Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
25. jan 2008

lius, M robi do 17tej, tak asi coskoro 😀

pipka
autor
25. jan 2008

liuska, cele dni odpocivam lebo musim a chcem trosku aj od konika oddychnut, neda sa tu byt stale, ved to poznas, aj ked vas lubim veeelmi, ale fakt sa to neda 😅

ja som dnes papala inak brokolicovu polievocku s vajkom a bola mnam, konecne som nieco zjedla schuti 😉

pipka
autor
25. jan 2008

a vacsinou tu mam aj niekoho na navsteve, alebo robim nejake papiere do roboty, citam, lustim...a tak 😵

mixka
25. jan 2008

pipi, teraz zavislaci, lebo ked sa ti narodia babatka, bude koniec 😉

pipka
autor
25. jan 2008

inak dobru kolozvarsku so zemiacikmi by som si dala, ale musel by mi ju niekto doniest hotovu, smrad z varenia by ma odradil 😅 a preco bola ta tvoja fuj? 😕

pipka
autor
25. jan 2008

mixi, ak boh da, tak len jedno babatko, jedno nam odislo 😔 si necitala vcera?

mixka
25. jan 2008

😨 nie pipi 😔 to je mi luto 😢

pipka
autor
25. jan 2008

tak sa uz len ukludnujem, ze to tak asi malo byt a ze toto druhe bude valibuk aj za to druhe a uz bude vsetko ok.

mixka
25. jan 2008

urcite sa narodi zdravucke a krasnucke 😵

lia
25. jan 2008

pipi,to mi je luto.ani ja neviem ☹ 😔 .
ale neboj,bude v poriadku,preto si mala take vysoke hodnoty,lebo jeden je valibuk a druhy sa len tak drzal toho druheho a nezvladol to ked bol taky slabunky.a ostalo v tebe??alebo ti odislo pipi??nevadi,ze sa ta pytam??

pipka
autor
25. jan 2008

neva lius, zatial tam bol, vcera na utz ho bolo vidno, ale bol o poznanie mensi uz a srdiecko nebilo a to druhe bolo ovela vacsie a bilo ako zvon, tak ja verim, ze uz bude vsetko ok, vraj mozem ocakavat spinenie, ale aj nemusim, niekedy sa to zvykne vstrebat do placenty. vraj je to bezna zalezitost, do 14tt sa to stava, niekedy na to ani nepridu, ak urobia utz az po tom ako sa to stane...

pipka
autor
25. jan 2008

mam kamosku, co jej mamina, ked ju cakala, mala povodne tiez dvojca a nakoniec sa narodila len ona pekna a zdrava, a ked mala 21 a operovali jej cystu na vajecniku, tak v tej cyste vraj bol ten zarodok jej dvojcata... 😒

lia
25. jan 2008

aj kamoske sa toto iste stalo pri ivf a mala ho tam az do konca,nic sa zevraj nestane.

kolko ma teraz cm??

mixka
25. jan 2008

zarodok v cyste u surodenca 😕 ??? wau...

lia
25. jan 2008

v cyste??tak to som este nepocula 🤐

jaaj a ta kolkozvarska bola preto fuj,lebo som ju vonku jedla.keby bola moja,samozrejme ze by nebola fuj 😉 ,ale mnam 😝

mixka
25. jan 2008

mnam, kolozvarsku by som si veru dala, to som uz 1OO rokov nejedla ☹

pipka
autor
25. jan 2008

to zdrave malo uz skoro 3 cm 😉

lia
25. jan 2008

ale bola hnusna mixi,takato...bleee 😝

pipka
autor
25. jan 2008

najlepsiu aku som jedla kolozvarsku robi nasa teta Olinka v skolke 😵 ani ja taku neviem...a to som akaaa kucharka 😀
mne len ta skolkarska chuti 😀

mixka
25. jan 2008

tak to uz je fesak, ako sa patri 😵

moja mamina vzdy navarila taku, ze mi lietala az za usami 😵

lia
25. jan 2008

ta to robi ale 100-ty krat pipi,my to tak casto nerobime 😉

pipi a zistila si nejako,ze tu druhe mimi uz nezije??asi nie,ze??

mixka
25. jan 2008

ani ja to nevarievam, lebo M to nechce jest... ☹

lia
25. jan 2008

nechce to jest??ved tam su same dobre veci len 😕

inak,zacina ma boliet hlava,mixiiiii 😠 ,ty si to na mna preniesla,beeeda tiii 😀 😀 ja nechcem bolehlav 😖 .inak,nam tu cely den buchocu somsedi 😖 .asi z toho ma boli hlava.a to som sa na par hodin vyparila

pipka
autor
25. jan 2008

lius, absolutne, nemala som bolesti ani spinenie...nic, a ani teraz nemam, tak asi naozaj sa to stava, a niektore zeny o tom ani nevedia...

ved som si aj vzala presne od nej recept, len ona ma len taky na 80 deti, tak som spravila polovicnu davku a jedli sme ju tyzden 😀 😀 😀 ale bola mnam, no aj tak mam najradsej, ked ju dostanem hotovu v skolke 😀

mixka
25. jan 2008

lius, ja mam po migrene... musim ist k svokre, lebo odtial sa ideme pozriet na country kapelu... plany mi zlyhali 😀 😠 😀

pipka
autor
25. jan 2008

a co prerabaju ? 😕

lia
25. jan 2008

pekne mixi 😀
tak bud rada pipi 🙂

a co tam vsetko dava??

jul
25. jan 2008

mnaaam kolozvarska,to zboznujem 😝 😝 😝 😝

mixka
25. jan 2008

pipi a nehodis nam ten receptik ??? ja si ho este vydelim 4 na normalnu davku 🙂

pipka
autor
25. jan 2008

lius do tej kolozvarskej myslis? No klasika, mlete masko s ryzou a prekladane s kyslou kapustou a smotanou s cervenou paprikou mletou, jak v segedine. Ona nam to robi so zemiakmi a ja som si na ten skolkarsky druh kolozvarskej tak zvykla, ze inak mi ani nechuti 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre