Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lumah
16. okt 2007

Ahojte kočky!
Pipka držím ti päste, aby si to nemala mimomaternicové, čítala som tu aj o zulke, fakt ani ja nechápem, že jej to nezisitli skôr. 😠

ajuska212
16. okt 2007

lumah ahoj ako sa mas ty???

pipka
autor
16. okt 2007

asi sa to neda zistit skor, v krvi normalne vykazuje hcg ako pri normalnom tehu...zistia to vlastne az pri ultrazvuku 🙄

pipka
autor
16. okt 2007

utekam uz do robotky, paaa 😉

lumah
16. okt 2007

ajuska, ja som momentálne po mrche 10 deň a idem dnes k dr. Som po 3.IUI a neviem čo mi odporučí-asi IVF.

ajuska212
16. okt 2007

takze ani 3 iui nevyslo???tak to mi je luto☹mozem ti napisat na IP????

lumah
16. okt 2007

jasné🙂

ajka23
16. okt 2007

cafte 😉
pipi, tomu uz fakt nerozumiem, cas ukaze, ze? 😒
mam dnes zase jeden z dobrych dni, boli ma hrdlo, mam nieco s modemom, nesiel mi net, so psom som bola vyse hodiny von, no nepoblinkal sa mi ked sme prisli dnu a pre istotu na koberec... 😠 ☹
pomooooc, potrebujem odkliat... 🙄 😉

vivi77
16. okt 2007

efiku, moja, drzim palceky. ved napis ako sa citis a aky je dalsi postup.

lia, hoci sa nepozname, ale cez konika a pipku viem, co mas za sebou. ja som si odzila podobne trampoty. 9D po ET som zacala jemne krvacat, hoci hcg stupalo. GF to cele odignoroval s tym ze nechajme to na prirodu, zazitky z ruzinovskej nemocnice radsej ani nebudem spominat. v kazdom pripade, 3 tyzdne po ET som uz utekala s masivnym kravacanim do ruzinovskej nem., kde ma nakoniec prijali, tyzden si ma tam nechali na "zachranarsku akciu", ktora uz ale bola zbytocna... boli tam aj lekari z GF od ktorych som si vypocula rozne "privetive" veci. v kazdom pripade sa lekari vyfarbili a o ivf momentalne nehccem ani pocut....

pipi, aj ja pozdravujem vilka 😉

ajka23
16. okt 2007

caf vivi 😉
idem sa asi vyhriat na slniecko, mozno ma vylieci... 😎

efiku
16. okt 2007

Ahoj vivka tak už som domenka robil mi to dr.Drabek tentokrat to troška bolelo neviem prečo ale dalo sa to nechala ma tan ležkať asi trištvrte hodinu sestrička bola zlata aj doktor zaželali veľa šťastíčka a potom ma mužík odviezol domov a do konca týždna mam volno tak budem vegetiť a čakať čo bude dúfam že to vijde.Pri prvom rozmrazení jedno prežilo tak rozmrazili dalšie dve tam tiež len jedno prežilo tam ešte mam zamrazených asi 8ks tak dúfam e tieto sa udržia aspoň jedno uvidíme už budem len dúfať papaenky

Pipi a držkáme palce aby to bolo ok všetko pa

dudu
16. okt 2007

huja huja ajka moja, toto je ta dobra sprava,
teraz ta odklinam od veci, co s tebou mava.
Som dobra co?? 😅 😀 😀
Ajus neboj, taraz to bude ok, slniecko a moje zaklinadlo.....

eviku, drzkam palceky aby sa vam to podarilo, nic nerob a oddychuj, pozeraj rozpravky a spinkaj

Pipi moja, MUSIS SA NAM DRZKAT, aby si mi mohla dat silu a vieru ze to moze dopadnut ok aj pri mojom ivf-ku....
ja sa na teba spolieham... 😉 🙂

jul
16. okt 2007

Aji,ty moje chudatko ☹
ty mas fakt strasnu smolu 😠

jul
16. okt 2007

vivi 😲
to je sila co si prezila 😠
ale ja som ece na GF ziadne dobre slovo nepocula 😠 😠

jul
16. okt 2007

Dnes som bola v nemocke a maly vazi uz 2200g 😵

dufam,ze aj vase babatka budu takí cvalíci 🙂

dudu
16. okt 2007

jul, gratulujem a ja ceeeem mat cvalinku alebo cvalinka 😲 😲

ajka23
16. okt 2007

tak uz ani hovorit poriadne nemozem, parada... ☹ este ze aspon prsty mam zdrave... 😀 😀 😀

lilinka76
16. okt 2007

Jul, raz som tu v diskusii čítala, že máš nejaké lieky na pálenie záhy. Môžeš mi poradiť, čo Ti zaberá???

jul
16. okt 2007

lilinka,volaju sa ACIX alebo TALCIT 😉

jul
16. okt 2007

dudu,budes mat aj to aj to 😵

jul
16. okt 2007

kde ste vsetky? 😠

dudu
16. okt 2007

ahoj jul 😅 co robkas ja som teraz prisla z robotky , nacvilku som chcela nakuknut a pojdem trosku upratat 😒

ninka1234
16. okt 2007

ahojky 🙂 😉
jul pekne a ktorý týždeň ti vravel doki že si

jul
16. okt 2007

ja som doteraz spala,zase som skoro odpadla v kuchyni pri vareni 😠 😠 😠

dudu
16. okt 2007

a co mas malo tekutin? alebo mas taky nizky tlak? alebo co ?, rob zo sebou nieco, 😠 ved sa o teba budem bat. 😒
aale aj ja stem aby mi bolo tak zleeeeee 😲

jul
16. okt 2007

dudušš 😀 😀 😀
ved sa ece nablinkas cez vianoce 😀 to budes asi v 1-2 mesiaci,nie?

dudu
16. okt 2007

no heeeeej kde ste?????? ninka? jul? ajka? pipka?

jul
16. okt 2007

ahoj ninka 😉
nepovedal mi nic,to som bola u ineho dokiho,len ho odvazil a pomeral.Ale dal mi papier kde su tie merania ,ale nestihla som si to ece kuknut,lebo mi prislo zle a doteraz som spala 😔

ale hned som si na teba spomenula,ze tvoja Zojka mala 2200g uz daaaavno pradaaaavno,to bude ale velka zena 😀 😀 😀

ninka1234
16. okt 2007

ja to aj tak cítim že mám v brušku malého sloníka tie kosti medzi nohami ma neskutočne bolia akoby ma tam niekto skopal 😢 Ja idem do poradne teraz až 29.10 aj na prietoky tak som zvedavá že koľko bude vážiť

jul
16. okt 2007

ja mam strasne male brucho,teda aspon mne sa zda a maly mi az dych vyraza a zacal mi fajnovo kopat do rebier a do zaludka,ale zatial tie kosti co teba mna nebolia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre