Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
16. okt 2007

oki ninus, tak paaaaa 😉

jul
16. okt 2007

skusim ist teda radsej doobeda,aj tak idem uz o pol 7-mej dokimu a odtial ideme do Metra,tak sa tam zastavim pred Metrom,uz tam budu o 9-tej?

ninka1234
16. okt 2007

pa a dobru noc, tak veľmi by som ju chcela aby som sa vybubala

jul
16. okt 2007

o.k. dievcata,idem aj ja kukat zahradku 😵
pipi a napis ci su tam o 9-tej,papa

pipka
autor
16. okt 2007

asi ano, okolo deviatej uz tam byvaju, alebo sa tam stavte cestou z Metra, to tam budu urcite. Ja tam chodim najradsej okolo jednej, to tam nie je tolko dochodcov a super sa nakupuje 😉

neboj ninus, dnes sa vybuvkas do ruzova 😵

dudu
16. okt 2007

cafte,
jul trznica je tusim uz od 7. otvorena, ale tie obchodiky asi az od 9-tej

jul
16. okt 2007

z Metra nemozme,to uz ideme nalozeny po viadukte 😒
no ved ece casu dost,ale urcite pojdem kuknut 😉

pipka
autor
16. okt 2007

oki, tak ja idem kukat zahradku.... 😉

lia
16. okt 2007

kolko ste toho napisali??dosla nam mama na navstevu,tak som sa musela odpojit.a teraz ide zahrada,potom vas hadam precitam.

pipka
autor
16. okt 2007

neboj, lius, to stiiiihas 😀

lia
16. okt 2007

nemozes mi to zhrnut?? 😅

jul
16. okt 2007

a vy nekukate?
ja som nakukla cez reklamu 😒 R prisiel domov z treningu,cele ruky mal popraskane do krvy,lebo boxovali do mecha 😒 dokukam ordinaciu a pojdem mu spravit veceru 😝

lia
16. okt 2007

pozerame praveze 🙂
no pekne,to berie takto na tvrdo R??co mate na veceru??my sme sa dnes boli najest vonku a mama mi teraz doniesla perkelt,mnaaammm.

jul
16. okt 2007

hej,R to normalne zere,ale super,ze ma taku zabavu,mna by to tiez bavilo,sadne do auta a ide...len co ja ani soferovat neviem 😒

na veceru mame vyprazany encian ,zemiakove pyre a salatik zeleninovy k tomu,to sme mali aj na obed 😀

my sa ideme zajtra najest von,R ma pozval 😕 😉 na veceru 😝

jul
16. okt 2007

inak dnes mi zase zmenili datum porodu 😝
aj som na to zabudla,takze na 3.decembra.

lia
16. okt 2007

a aky datum si mala predtym??to uz mas za par 😉 .
ty si obalovala encian alebo si kupila ten obaleny??aj ja mam taky doma,vidis,zajtra spravim aj ja 🙂 .
kam idete na veceru??

jul
16. okt 2007

ja som obalovala 😎
normalny termin podla mrchy mam 8.12.,potom mi ho v 20tt zmenili na 26.11 lebo maly bol mooooc veliky a dnes som zase bola na kramaroch a uz je to 3.12.

ece neviem kam ideme na veceru,R nieco vymysli,ale asi Matysakovi do hotela 😎

lia
16. okt 2007

a co tam maju??dobre tam je??my nikdy nevieme kam mame ist 😖

jul
16. okt 2007

ani my,preto furt chodime tam 😀
vzdy je tam strasne malo ludi,takze je tam klud,ale jedlo je vyvikajuce 😵 ,stoji to za to,najradsej by som pokazde vylizala tanier 😀 😝 a ked poprosis casnika,tak sa mozes pozret aj do vinnej pivnice.
Robi tam aj R sestranica,minule nam spravila prehliadku po hotely a po izbach,jedna noc v apartmane stoji 6tis,ale su bohovske 😎

vivi77
16. okt 2007

efi, ahoj, super ze to mas za sebou. bud len doma a oddychuj, nech sa to tentoraz podari, drzkam silno palceky 😉

lia, dnes poobede, par stran dozadu som ti napisala 🙂

jul, mozno tvoje mimi pride na Mikulasa, co myslis? 😉 😉 😉

jul
16. okt 2007

vivi ahoj 😉

dufam,ze nie,lebo sa bude potom urcite jedovat ked bude vacsi,ze ma narodky na mikulasa 😀

vivi77
16. okt 2007

ahoj julis 😎
hej, to mas pravdu, mat narodky na vianoce a mikulasa nie je ziadna slast, aj moj svokor je vianocny a je fakt, ze jeho narodky akoby ani neboli...

jul a ten hotel sa kde nachadza? znie to lakavo...

jul
16. okt 2007

vivi,je to na prazskej ulici smer od hlavnej stanici smerom na patronku

zabka132
16. okt 2007

jul..si tu ešte ?

jul
16. okt 2007

heeeeeej tu soooom 🙂

jul
16. okt 2007

ahooooj,co ty tu? v taku hodinu?

zabka132
16. okt 2007

som u nasich, zajtra idem konecne na kontrolu ku dokine...akoze po 6-tich tyzdnoch.....ale je to uz vlastne 12 😅

jul
16. okt 2007

maly spinka?

zabka132
16. okt 2007

inak prebehla som co ste pisali. Co sa tyka tej masticky na bradavky, myslim, ze ninka to pisala....ten multi mam....je fakt vyborna, aj ja som si ju kupila, kalciovka je o nicom. Existuju dokonca aj take naplaste na bradavky tej istej znacky....na 12 hodin...a aj take "naplaste" na hradzu, pokial ta nastrihavaju pri porode. Tiez tej istej znacky. tie naplaste stoja okolo 40,-Sk. Fakt super.

zabka132
16. okt 2007

maly spinka...cely den nekakal....az teraz vecer, ked sme ho okupali. Ta tepla voda mu to povolila....a bol zesrany az na lopatkach 😀 😝 😲 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre