Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
18. okt 2007

babulky, ved ja som s tym uz pocitala od tej stredy, takze uz som sa s tym viac-menej vyrovnala 😔 aj ked najstastnejsia nie som, to je jasne... 🙄

teraz sa v robote odreagovavam, same pisacky, co ma za tri tyzdne pockali 😅 a uvidime, ako sa dohodneme v utorok, to tam idem aj s Vilkom.
V najhorsom mame 3 snehuliakov, tak skusime. 😉

ninka1234
18. okt 2007

ahoj pipka netreba si na take veci zvykat ale treba sa im vzopriet a mat POZITIVNE myslenie proste si to vsugerovat diky bruno ninkin manzel papapapapapapapapapapapap

jul
18. okt 2007

pipi,to mi je luto 😢
a kedy Ti daju tych snehuliacikov?

efiku
18. okt 2007

Pipi je mi to ľúto neboj ale bude to ok ja som tiež mala prvé neuspešne a teraz sme boli dať snehuliačikov dúfam že sa im bude páčiť a že sa udržia aj tebe držkám palčeky .Teraz mi robil KET dr.Drabek a bol celkom fajn inak patrím dr.Stenovej

pipka
autor
18. okt 2007

tak dakujem ninkinmu manzelovi za pozitivnu energiu, ale lahko sa hovori niekomu, koho sa to priamo netyka 😅 ja do poslednej chvile verim v dobro, ale niekedy je holt priroda mocnejsia, co narobime... 😅

pri dalsom pokuse to uz bude uplne ine 😵

julis, na transfer mozme ist najskor o dva mesiace, ale radi by sme si dali urobit tie protilatky najprv, budem potom kludnejsia 😉

jul
18. okt 2007

pipi a nechces ist niekomu inemu?

pipka
autor
18. okt 2007

preco niekomu inemu? 😕 ved ja som spokojna s Drabekom

ninka1234
18. okt 2007

to nieže sa mi ľahko hovorí, ale to hovoria skusenosti,netreba sa vzdávať a všetko bude ok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ninka1234
18. okt 2007

pipi ty vieš ake sme mali mi problemy s otehotnením a aj tie dva predšasne pôrody tiež my nebolo najľahšie ale zvládli sme to a pozri kde sme to dnes dopracovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

efiku
18. okt 2007

pipi mne robil KETko teraz Drabek aj ked patrím dr.Stenovej a bol celkom milý mala som celkom dobrý pocit taký milý

pipka
autor
18. okt 2007

to je jasne, ved ja sa nevzdavam, ja budem bojovat do poslednych sil 😉
ale mozno tiez budem frajerit, ked budem mat tri deti pred niekym, komu sa nedari, ze treba mysliet pozitivne 😅 ...ved ja uz pozitivnejsie ani neviem... 😀

pipka
autor
18. okt 2007

efiku, ved ja viem, ja ho mam rada a nevymenim ho. dnes mi dokonca osobne volal na mobil a oznamil mi to, no zlaty 😅 este mi povedal, ze nech nie som smutna, ze to na prvykrat nevyslo, ale na druhy sa to urcite podari, no zlaty 😵 hned som mala lepsiu naladu 😉

pipka
autor
18. okt 2007

no ved ninus, ked to aj ja dopracujem tak daleko ako ty, pan Boh pomahaj.... 😀 😀 😀 😀 mne dve uplne stacia 😅

ninka1234
18. okt 2007

aj my budeme na teba stále myslieť a určite sa to už podarí. idem navariť čaj lebo detičky tu okolo mňa smrkajú tak dúfam že nebudú chorí

jul
18. okt 2007

pipi,nemyslim druhemu doktorovi,ale do ineho strediska alebo mesta 😒 ,vyskusat

pipka
autor
18. okt 2007

dobe, a ja si idem uvarit zemiaciky k privarku, lebo som hladnaaaaa a potom pridem 😉

efiku
18. okt 2007

hej pipka to urobí vela ja som mala prvé tiež neuspešne a tiež len chemické tehotenstvo tak dúfam že teraz to Ketko nam možno vijde uvidíme,dr.Drabek mi robil aj vyšetrenie priechodnosti -rengen maternice v ružinove a tiež bol celkom fajn no a teraz zase ketko tak uvidíme,aj u dr.Harbuláka som bola na kontrole pred Ketkom a Behúňová mi robila prvý transfer a odber tak som skúsila asi všetkých 🙂

jul
18. okt 2007

pipi,ale ved ninkin manzel Ta chcel len povzbudit a myslel to uprimne,preco by mal frajerit?

ninka1234
18. okt 2007

jul dnes nám ide ordinacia 😀 a vyzerá to že dnes to bude zaujímave

loss
18. okt 2007

pipi aj mne je to velmi luto zreba verit ze nabuduce to vyjde a bude len a len dobre

pipka
autor
18. okt 2007

julis, ale ved ja som nikomu nevravela, ze frajeri 😕

ninka1234
18. okt 2007

pipi to je ok 😉 😵

pipka
autor
18. okt 2007

efiku, aj ja som uz vyskusala vsetkych, 3xIUI Stenova, Behunova Harbulak a punkciu Behunova, transfer Harbi, laparoskopia Drabek, on je aj moj doky, takze ostatne on 😉 nemozem sa stazovat na nikoho, ja som tam spokojna...zatial, aby som to nezakrikla....klop klop 😅 😀

lossik, dakujem, idem do dalsieho boja, raz to vyjst musi 😉

julis, po jednom neuspechu nemozem menit centrum, to by sme nic ine vsetky nerobili, len cirkulovali po celom Slovensku, alebo Europe 😀 😀 😀
zostanem este, ved to tu mam blizko, a este nic nie je stratene 😵

pipka
autor
18. okt 2007

juliska, ked ja budem mat dvojcata a vy budete pracovat na druhom, tak ta tiez budem pozitivne dobijat 😀 😀 😀 a budes po nas dedit 😵 😵 😵

jul
18. okt 2007

pipi,mne sa zdalo,ze nie ste s Liou moc spokojne s GF

pipka
autor
18. okt 2007

julis, inak dnes som bola rano v trznici a tie nocne kosielky mali zase ine, dnes mali taku krasnu, ruzovu s bocianom, co drzi v zobaku uzlik s babom 😵 normalne som mala tiky si ju kupit, ved ako vravela dudu, dierky na kojenie sa daju vyuzit aj inak 😀 😀 😀 😉

jul
18. okt 2007

ja neviem kedy sa dostanem do tej trznice,ja nemozem uz ani chodit 😒 😢
mozno v pondelok,chcem ist na interne k milosrdnym,som zevdava ci ma tam zoberu ☹

pipka
autor
18. okt 2007

julis, lia mala ovela vacsie problemy ako ja a horsie skusenosti hlavne z nemocnice, ja sa zatial stazovat nemozem chvalabohu 😅 a dufam ze aj s liuskou to konecne dotiahneme do uspesneho konca 😉

pipka
autor
18. okt 2007

julis a nedal ta na rizikove?

ninka1234
18. okt 2007

bambulky ja už idem do sprchy, popozerať správy a čakať na záhradu majte sa pekne pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre