Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lumah
19. dec 2007

dudu dík za radu 😀
mixka veru vidíš to ma nenapadlo že vianočné obrusy treba kupovať už na veľkú noc. 😀 😀
my trávime vianoce u mojich rodičov-aspoň raz do roka sa pomodlím a idem na polnočnú omšu. Inak to nemusím. 😀
Jul ahoj čerstvá maminka, ako poslucha bábätko? 🙂

mixka
19. dec 2007

julis, ja neviem co to mam za uchylku... ☹

jul
19. dec 2007

lumah,
jaaaaaj dnes sme sa vobec nevyspali,maly bol zapeceny,mrncal celu noc,tak som mu musela pomoct rurkou a konecne sa vykakal a spinka.

jul
19. dec 2007

mixi 😀
aj tie ranajky 😀 ty asi nemas rada zmenu 😀

mixka
19. dec 2007

julis, na take ranajky ma naucila mamina... necitim potrebu to menit... mam rada zmenu, ale nie v mojich milovanych ranajkach... 😀

jul
19. dec 2007

mixi ,ja mavam tiez take manie,ze aj tyzden mozem jest napriklad ten isty jogurt,syr....ale len tyzden 🤐

mixka
19. dec 2007

tak ale julis, ja zase ten chleba vo vajci nemam kazdy den... 😀 a tie ranajky, to nikdy nezmenim... aj manzel sa uz na to naucil... 😀

jul
19. dec 2007

mixi,myslela som tie ranajky,to je sila,ale sak ked ti chuti tak ti chuti,no nie? ja inac vobec neranajkujem 😒 😅

aska
19. dec 2007

ahojte kočky, prepáčte že som sem ku vám tak vtrhla ale potrebujem radu a neviem s kím sa mám poradiť. Zvyčajne mávam 28-29DC v piatok som mala dostať mrchu ale akosi stále nechodí, v sobotu som si robila test-29DC ale bol negatívny strašne ma bolí chrbát a aj bruško prosím poraďte mi čo si otom myslíte.ďakuejm

pipka
autor
19. dec 2007

aska, najlepsie, ked vydrzis este par dni, skusis testik znova a ked nic, tak zajdi za lekarom, to je istota 😉

juliska ajoooooj 😵
mixik ajoooooooj 😵
lumah ajoooooooj 😵
liuska ajooooooj 😵
duduska ajoooooj 😵
ajuska de siiii? 😕 😀

mixka
19. dec 2007

ahoj pipi 😀 😉

pipka
autor
19. dec 2007

som sa prave vratila z nakupov a uz mam vseeetko a je pokoj, mozem zacat balit 😀

lumah, inak krasne vianocne obrusy maju aj na mileticke, uplne na konci je taky stanok aj postelne pradlo z Ruzomberka tam maju a aj kraasne obrusy, ja som tam kupila minuly rok take, co su vodeodolne, ked sa ti nieco vyleje, tak to nevsiakne. A maju k tomu aj prestierania a da sa to rozne kombinovat 😉
a aj v Trznici na trnavskom je taky stanok 😉

mixka
19. dec 2007

ja stale nemam nic a neviem, ci mat budem, fnuk... ani len potraviny na varenie nemam... ale to musi zvladnut M sam...

pipka
autor
19. dec 2007

mixik, ked bude u mna najblizsie stretko, tak spravim chlebiky vo vajicku 😀 😀 😀 to ta aspon nalaka... 😀

pipka
autor
19. dec 2007

a ty si co stale doma? Ty nechodis do mesta?Sak este nerobis, ci uz hej? 😕

mixka
19. dec 2007

pipi, vcera sme mali posledne sedenie u psychosky, uz mi bolo ako tak hej a dnes mam zase teplotu, plny nos a kutiky na ustach an oboch stranach... ja sa z toho asi nedostanem... 😢

pipka
autor
19. dec 2007

ty mas asi malo vitaminov a slniecka, mozno aj zo stresu...alebo mas oslabenu imunitu, kup si imunoglukan homeopatikum, to vraj zabera okamzite.

mixka
19. dec 2007

a to je co ???

pipka
autor
19. dec 2007

to su take mini gulicky a vraj to je super na taketo chripkovo-chorobne stavy 😉 ja keby som si teraz mohla dat lieky, tak si to hned kupim 😵

pipka
autor
19. dec 2007

ja som bez hlasu, kasel ma zacina obchadzat a citim sa dost zle ☹ ale snazim sa zatial to liecit len bylinkami a mliecko s maslom a medom, tak uvidim, co mi pomoze... 😒 😅

pipka
autor
19. dec 2007

co je s ajuskou, uz tu taaaak davno nebola 😕
asi sa snazia o 106 😀

mixka
19. dec 2007

veru, ajka tu uz pekne dlho nebola... dufam, ze sa jej nestalo nic zle...

pipka
autor
19. dec 2007

podla mna si dava predvianocnu pauzu,mne pisala v pondelok sms, ale odvtedy nic 😒

pipka
autor
19. dec 2007

idem si lazkat, nejaky utlm na mna ide 😅 😔

mixka
19. dec 2007

kde ste bosorky ???

lia
19. dec 2007

caute kuratka,co robite??pipi,ja na teba nemam nikdy stastie.chcem sa ta popytat na pecenie.ty si uz robila aj tie zaviny??inak,dnes som spravila na slano zavin,bol vyborny 😝 ,taky tenulinky som si dala aj ja 🙂

mixka
19. dec 2007

lius, nechodis cvicit ???

lia
19. dec 2007

nieeeee,precooooo?? 😕

mixka
19. dec 2007

lebo by som potrebovala zacat po novom roku a nemam s kym, tak sondujem... 😀 nechce sa ti ???

lia
19. dec 2007

chcem ist aj ja po novom roku alebo po vianociach,uz to slubujem asi od juna 😀
ale ja chcem s trenerom.a ked nie,tak mam doma aj pilatesa,tak som zvedava kedy zacnem.
a kam chces chodit??a co chces cvicit??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre