Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
21. okt 2007

nas nezavyja ked sme s nim,len ked je sam doma 😅

jul
21. okt 2007

to fakt tak strasne potrebuje?

ajka23
21. okt 2007

pracka pere, len to netreba zakriknut... 😒

jul
21. okt 2007

asi zacnem aj ja zavyjat,musim ist na wc.....asi na dlhsie 😅

ajka23
21. okt 2007

nepotrebuje, to len vymysla a potom mam ztazenu situaciu, ked niekedy neviem, ci jej treba, alebo iba vymysla... 😖 toto urobi po kazdom jedle... 😝

ajka23
21. okt 2007

ok, ja idem nieco zjest, tak zatial pa 😉

jul
21. okt 2007

ja chodim s waltom kazde 3-4 hodiny von,obcas aj 5 hodin 😅
tak ja viem kedy filmuje 😠

jul
21. okt 2007

akurat mi volal R ,ze ci je vsetko v poriadku a ci mi tvrdne brusko 😵 😵
aky zlaty,co? 😔

jul
21. okt 2007

uz dosiel aj walter na mna kukat 😒
ked sa ho opytam,ze co chce,tak sa len kukne na rit 😀 ,ale este hodku vydrzi,lebo idu srdcove zalezitosti 😅

jul
21. okt 2007

no idem kukenzi tie srdcove,papa 😉

katren
21. okt 2007

Prajem vsetkym krasnu nocku, ste super s tym kecanim, strasne si pri vas oddychnem 😉
katren

jul
22. okt 2007

dobre ranko 😎

tak ja som uz hore,lebo R isiel s autom do servvisu vymenit ziarovku 😅 😅 a nevedel kde co ma ,tak som ho obliekala,pripravovala doklady ,servisnu knizku a tak dalej 😒 no aspon som si vybavila medzitym toho internistu,takze zajtra rano o 9-tej som objednana,som straaaasne zvedava ,ze co mi bude robit 😖

rano som sa zobudila s takym tvrdym bruchom ako kamen ☹

ninka1234
22. okt 2007

ahojky jul, ja som hore už od 4tej a už som nemohla zaspať ☹ 😠

jul
22. okt 2007

😕 😕 😲 😲 coooooo?????
a co si robila odvtedy? uz nemozes zaspat?
ece dobre,ze dnes nedavaju ordinaciu,ako by si to zvladla? 😀

jul
22. okt 2007

pozeravate aj s chlapcami superstar?

ninka1234
22. okt 2007

to neviem ako by som to zvládla, pozerala som si modreho konika, pripravila deťom raňajky.. Jul a tvrdne si celé bruško alebo len na určitom mieste?

jul
22. okt 2007

ninka cele tvrdne ☹

jul
22. okt 2007

ake pekne ponozky predavaju tu v bazare 😵

ninka1234
22. okt 2007

hmmmmmmmm tak skus viacej ležať . mne tvrdne viac hore asi keď sa mi tam zapiera nožkami alebo riťkou 🙂 a koľko krát do dňa beriaš to magne B6?. Superstar si chlapci pozeraju až v sobotu v repríze pretože v nedeľu chodia spať už o pol ôsmej aby ráno boli svieži do školy 😀

dudu
22. okt 2007

ahojte babulky,
dostala som po tyzdnovom trapeni konecne vytuzenu mrchu 😅 a boli ma brusko ☹ ☹ veeelmi ☹ ☹
ale ste toho cez vikend popisali... ani sa mi to nechce citat, ako sa mate?coje nove?

ninka1234
22. okt 2007

ahoj dudu

jul
22. okt 2007

ninka,
3x denne berem to magne,ale ked nic nerobim tak netvrdne ,ale musim len lezat.Doma uz mam bordel jak v tanku,uz by to chcelo prach poutierat,povysavat a poumyvat podlahy 😖

jul
22. okt 2007

ajoooj dudušššška 😵

ninka1234
22. okt 2007

tak ti pošlem chlapcov na upratanie ty len pekne lež

jul
22. okt 2007

duduš,daj si ibalgin 😅

jul
22. okt 2007

R stale hovori,ze on to spravi za mna,ze nech lezim,ale on ma chudak tolko toho,ze sa cely den nezastavi 😖 ani ho nechcem otravovat s tym

ninka1234
22. okt 2007

až taky hrozny bordel určite nemáš, tak privri oči a rob sa že nič nevidiš

jul
22. okt 2007

to mi hovori aj R 😀 ,ale to sa neda,aj dnes som uz lozila po stvornozky a zbierala z podlahy spinky 😅 ten skoro odpadol,ked to videl 😀

dudu
22. okt 2007

Jul ako ze nechces otravovat??? 😠 😠 ja viem ze tehotenstvo nie je choroba ale mala by sisi mastit brusko kremikom a byt v klude!!!!! Ninka ma pravdu nachaj to vsetko na velkeho R ved ti ma co oplacat, tak nech teraz maka, nemozes si ublizit...! Ninka ty ako skusena mamina dohovor jej, ved to nie je sranda ked tvrdne brusko, to mozes ist aj do nemocnice. som trosku nadopovana hormonmi ktore si picham, tak som dost precitlivena, ale to nemeni na situacii, ze sa mas setrit.... 😠

jul
22. okt 2007

😀 😀 😀 duduššš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre