Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
11. okt 2007

kazdy sme nejaky... 😀 😀 😀
ty tiez na dymovky, nie? 😀 😀 😀

ajka23
11. okt 2007

kto vie, aku ma taky krt zivotnost... 😕 😕 😕

dudu
11. okt 2007

joooj, no ale na take co nedymia, oni len tak odfukuju... 😅 😀

ajka23
11. okt 2007

zmenme temu, lebo sa mi o krtoch bude aj snivat... 😖 😀
co mas nove? co civava? este uvazujes? 😕

dudu
11. okt 2007

skra, to nikto asi nevie, lebo kazdy ich bud zabije alebo vyhana. ☹
Skus ho vystopovat a odchytit, budeme mat u teba potom take male vyskumne pracovisko, co ty na to? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lia
11. okt 2007

vy stale o krtkoch?? 😅 😀
aji,kedy robis??a nenasla si si nic lepsie??

ajka23
11. okt 2007

robim cely vikend... 😖
zatial som nic nenasla, asi zacnem pozerat inu oblast ako je skolstvo, tam sa drzia same dochodkyne... 😖
jedna pani hlada opatrovatelku pre troch chlapcov ale toho sa nejak bojim, maju vek 2 az 4 roky... 😒 tak neviem, ci by to neboli este vacsie stresy... 😕

ajka23
11. okt 2007

tema krt je uzamknuta, uz nie je mozne pridavat prispevky... 😀 😀 😀 😀 😀

lia
11. okt 2007

fuuu,to je dost aji,najdi si kludnejsiu robotu,jedno dieta by ti uplne stacilo 😉 .aj ja som nad takym niecim rozmyslala 🙂

ajka23
11. okt 2007

ved prave... 😒
ked ono to skolstvo ma aspon taku vyhodu, ze mas prazdniny a viac volna aj v tyzdni, nas pes by sa zblaznil, keby mal byt stale sam doma, staci, ze manzela vidim len skoro rano a neskoro vecer... 😖 tak neviem, co robit... ☹

ajka23
11. okt 2007

neviete co je s mixkou? 😕

lia
11. okt 2007

zvykol by si aji.musis si najst nieco,co by ti vyhovovalo,ale hladaj aj inde nez v skolstve,po prve viac zarobis a to si vzdy zide 😉

ajka23
11. okt 2007

ja cakam, ze ma moj muz uzivy a zarobi tolko, ze ma nebude trapit, co zarobim tu almuznu v skolstve... 😀 😀 😀 zatial je to len utopia, ale ja som optimista... 😀 😀 😀

lia
11. okt 2007

neviem co je s nou,pisali sme si necele dva tyzdne dozadu.este tusim robi tento mesiac a potom bude urcite stale na dratiku 🙂 .

ajka23
11. okt 2007

idem ja nieco porobit, potom nakuknem, zatial caf 😉

lia
11. okt 2007

idem aj ja,este tlacim vyzivu s piskotikmi 😵

loss
11. okt 2007

pipi myslim na teba je mi luto ze ta takto trapia 🙂

pipka
autor
11. okt 2007

ajus, neda mi neprispiet este do temy ako na krta 😀

moj tata mal vecny problem v zahrade skrtkom, ked mu niekto poradil, ze do cerstveho krtinca ma naliat trosku benzinu, jemu to vadi, on vylezie von a vtedy ho zabit...aj tak urobil, aj vyliezol, aj ho zabil....lenze....za tyzden sa zliezla cela krtia osada(asi mu dosli na pohreb 🙂 ) a dodnes si u nasich spokojne nazivaju, uz ani travu pomaly nie je vidno, len dortiky... 😒 😀

Asi jedinou zarucenou pomocou je natiahnut pod travnik huste pletivo, lenze to by ste museli zase vsetko rozkopat... 😅

jul
11. okt 2007

ahojte 😉
Aji,to s tymi opravarmi dobre poznam,mam jedno cislo na opravara praciek,keby si potrebovala,daj mi vediet.
tak mate doma krtka? hahahaha ani sa necudujem,ty to nestastie normalne pritahujes 😅 😒

pipka
autor
11. okt 2007

lossik dakujem, uz mam najhorsie za sebou, zacala som sa venovat viacej sebe, som zafarbena ostrihana a konecne vyzeram ako clovek 😉
poobede si dam urobit nechty a budem viacej chodit von 😵

jul
11. okt 2007

pipi,ako sa mas?

pipka
autor
11. okt 2007

chces pocut pravdu? 😅

jul
11. okt 2007

liušš,to presne poznam s tym upratovanim,ja vysavam v kuse a ked nie tak zametam a lozim po stvornozky z lopatkou,lebo na tych parketach sa potom hmiri prach a vselico ine.Ece dobre,ze Walter neplzne,on je neplznuci psik,takze aspon nieco 😝

jul
11. okt 2007

uz tomu nedavas ziadnu nadej? 😕
ja stale verim,ze to dobre dopadne 😵

pipka
autor
11. okt 2007

jul, radsej sa na to nesustredujem a nech ma prijemne prekvapia, ako keby som sa mala utapat a aj tak by to dopadlo zle.
Vcera sme si to s Vilkom obaja odrevali jeden druhemu v naruci, tak snad uz bude len lepsie...
uz si bola v tej poradni, ci kedy to ides? 😕

jul
11. okt 2007

pipi,
ja som to vzdy tyzden predychavala ked to nevyslo,ale toto je samozrejme o nieco inom 😔 ,ale stale verim,neviem.....ale ja mam z toho pondelka dobry pocit 😵
az v utorok idem do poradne,dobre,ze som si to vecer predtym pozrela v knizke 😅

pipka
autor
11. okt 2007

no ved uvidime, ale to by fakt musel byt blesk z jasneho neba 😨
ale aj zazraky sa deju...
zatial sa na to fakt nesustredujem, cez vikend ideme prec, tak to ujde.

jul
11. okt 2007

akurat mi pisala Valhali,ze uz je doma z nemocky🙂

pipka
autor
11. okt 2007

aj mne pisala 😉 teraz som jej odpisovala.

dudu
11. okt 2007

pipi,? vcera som si kupila oktobrovu mama a ja a tam pisali, ze ked sa taketo nieco nevydari, ale je aspon hcg vysie a potom klesne, tak na druhy krat je daleko lepsia sanca aby sa to podarilo. To ja mam tak, ze ani po ivf-ku ani po mrazacikoch som nemala ani maaaaalinko zvysene hcg, takze mna asi bude cakat aj tretie ivf-ko nie len druhe ☹ 😠 , alebo adpopka.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre