistit.
ja som mala take nutkanie,ze sa jej opytam ci mi moje kinderko neukazu,je mi za nim/nou strasne smutno ☹ 😢

mixka
16. nov 2007

aji, ja budem mat 31 a pipi este viac... tak klidek... 😎

dudu
16. nov 2007

takto to bolo aj u nas, a teraz som kde som...., keby som bola tehotna hned na zaciatku manzelstva, tak sme mohli mat babo ......

ajka23
16. nov 2007

a tebe by stacila krieda, nie? 😀 ty si skromna... 😉 😀

jul
16. nov 2007

kocky,ece som vac cela povedat,ze isto by ste to zistili,kebyze ma ten vas inu 😠

mixka
16. nov 2007

lius, to by nebolo dobre a iba by si sa zbytocne trapila... a neurobili by to, ver mi... ked som robila na patologii, bol tam obdobny pripad... skratka sa to nerobi... 😔

ajka23
16. nov 2007

tak potom, mame cas... 😀 😀 😀 vid motto... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre