Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
14. okt 2007

julišš a co si sa tak rozculila?? 😖
pipi,tak to je len dobre,oni ti podla utz povedia co dalej.a stale si brala asi tabletky a aj tak si dostala??to je asi len take spinenie,nie??

jul
14. okt 2007

pipi,to fakt? ☹ 😔
ked sa dari,tak sa dari 😠

jul
14. okt 2007

liušš,aaale ani sa nepytaj...skoda reci 😖

lia
14. okt 2007

ale je lepsie sama sa vycistit.nemusela by ist.je mi to luto pipi 😔 ☹ .

jul
14. okt 2007

myslis omietku alebo malovku? 😕

lia
14. okt 2007

necerti sa tolko,maly sa nevrtel??nebol nervozny??

jul
14. okt 2007

nie,praveze bol kludny...teda chudak,asi bol v soku a radsej sa ani nepohol 😖

lia
14. okt 2007

lem ticho pocuval??sa ta asi zlakol 😀

jul
14. okt 2007

hej,asi bol poriadne zlaknuty 😔

lia
14. okt 2007

som zvedava kto dnes vypadne ako budu babizne spievat 🙂
a bola si vtedy u pipi??ako bolo??ani neviem,odvtedy mi nesiel net.

jul
14. okt 2007

podla mna vypadne ta Zeleznikova ,ale az v pondelok 😀

hej,hej bola som u pipki,aj Ajka bola,Dudušš a Vivi....noooo super boloooo 😎 😵 ,len ja som utekala s R na trening,on prisiel pre mna a isli sme do Race,bola som u nej asi 2 hodky a baby ostali dlhsie,kukali ece dvd Ajkine ako bola mala 😀

lia
14. okt 2007

to faaakkktt??ajka bola taka hviezda vecera?? 😵
nepoznam este vivi,dudus.
neviem ktora to je ta zeleznikova teraz,ale je mi to zname 😨

jul
14. okt 2007

ja som poznala Dudušš,ona chodila na kona pred rokom,my sme boli s nou aj s Ajkou na stretku,ale potom dllllllho nechodila....az teraz posledny mesiac sem chodi.
Vivi som spoznala az u Pipki 🙂

zeleznikova je ta co ma strojcek na zuboch a ostrihana je ako Katka Knechtova

lia
14. okt 2007

ahhhaaa,viem uz.ani mne nesedi 😝

pipka
autor
15. okt 2007

prepacte mi ale vcera mi jeden clen nasej dvojclennej domacnosti vzal notebook 😠 😀 tak som uz nemohla prist 🙄

julis, a co ta to tak vytocilo, ved nas nenapinaj!

pipka
autor
15. okt 2007

lius, a ty si nebola na tom stretku asi pred rokom v Bezinke, tam bola aj Dudu, alebo nie? 😒 sa mi zda, ze ste tam vtedy este obidve fajcili 😕 a rozoberali sme Juliskinho R vtedy...to bola hlavna tema 😀 boooze ako to uz je davno 😅

pipka
autor
15. okt 2007

lius, inak krvacat som zacala aj napriek utrosu, najprv to bol taky hnedy vytok, ale cez noc normalne klasicke kramy 😅 ale bolesti nemam, tak nech to poodchadza, aspon budem mat klud. Som bola rano v GF na krvi, tak uvidim, co mi o druhej povedia, ale sestricka rano vravela, ze to uz asi kleslo a mozem vysadit utros.
Tak som sa hned objednala k Drabekovi na konzultaciu, a popytam sa na tu imunitu.

lia
15. okt 2007

a kedy ides k drabekovi??este to je malilinke,preto nebudes mat bolesti.cim je babo vacsie,tym je vacsia bolest.ale to boli este asi len bunky,nie??

pipka
autor
15. okt 2007

asi ano, ved to sa podla mna nestihlo este ani poriadne uhniezdit, to len taka bodka, to sa ani na vlozke rozoznat neda...
Objednana som na buduci utorok, lebo dnes tam sice bol, ale povedal, ze to by sme mali prebrat v klude, nie na stojaka a so sto svedkami okolo, a to ma pravdu, tolko pockam. 😉

dudu
15. okt 2007

ahojte,
mam problem a 0neviem asi pojdem dr. beriem femoden/ HAK/ a dnes mam taky slabocko ruzovy vytok a trosku ma pobolieva podbrusko a svrbka,picha ma v nej do skoncenia femodenu mam este 4 tabletky, co to je to som pri prvom IVF-ku nemala?????? a poslednu mrchu som mala taku zvlastmu ani ma brucho nebolelo aby ma stale od nej bola prsia, BABY dufam ze som zazrakom neotehotnela a teraz ked beriem tu antik... tak som potratila.......normalne sa bojiiiiim, co to je????

pipka
autor
15. okt 2007

duduska, asi fakt najlepsie bude ak zajdes dr. ja som take nic nemala. Ale potratit si nemohla, neboj. Ak je to len vytok, mozno mas len nejaku inf. alebo nieco podobne.Aspon jej zavolaj a uvidis. Ale bez vysetrenia asi ani ona nebude mudrejsia. 😒

stale mi pada konik, asi dnes koncim, lebo by som musela z koze vyskocit 😠 😠 😠

matrinka
15. okt 2007

ahojte baby, ja som dnes 8 den po IUI, a teda je to des to cakanie...myslite ze by som mohla testovat trebars 10 dni po IUI? som veeelmi netrpezliva...
Pipka bolo to tvoje prve IUI?

ajka23
15. okt 2007

ahojte 😉
po vikende v robote, v tej kose ma pobolieva hrdlo, tak dufam, ze sa vyliecim... 😒 😠
pipi, dala som si konecne tu farbu, co sme spolu kupovali a nie je to nic moc, nejaka som do rysava, pri korienkoch a pri koncoch ostala stara farba... 🙄 sak to by som nebola ja... 😀
prajem pekny den, ja mam rande s kamoskou z PP, prisla pozriet svagrinu, je tu aj s malou, tak si obchytam babatko, mozno sa na mna nieco nalepi... 😉
cafte 😎

pipka
autor
15. okt 2007

martinka, ja som bola na IUI 3x, teraz sme boli na IVF, zatial stale neuspesne.

Ajus vitaj, tebe konik ide v pohode? mne stale pada 😠 😠
no a ze si do rysava? Ved take su najkrajsie 😉 kukni na mojho Vilka 😀 😀

lia
15. okt 2007

aj mne padal pipi

pipka
autor
15. okt 2007

normalne co klik, to sa to zrusilo....uz by s tym mali nieco urobit konecne, ved je to nejako casto v poslednej dobe 😠 🙄

dudu
15. okt 2007

ja viem že asi vas to nezaujima, ale aj tak 😝 volala som dr. a ze to je v poriadku to nic nie je, tak akoze ma ukludnila, ale aj tak jej neverim, je to prinajhorsom zvlastne
pipi uprinmu sustrast, na povzbudenie, ked niekto z rodiny umrie, tak na jeho miesto do rodiny /aby bol spravny pocet clenov rodiny/ sa musi niekto narodit 😉

sweetberry
15. okt 2007

ahojte dnes ka daka depka zase 😕

pipka
autor
15. okt 2007

duduska, beriem ta za slovo, a dufam, ze hned ako uja pochovame sa to zacne lepsit... 😅

sweet, preco depka? 😕

sweetberry
15. okt 2007

lebo moje meno je sweetberry depka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre