Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
10. okt 2007

pipi, sme s tebou... 😉

jul
10. okt 2007

pipi,nestracaj nadej,teplotka je super,kludne sa to moze ece rozhybat 😵

pipka
autor
10. okt 2007

dudus, ale mata nie je doktor 😒
mam brat utros v tych istych davkach dalej a na krv zase v pondelok ☹
a vilkovi sa neviem dovolat 😢 😢 😔

ajka23
10. okt 2007

ked ich potrebujes mat na drate, tak tam nie su, chlapi... 😠 🙄

lumah
10. okt 2007

do kelu, to sú nervy!!!! Pipinka i keď do pondelka je ešte dosť ďaleko, treba vydržať a veriť, že sa to pohne smerom hore.

maahuliena
10. okt 2007

pipi, je to ťažké 😔 nestrácaj ešte nádej... ja verím, že to poleze hore.. 😲

pipka
autor
10. okt 2007

uz som sa mu dovolala, slubil ze dojde skor 😔 bol velmy smutny ☹ ☹

lumah
10. okt 2007

pipka dieťatko sa asi uniezduje dlhšie, neboj, určite do pondelka vyletia hodnoty do výšin, veď je dobré to, že neklesajú, nie?

pipka
autor
10. okt 2007

lumah ja uz neviem, nechcem si davat falosne nadeje, bola by som v pondelok o to smutnejsia ☹ ☹ ☹

lumah
10. okt 2007

pipka no dobre, ale prečo tie hodnoty ani neklesli?

pipka
autor
10. okt 2007

ja netusim ☹

lumah
10. okt 2007

Podarilo sa tu vôbec niektorej po neúspešných IUI otehotnieť na prvý raz po IVF?

jul
10. okt 2007

do pondelka aj umrem 😠
ece nie je nic stratene 😉

lumah
10. okt 2007

pipka a čo ti vlastne povedali - okrem toho že máš prísť v pondelok?

pipka
autor
10. okt 2007

a co mam povedat ja julis ☹ ☹ ☹ ty mas babo v brusku

lia
10. okt 2007

ahojte,

pipi,no co??co si smutna??povedali ti zle??idem si rychlo aspon nieco precitat,ak si tu,ozvi sa.

lia
10. okt 2007

pipi a aku si mala hodnotu??stale 14??co ti povedali??hovorila si so sestrickou??moze byt ,ze sa este uhniezduje.drzim ti moc palceky a stale na teba myslim,aby sa ti to rozbehlo.ja viem,su to strasne nervy.lepsie o tom nevediet,lebo toto je strasny napor psychicky.
a uz chodis do prace alebo si doma??

lia
10. okt 2007

pipi,ja tomu neverim,ved vam lekar povedal,ze mozes otehotniet len umelym,nie??tak co sa stalo??

ajuska212
10. okt 2007

pipka je mi to naozaj moc luto ale musis este verit do pondelka🙂ja mam dnes po inseminacii takze uvidim za 14 dni.... ☹ to je strasne to cakanie ☹

pipka
autor
10. okt 2007

liusik som este doma do toho pondelka, ale uz tomu neverim ☹ ked normalne by mala byt hodnota 14 den okolo 300 a ja mam stale rovnakych 14 ako pred dvomi dnami 😔

ajuska, ale tebe drzim palceky, viem co to je vydrzat tych 14 dni, ale tieto posledne dva boli pre mna asi najhorsie, snad teba tak nepotrapia 😉

lia
10. okt 2007

pipinka,to mi je luto,nechcem aby si sa takto trapila.a co ti budu robit v pondelok??zase pojdes na krv??alebo ta pozru aj ultrazvukom??

pipka
autor
10. okt 2007

lius, mam zase prist len na krv a poobede zase volat, booze uz tretikrat tie iste nervy 😔 🙄 😔 chcela by som sa rovno dohodnut na konzultaciu s dokym, neviem preco, ale stale ma mataju tie protilatky...ci nahodou netvorim aj proti placente,embryu...a co ja viem proti comu sa este da ☹
radsej sa na to spytam ako by sme mali ist na KET a zase by to nevyslo, zbytocne by sme minuli mrazacikov 😔 😔 😔
a vy ako? Uz je lepsie? My sme si dnes spolu aj poplakali, som neverila, ze mojho superchlapa to tak vezme 😅 normalne sa mu slzy gulali 😔 😔 😔 a mne potom nebolo vela treba 😒

pipka
autor
10. okt 2007

lius on sice povedal, ze doporucuje IVF s ICSI, ale zarucit ti to nemoze nikto 🙄 len Boh vie, kde je chyba... 😔

lia
10. okt 2007

no j amavam este take spliny,raz mam depku,potom sa smejem,noo ako kedy.ale uz je lepsie.len ja byvam sama az do vecera a vtedy mi je najhorsie,tak vyhladavam vselijake kamaratky,vencim a tak,len aby som nebola doma.ale nie je mi zle doma,stale nieco robim,ale to su take stavy.uz toho bolo na mna dost,dva krat tesne po sebe je to tak.najlepi liek je cas,ikto mi s tymto nepomoze.
ved si to vyziadaj,mne zobrali dnes krv,ze ci nahodou nie je chyba vo mne,lebo aj ja mam taky pocit.jedla si kyselinu pipi???
su to strasne nervy,nezavidim ti.este ze mame takych dobrych muzov,ze si to s nami vytrpia. ☹ ved sa objednaj,aj ja som tak urobila,ked ma natahovali niekolko tyzdnov. 😒 po pondelku sa pytaj na konzultaciu k drabekovi nech ti povie na rovinu.ty mas koho svojho lekara??

lia
10. okt 2007

hhhmmm,ved uvidime v pondelok.ja uz sa ani v tych skratkach nevyznam,vypadlo mi to vsetko 😅 .ale nic nie je stratene,ved vies ako som ja rychlo otehulkovala po prvom potrate,len to je strasne riziko. 😖

lia
10. okt 2007

julišš,mne stupalo,ale strasne pomaly 😖 ,az v tretom mesiaci mi prestalo stupat,uz som si to vymodlila,lebo som sa strasne trapila 😔 .

pipka
autor
10. okt 2007

kyselinku papam, samozrejme, dokonca taku predpisanu, nie volnopredajnu, ta je vraj slabsia. a mam aj E-cko a Calibrum, ale ten som zatial odkladala, ze az po potvrdeni 🙄

mam Drabeka, tak sa musim porozpravat snim, lebo takto clovek komunikuje len so sestrickami, nic proti nim, boli mile, dokonca dnes tam bola jedna nova, hrozne zlata, oni za to nemozu, ale ja radsej chcem hovorit s lekarom, predsa len budem kludnejsia.

lia
10. okt 2007

ja viem,ale ten je len na umele,nie??ci uz ho mas ako svojho gynekologa??ty si chodila do tej vojenskej,nie??ci sa mylim??
ano,ta je silnejsia,tak ju papaj dalej.
ved na to som mala ja ja nervy,nevedeli mi nic moc povedat a to boli tie strasne nervy,ked nevies na com si.

pipka
autor
10. okt 2007

liuska, ja som presvedcena, ze sa to drzi len vdaka utrosu, ked ho vysadim, podla mna klesne, ale zatial kazali uzivat dalej, tak poctivo vkladam...a stale sa jedujem, ze som cela mokra a lepkava a slizka 😅 😝 ale vydrzim... 😉

lia
10. okt 2007

vydrz,ano nie je to dva krat prijemne 😖 .
ja aj ked som vysadila,este sa to tam pekne dlho drzalo 😒 ,ved na potrat som isla az v tretom 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre