Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
19. nov 2007

ece mam 1 puding v chladnicke a jahodovy kompot 😒

pipka
autor
19. nov 2007

jeezisi, juliska, my tu v tejto teme stale len jeme 😅 hlavne my dve 😀 😅 😀

pipka
autor
19. nov 2007

a mixka nam kam zmizla? Uz sa napchava plackami? 😕 😀

wighy
19. nov 2007

caute kraasky som tu na skok ako sa mi maaate

juuuuuuuuuuul juuuul tebe sa to kraaati, kazdy den na teba myslim ze pomaly to priiiiide hehe

pipka
autor
19. nov 2007

wighy caaaaaaau, juuj ake ste kraaasne na tej fotke 😵 😵 😵 laurinka poslucha?

wighy
19. nov 2007

nooo v poslednej dobe aj trosku aaano kloklopklop hehe asi sa zlakla ze podnem do cvokhausu 😀 😀

a ty ako sa mas???chystas sa uz na vianoce???

pipka
autor
19. nov 2007

juuj veru tesim sa na Vianoce 😵 😵 😵 prve manzelske 😵 uz darceky nakupujem, o chvilku zacnem piect vo velkom 😉 😉 😉

wighy
19. nov 2007

ty si sikulka ako vzdy 😉 ake darceku kupujes daj mi tip 😉
aj ja pomaly budem piect aby som to pri krpani stihla hehe teraz to uz bude troska tazsie 😅
ako sa vam dari v manzelstve hehe???

pipka
autor
19. nov 2007

manzelstvo si neviem vynachvalit, ale v podstate sa nezmenilo nic, ved my sme uz aj predtym spolu zili, akurat uz na to mame aj papier 😀

my vsetci piseme listy jeziskovi...tak som si precitala a inspirovala som sa. S drahym si nekupujeme blbosti, dohodli sme sa, ze kupime spolocne dvd rekorder a chystame sa na jar prerabat byt, tak odkladame korunky. 😉
Ale braskovi kupujem knizku-encyklopediu, co chcel, nasi si vybrali lampu z IKEI...a tak. 😵

jul
19. nov 2007

ajooooj wiiiiiiiiiiiiiiig,
ece mam cas,na porod to ani zdaleka nevypada 😖

pipka
autor
19. nov 2007

julis, aby si to nezakrikla...a v noci mi pride sms, ze Risko je uz na svete 😀 😀 😀
...teda aspon dufam, ze mi napises 😅 😵

wighy
19. nov 2007

pipka aj ja hovorim ze tym papierom sa nic nemeni
mas pravdu aj ja neznasam zbytocne darceky, tak radsej nepit nic ako hlupost nie???

juuul nebojkaj, aj mne lekvar povedal ze o tyzden sa uuurcite uvidime a 4 den od kontroly som isla rodit 😀

tesim sa na riska,musis hodit potom foto ryyychlo 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

wigh presne tak, nez mat plne skrine kozmetiky, co ani nepouzivam, alebo obrusov, co sa mi nepacia, to radsej nech nemam nic a sama si kupim, co potrebujem. Nastastie svokra pochopila a sama sa ponukla, ze ci nam moze dat peniaze...no nevahali sme a hned sme povedali, ze moze...ze si kupime kachlicky do kupelne pod stromcek 😀 😀 😀 mat kachlicky pod stromcekom bol vzdy moj sen... 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. nov 2007

jasne,ze ti poslem sms aj mms pipi 😠

a dufam,ze ma prides aj kuknut,inac rodim u kocha,nie na kramaroch

jul
19. nov 2007

wiiig a co kupis malickej pod stromcek?

pipka
autor
19. nov 2007

dojdem jasneeeee, len dufam, ze nebudem akurat na transfere 😅 😀
dojdeme aj s ajuskou, mozeme?

pipka
autor
19. nov 2007

julis, a uz konecne vies ako budes rodit? 😕

jul
19. nov 2007

jaaaaj vidiiiiis,ked budes na KET 😎 ,tak ti prepacim 😉

jul
19. nov 2007

ece nie,ece mi idu robit nejake odbery a tak,akurat zajtra idem na krv a v piatok snad ...idem na poradnu,tak sa porozpravame

wighy
19. nov 2007

jul dobra otazka, ece presne neviem ale asi nejake oblecko, kocky a nejake drobnosti

pipka
autor
19. nov 2007

ale julis, to stiham, ved ja budem tam 1/2 hodky a ty aj 3-4 dni 😵 tak urcite dojdem 😉

pipka
autor
19. nov 2007

wighy a knizocky mate? take tie gumene, piskacie...tie su super, so zvieratkami 😉

jul
19. nov 2007

pipi,zevraj ak nie su ziadne komplikacie,tak sa ide uz na 4 den domov,tak parada.Dufam,ze to bude bez problemov 😉

a ty si aspon kuknes porodnicu a tak,co ta caka 😀

jul
19. nov 2007

wiiig,
ja cem kupit tu hojdacku co ma aj arabeska,ta co sama hojda a vyhrava 😀

pipka
autor
19. nov 2007

nooo ved to ma zaujima, u Kocha som este nebola...tak nech viem do coho pojdem 😀 😀 😀 aj ked mne hrozi skor Ruzinov 😉
Kocha si si vybrala sama? Ci ti doky odporucil?

jul
19. nov 2007

ty nevies co sa mi stalo na kramaroch?

pipka
autor
19. nov 2007

neviem, co? 😕

pipka
autor
19. nov 2007

tak nenapinaj ma.... 😕 😕 😕

jul
19. nov 2007

pipi ipecko 😀

pipka
autor
19. nov 2007

ty kokso! tak to je fakt sila! sa ti ani nedivim, ze si odisla. Co keby si tak porodila od nervov cestou domov...kto by bol potom zodpovedny?! Debil jeden 😠

a teraz uz ti porobili u Kocha vsetko, co treba?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre