Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
27. nov 2007

ja som si dnes kupila nove cizmickyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

jul
27. nov 2007

hmmmmm,pipi aj ja mam nove,ale uz asi 2tyzdne 😅

pipi,potom ti napisem ako som dopadla dnes,ale mam ten cisarak na 100 pero 😎 zajtra uz idem na odbery predoperacne 😉

pipka
autor
27. nov 2007

juuliska, tak uz ti prihara, co? ale ja sa tesiiiim aj za tebaaaa 😵 na Riskaaaaaa 😀 😀 😀

jul
27. nov 2007

dnes ako som sedela v cakarni u chirurga v nemocnici,dosla ku mne taka babka o palicke ,vyzerala ako z rozpravky a povedala mi,ze ..."budete mat chlapceka a stastliveho".......ja som kukala jak puk na nu a ona isla dalej a ja za nou kricim,ze ako to viete? a ona ma len chytila za ruku ,usmiala sa a odisla 😲 😲 😕

ako v rozpravke,ze?

jul
27. nov 2007

kedy ma Vili narodky?

pipka
autor
27. nov 2007

jeeej julis, to je krasne 😉 aj ja steeeem taku babicku 😀 nech mi povie, ze budem mat dvojicky a budu po vas dedit 😀 😀 😀 😀

vilko ma narodky vo stvrtok 😉 29-teho

jul
27. nov 2007

a co si mu kupila?

jul
27. nov 2007

ja som si stela ece farbit vlasy do ordinacie,ale uz to asi nestihnem,aj zafarbit aj umyt 😒 musim az po 😠

pipka
autor
27. nov 2007

dostal v obalke peniazky, lebo si chce kupit taky vreckovy elektronicky slovnik a v tom sa ja nevyznam a este dostane vo stvrtok rano plavecke okulky nove, po nich uz davno tuzi 🙂

pipka
autor
27. nov 2007

ty si farbis sama? 😕

jul
27. nov 2007

fiiiha,aj si zasluzi take darceky 😀 ?

ja si farbim len sama odjakziva 😎

pipka
autor
27. nov 2007

nooo, za to prdenie nezasluzi, ale zabijem ho? ..ked ho lubim? 😀 😀 😀 😀 😀

glorita
27. nov 2007

jul ty sa flaaaks? a my ze uz rodis? vsetko oki? 😀

jul
27. nov 2007

pipi,aj idete na veceru alebo robite nejaku oslavu?

pipka
autor
27. nov 2007

napustime si vanu a supneme sa do nej spolocne 😀 😀 😀 a mozno aj dva deci si nalejeme 😀 ale veceru specialnu nerobim...spravim mu cez vikend torticku smotanovu s piskotkami, tu miluje 🙂

jul
27. nov 2007

teda,vy dvaja ste maniaci na vane 😀

pipka
autor
27. nov 2007

ze? 😀 len som zvedava, ked prerobime kupelnu aku vanu tam dame...? 😅 😀 😀 😀 maly bazen...otvorim dvere a budem rovno vo vani 😀

jul
27. nov 2007

😀 😀 😀 mali by ste si kupit aj vodnu postel 😀

jul
27. nov 2007

je aj taka vana,vola sa ze love story a je v tvare srdca 😵

pipka
autor
27. nov 2007

no ale to by sme museli mat kupelnu namiesto obyvacky 😅

pipka
autor
27. nov 2007

fiiiha, ty si rychla 😀 😀 😀

jul
27. nov 2007

😎 😎 😎 ze?
ja by som taku vanu chcela,ale my uz mame v kupelke take rozmery konkretne,ze by sme koli tejto museli burat priecky 😠 ,vtedy som ece nevedela,ze taka vana existuje,strasne sa mi paci 😢

pipka
autor
27. nov 2007

no kraaasna je, ale ta cena 😅 a bohuzial je prilis velka na nase pomery...nasa kupelna ma 1,5 x 1,7m tak tam moc nenavymyslame...ale asi spojime zachod s kupelnou 😉

jul
27. nov 2007

aj cena je krasna 😅 😒 hehe

mate uz nejakych murarov? ci ece len planujete?

pipka
autor
27. nov 2007

milacku, pojdem ja pomaly...chystat sa na zahradku 😵 uz sa neviem dockat ako to bude pokracovat 😨
tak si to vychutnaj aj ty a ak dozijes stvrtka este s riskom v brusku, budeme sa teeeesit 🙂

pipka
autor
27. nov 2007

murarov mame, dokonca dve partie, na doporucenie...a nevieme sa rozhodnut, ktorych vezmeme... 😅 😒

jul
27. nov 2007

dobe,papa 😉

pipka
autor
27. nov 2007

zavolam obom a kto mi spravi lepsiu cenu, toho beriem 😉

pipka
autor
27. nov 2007

papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre