Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
17. okt 2007

idem uz do hajan,lebo mi je strasne blbo ☹

zabka132
18. okt 2007

julis.....od dnes maju akciu v Metre na Huggies plienky. 72 ks za 200,-Sk (3 - 6kg).Musis sice kupit 3 baliky, ale je to super cena. Jedna plienka vyjde na 2,8,-SK.

loss
18. okt 2007

jul,pipi dne s som bola na sone malicke ma 3,1cm a sme 10tt+6dni taka som stastna 🙂

pipka
autor
18. okt 2007

uz som bola na krvi, aj som si ziadala konzultaciu s lekarom, ale bol velmi mily, povedal, ze oficialne som stale tehotna, ani krvacanie na tom nic nemeni, ale mudrejsi budeme az po dnesnych vysledkoch. takze o druhej tam volam, ale do piatej som v robote, tak sa ozvem az okolo pol siestej. Ale dnes som si robila rano test a bol uplne negativny, tak neverim, ze to stuplo, predvcerom bola ta druha ciarka sice slaba, ale jasne viditelna, dnes nic... 😒

lia
18. okt 2007

lossik gratulujem 🙂 ,len tak dalej 😉

lia
18. okt 2007

pipi ved uvidis poobede,drzim palce a stale na teba myslim 🙂
robila si si z ranneho mocu??a aky test??

pipka
autor
18. okt 2007

lossik, veeelmi ti to zelam a drzim palceky, nech babatko krasne rastie a poslucha 😉

lius, robila som z ranneho mocu, lebo vtedy je ta koncentracia najsilnejsia a vysiel negativny, kupila som si ten najcitlivejsi rapiclear 😒

lia
18. okt 2007

no musime pockat do poobedia.uz si asi nevydrzala,ze??a co ti povedal lekar na to ,ked bude negativna krv,tak ako budete postupovat??

pipka
autor
18. okt 2007

dohodla som sa s nim tak, ze ked budem o druhej volat, tak si ho mam vypytat k telefonu a dohodneme sa. Inak sme objednani na utorok na konzultaciu, to chceme ist aj s Vilkom, kvoli tym vysetreniam na protilatky.

takze teraz cakam do druhej... 😔

lia
18. okt 2007

a volala si uz do tych ciech??ja nad tym silno rozmyslam,za chvilu budeme mat vysledky aj z krvi,aj z genetiky.tak som zvedava

pipka
autor
18. okt 2007

ty si si davala robit genetiku? Kde? 😕
Ja som tam este zatial nevolala, chcem pockat do toho utorka a po konzultacii by som sa objednala.

pipka
autor
18. okt 2007

liusik, musim uz bezkat do roboty, ale o siestej som tu, tak budeme mudrejsie, zatial paaa a pekny aj ked uprsany dnik 😉 😅

lia
18. okt 2007

jaaaj,ty utekas do prace??
ano,babo nam dali na genetiku.kedze som uz mala dva potraty,predtym ako ma uspali,som pocula mojho lekara,ze nech mi ho poslu na genetiku.mojho chrobacika maleho ☹

dalida
18. okt 2007

Dobry den, dievcence. Pipka, drzim, drzim taaak silno palceky. 🙂 Nech ti to vyjde....

dudu
18. okt 2007

ahojte, ako sa dnes mate?

jul
18. okt 2007

zabi fakt? nevies dokedy trva ta akcia? V cera bol akurat ten moj v Metre 😠

jul
18. okt 2007

liušššška,nebud smutna,ved budes mat takeho maleho chrobacika 😵

jul
18. okt 2007

lossik gratulujem,malicke je uz valibuk 😀

jul
18. okt 2007

pipi,o 6-tej som tu ako na koni,dufam,ze mi oznamis len super spravu 😉

jul
18. okt 2007

dudušška moja,zase si na mna zabudla s tym snarom,co? 🙄 😒 😀

dudu
18. okt 2007

joj, cicuska moja, ano.... 😅 😒
Ale slubujem ze to dnes na sto percent nezabudnem.
Ako sa nam dnes mate...? Nebolo ti zle? vies take hnusne pocasie..

ninka1234
18. okt 2007

ahojte 😉
Jul tak ta fialova vodička je normálne bez predpisu

jul
18. okt 2007

ninušš,
mne nechceli v 2 lekarnach dat svine hnusne,ze to je len na predpis.Ja som pytala ten Gencian.Ja som to chcela na ten pupcek,tak som musela kupit ten lieh nakoniec.Ta vodicka sa mi zda na to lepsia.No co uz.

jul
18. okt 2007

dudušš,
ja sa mam hroooozne 😝
v noci som myslela,ze rodim,take strasne bolesti som mala 😖

jul
18. okt 2007

inac som otapena,asi z toho počka,ale zase som skoro odpadla,ja uz neviem co to so mnou je... 😔

dudu
18. okt 2007

ja tusim nevydrzim kym pride pipka, co nam povie...? 😲

jul
18. okt 2007

dufam,ze uz povie konecne ze je tehula,lebo ma uz slak trafi 😖

ninka1234
18. okt 2007

jul nechápem prečo ti to nechcu dať a stoji to len smiešnych 13,- sk

jul
18. okt 2007

ninka,fakt len 13 sk?
ale myslime obidve ten Gencian,ze?

jul
18. okt 2007

ninka,
glorita z decembroviek bola dnes na usg a jej maly vazi uz okolo 3000g 😲
tak potom ten moj sa asi scvrkol 😀 a aky to bol cvalik zo zaciatku.No tak potom Tvoja Zojka ma uz vyse 3 kil,nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre