Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
19. nov 2007

lius, jaaaj, ja ze vy. som si myslela, ze prenajimate... 😀

jul
19. nov 2007

ja inac neznasam ked fuci,ja sa strasne bojim uz od malicka silneho vetra,ja si hned predstavujem,ze nam rozbije okna,odfukne auto....

lia
19. nov 2007

hhhmmm,co uz juliššš,je to strasne.tak poooooddddddd 😉 ,ale pockaj len kvoli nemu??tak to je kamoska 😠

lia
19. nov 2007

nefuka,nasi byvaju na tretom,ale vyzera to jak na piatom,lebo dole maju kancelarske priestory a nikdy som si nevsimla,ze by tam nejak fucalo. 😅

pipka
autor
19. nov 2007

lius, teraz som nejako mimo obraz... 😒 😅 kvoli komu ma pockat? 😒

lia
19. nov 2007

pipi,tak nejdes na ziadne testy??a kedy idete zase na to??a co to stoji v prahe??si mi neodpovedala

pipka
autor
19. nov 2007

podla toho, kde byvaju...kolegyna je na Majernikovej a tam to maju jak na veternej horke 😅

lia
19. nov 2007

len kvoli TM chce ist juliššššaa do prievozu.pipi,co ti je?? 😀 nie si tusim v poriadku 😅 😀 😉

pipka
autor
19. nov 2007

lius, ved som ti napisala, citaj vyssie 😉
stoji to cca 2700.- czk, teraz ideme v dec. na KET a ked nevyjde, tak v januari sa objednam do prahy

pipka
autor
19. nov 2007

jaaaaj, nejak mi unikol riadok 😀 😀 😀

lia
19. nov 2007

na kresankovej,super vyhlad.nooo,odpovedz miiiiiiiii ☹

pipka
autor
19. nov 2007

lius, ved som ti uz dvakrat odpovedala 😀 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

ty si mimo 😀 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

lius a ty si tu imunitu este neriesila?

lia
19. nov 2007

ano,len??ja som myslela,ze to stoji cez 6.000,- 😅 sa mi zdalo,ze si mi to ty hovorila,s nikym inym som o tom nehovorila.

lia
19. nov 2007

kde vyssie??tak prepac,nevidim to 😅 asi na predchadzajucej strane 🙂
ty si mimo 😀 😀 😀
kedy som ju mala riesit pipi??robia to az po troch potratoch,mne to urobili len preto,ze si dobre rozumiem s lekarom a sestrickou

pipka
autor
19. nov 2007

ja to mam od lumah, oni to uz absolvovali a aj drabco mi to potvrdil. Ale som sa s nim dohodla, ze to este s tymi snehuliacikmi skusime a ked nevyjde, tak to skusime do tej Prahy. Aj ked oni aj tak len prednison predpisu...len mozno upravia davky 😒 ale aspon by som vedela, na com sme...

jul
19. nov 2007

liušš
a ty si mala uz kolkatu mrchu?

pipka
autor
19. nov 2007

jaaaj, to som nevedela, ze po troch to robia automaticky...a uz mas vysledky?

jul
19. nov 2007

liušš,
aj tvoj R zere svoju robotu jak moj R

pipka
autor
19. nov 2007

lius, 19:02 a 19:12 som ti pisala 😵

lia
19. nov 2007

prvu julišššš 😖 preco ti predpisu prednison len tak??na co to je??

jul
19. nov 2007

ece kolko mrch budes cakat?

pipka
autor
19. nov 2007

prednison znizuje prirodzenu imunitu, ktoru tvori telo voci comukolvek cudziemu, uz ho beriem od skoncenia tej mrchy-potratu, ci ako to nazvat...tak snad zaberie. 😅

jul
19. nov 2007

mne donese R z mekaca 4 tasticky a varenu cokoladu,ale neviem ci ju robia cely den alebo len v tom ranajkovom menu 😒

pipka
autor
19. nov 2007

lius, a ake su teda tie tvoje vysledky? 😕

lia
19. nov 2007

dobe,plepaccc 😔 😀
ja,ja juliššš,ja by som tu tak chcela mat kamosku v dome ☹ ,ja tu nikoho nepoznam,vsetci chodia cez garaze do vytahu,takze tu moc ani nikoho nestretnem.
mam uz nejake,dnes som volala do ambul.,lebo mala som tam ist,ale este dnes som bola nejaka porozbijana,tak som to zrusila a pytala som sa,ci to uz je,ale ze nieco je,nieco nie a toto mi povedala,ze ten faktor to je zrazanie krvi a preto sa musia nasadit tie lieky.
a za babenkom som bola na genetike este v piatok,ale tam to este stale nie je ukoncene,ale teta z fakulty/asi doktorka/mi povedala,ze z toho ani nebudeme vediet nejaky zaver,ze sa to dalej nevyvijalo a preto nic nezistia.keby bolo vacsie,co chvalabohu nebolo,tak by z tych buniek vedeli viac povedat.ale neviem preco sa potom tolko na to caka 😠

pipka
autor
19. nov 2007

jul, robia ju cely den, neboj, my si ju davame, ked ideme z kina, ale to je skor take kakao... 😵

lia
19. nov 2007

5 juliššš 😔 ☹ 😢 😠

jul
19. nov 2007

liušš,
ja tu tiez nikoho nemam,moje susedy 2 kamosky maju 40 rokov 😅 ,sami starí su tu alebo potom pubertaci 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre