Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
5. nov 2007

ja iba operiem a asi nic nebudem robit,chcem si urobit vlasy a ist pozhanat veci,ktore potrebujem.

mixka
5. nov 2007

ale ti je hej, ty mas stale take vegetne dni... normalne ti zacinam zaaavidiet... 😉

lia
5. nov 2007

vegetneeee??? 😕 upratovala som cely vikend,tak dnes,ked mi dosli prve kramysta,som si chcela oddychnut v posteli,ale nemozem ☹ 😖
ale nemam uz stresove dni,akurat to nie,chvalabohu.ale vybavovat musim pre firmu.

mixka
5. nov 2007

jaaaj, tak ja som cez vikend nestihla spravit absolutne nic, lebo sme ani poriadne doma neboli... ale potom ti zavidim, ze mas vsetko porobene 😉 😀 😀 😀 rozhodla som sa, ze ti budem zaaavidiet 😉 😀 😀 😀

lia
5. nov 2007

ako chces mixi,ale ja musim stale upratovat kedze mame psika 🙂
takze dnes mozno nebudem,ale myslim ,ze vecer pobeham s vysavacom aj tak,ale zajtra musim vysavat s velkym,len aby sme boli v cistote. 🙂

lia
5. nov 2007

poobede chcem uvarit fazulovu polievku so slizami/tak to lubim ja/ a R urobim este makove slize.

mixka
5. nov 2007

jeeej, ja som minuly tyzden robila fazulovu so slizami a rezance s makom 😉 muzik sa cpal, za mu slize lietali za usami 😀 😀 😀 /a s tym zavidenim si robi srandu samozrejme 😉 /

loss
5. nov 2007

caute trpezlivka tak co mate nove?

ajka23
5. nov 2007

caute, ja len na skok, musim bezat do roboty... 😒 do pol 3tej som striehla, ci nieco nezacujem, dnes sa nic neudialo... 😉 ale pozitivna sprava je, ze manzel zistil, ze to nemame poistene proti kradezi... 😔 vsetko mozne v tej poistke je, ale toto nie, ma porazi, nove dvere... 😖

smejko1
5. nov 2007

ajka - tak to je smola.... snad to dako vymyslite
lia - blahozelam.. ja mam po 1 mrche a asi za tyzden mi pride dalsia ☹ netesi ma to, ale co uz.. snad sa zacneme uz konecne snazit 😠

ajka23
5. nov 2007

smejko, snad... 😉
lia, aj ja gratulujem... 😉
idem... 😒

mixka
5. nov 2007

jeeej aji, to je mi luto 😔

jul
5. nov 2007

caute babule 😉
no ja som cela dolamana jak svina 😝
nedam si povedat a furt budem upratovat a co ja viem co este.Ale dnes dam len do pracky,umyjem riady a idem si uz konecne farbit vlasy 🙄

vcera som pokazila celu zehlicku jak som zurivo zehlila zavesy a dve velke kopy pradla 😅 ,dnes mi isiel kupit novu 😀

mixka
5. nov 2007

ahoj julis 😉 dobra taktika... 😀 skusim to aj ja... /ale s prackou 😉 / 😀 😀 😀

jul
5. nov 2007

mixi,
vcera som aj pracku pokazila 😀
prala som detske veci a taka mala rukavica sa mi dostala z bubna do filtra a museli sme vypustat celu pracku,lebo sa to zaseklo a neodtekala voda,ale nastastie ten moj,to vsetko urobil sam,ja som si isla lahnut medzitym 😵
a pekne poumyval dlazku,lebo vsade plno vody bolo 😎

jul
5. nov 2007

a bola tam ta rukavica,cela spinava a este aj retiazku tam nasiel moju 😀

mixka
5. nov 2007

julis, ja som vyprala dvakrat muzikovi usb kluc.. prvykrat, ked sa na to prislo ma skoro zabil, ale kluc to prezil a este aj vsetky veci v nom ostali a druhykrat uz iba prevratil oci... 😀 😀 😀 pekne vyprany, vyavivazovany a vyplachany... 😀 😀 😀

jul
5. nov 2007

😀 😀 a funguje dalej? aka je to znacka,ten je ale kvalitny 😎

mixka
5. nov 2007

julis, funguje... 😀 a vsetky data zachovane... 😀 neviem, aka znacka, ale kupeny je v ageme... 😀

jul
5. nov 2007

to bola velmi dobra kupa 😀

ty asi tiez nepozeras do vreciak ked ides prat,co? 😀

mixka
5. nov 2007

julis pozeram, len on si ho vzdy nacpe do toho malickeho, co je na pravej strane nad normalnym velkym... 😀 😀 😀

jul
5. nov 2007

namiesto zapalovaca 😀

ja nepozeram vobec,som leniva 😒

ninka1234
5. nov 2007

😉 ahojte 🙂

mixka
5. nov 2007

julis, on nefajci... 😀
ahoj ninus 🙂

ninka1234
5. nov 2007

ahoj kde zmizla jul

jul
5. nov 2007

ahoj,
umyvala som riady a upratovala 😅

ninka1234
5. nov 2007

ty si nedaš pokoj však jul ty ma chceš asi predbehnuť

jul
5. nov 2007

nie ninka,ale ked stale je co upratovat 😅
aj pes dost narobi neplechy,stale len po nom hracky zbieram,alebo zametam,vysavam,nastastie neplzne,on je neplznuci psik,ale keby si videla ako jedava,po celom byte 😠 on si z misky nabere do papule plno granul,dojde do stredu obyvacky ,tam to vypluje chvilu na to pozera a zacne jest.neznasa jest sam,musi byt stale s nami a mat nas na ociach 😖

lienka2
5. nov 2007

ahojte, "skocim" vam do temy 😅 chcem sa opytat, ci ste niektora brali alebo beriete matersku kasicku, ak ano tak kedy sa berie - myslim tym interval od ms po ovu alebo aj potom?

jul
5. nov 2007

lienka to je co za kasicku? ja to 1x pocujem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre