Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
28. dec 2007

fiha a podla toho sa uvidi co dalej 😕 ??? ale je super, ze viete, ze mozes otehulkovat 😵

pipka
autor
28. dec 2007

prepacte, mala som telefon 😉

ninus, aj ja mam macika uspavacika...vola sa Vilko 😀 😀 😀
lius a povedali ti, ze kedy mozete zacat?

pipka
autor
28. dec 2007

a preco si vlastne predtym nemohla prirodzene otehu? 😕 to ti povedali? 😕

wighy
28. dec 2007

ahojte babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

lius super fotka 😉

pipka ako sa mas????

ninka1234
28. dec 2007

pipi môj macko uspavačik zaspi vždy skor ako ja hlavne ked sa vrati z rakuska po 28 hodinách šoférovania

pipka
autor
28. dec 2007

ajooooj wighy 😉 ...ja grckavo dnes 😅

ninus 😀 😀 😀 ved vacsinou aj moj....a to chrapanie mi potom neda zaspat 😅 tak ho zobudim a musi ma skrabkat na chrbatiku, kym nezaspim 😀

wighy
28. dec 2007

pipi to faaaaaakt??hehe ja to poznaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 ,ece si stale chorucka???

pipka
autor
28. dec 2007

no s kaslom je to uz od vcera lepsie, ale pre istotu to vystriedalo to grckanie... 😅
a okrem ineho mi tie atb, co som brala sposobili nejaku mikozu dole, tak sa idem zblaznit jak ma to svrbi, furt sa macam a mam taku mast, ale zatial nezabera... 🙄

pipka
autor
28. dec 2007

wigh, ak by to grckanie predznamenalo, ze budem mat taku krasnu babulku ako ty...tak vydrzim aj nemozne... 😎

ninka1234
28. dec 2007

pipi ja pri každom brani antibiotík mam mykozu, a ni mne nezaberaju mastičky ale čípky gyno pevaryl su nato super

pipka
autor
28. dec 2007

ninus a tie cipky sa daju volne kupit alebo su len na predpis?

pipka
autor
28. dec 2007

ja mam odminula doma take vaginalne cipky betadine, len si ich nechcem dat, lebo su uz 2 mes. po zaruke a sa bojim... 🙄

wighy
28. dec 2007

diky pipka 😉 ja som grckala do 18tt brrrrrrrr to bolo ale obdobie 😝 😝 😝

no tie cipky po zaruke urcite nieeeeeeeeeeeee, a mykoza po atb je normalna,ja som mala tiez na zaciatku tehu

ninka1234
28. dec 2007

pipi po zaruke nedavaj a tia čípky su na predpis sa mi zda ale skus poprosiť v lekárni mne vždy daju aj bez receptu lebo im poviem že potom prinesiem ale su super hned zaberu

pipka
autor
28. dec 2007

no ved skusim zajtra poprosit kamosku, co je gyndacka, nech mi nieco predpise 😉

ninka1234
28. dec 2007

no vidíš super

pipka
autor
28. dec 2007

babuliatka, idem trosku kuk tv, davaju moje oblubene Pelisky, tak zatial paa 😉

wighy
28. dec 2007

papa,dobru nocku aj ja idem pomaly do hajan 😉

ninka1234
28. dec 2007

pipi ty si ako moja polovička aj on ma rad ten film len ho chudák nevidí lebo je na cestách 😢
pa púa majte sa dobru nocku

pipka
autor
29. dec 2007

babulky dobre ranko,
neviete si prestavit aku ja mam za sebou noc 🙄 ja som vyvracala snad aj to, co som jedla pred mesiacom... 🙄 🙄 boooze brusko mam naruby, neudrzim v sebe ani vodu...co mam robit? 😕 🙄 😨

ninka1234
29. dec 2007

ooooooooooo pipi to mi je ľúto, asi ťa to babetko riadne potrápi. Skus sa spytať tej svojej kámošky gyndošky viem že na zvracanie niečo je ale neviem ako sa to volá. Ináč aj mňa moja bambulka dnes v noci potrápila doteraz vždy pekne spala a tuto noc sa rozhodla že bude hore do druhej 😝 . Takže mám za sebou 4 hodiny spánku

mixka
29. dec 2007

ahooojte 🙂

lia
29. dec 2007

ahojte,

ano pipi,volaj hned tej kamoske,dava sa nieco na to ,lebo ked vela zvracias,tiez to nie je moc bezpecne.
pipi,ako sa robi cesnakova pomazanka??nastruhany syr,smotana a cesnak??alebo este nieco tam ide??bambino tusim,nie??alebo maslo??

jul
29. dec 2007

ahoj liušš,
ja robim,nastruhany eidam,maslo,cesnak,bambino

lia
29. dec 2007

cauuu juliššš,dakujem 🙂

martinkamm
29. dec 2007

ahojte babenky prosim vas neviete kde by osm nasla nejake vypracovane diplomove prace suvisiace s temou dodávatelsko odberatelske vztahy?

lia
29. dec 2007

fuuuu martinka,lahsiu otazku nemas?? 😅

mixka
29. dec 2007

co robkate???

lia
29. dec 2007

lezime mixi a furt som hladna 😠
idem si spravit spenat

mixka
29. dec 2007

my akurat obedujeme heika, mnam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre