Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
19. nov 2007

tak myslis,ze aj mne ho predpise hematologicka??nepribera sa z neho??
mnaaammm juliššš,ja sa uz tesim ked si budem moct urobit kakao,aj ked zo sojoveho mliecka 😝

pipka
autor
19. nov 2007

ooooch boooze, furt na nieco cakame... ☹ ale aspon uz vies, ze s tym zrazanim je problem, tak nasadia lieky a vsjo budet v parjadke 😀

lia
19. nov 2007

ja nemam ani take,neva,take su lepsie juliššš 😉

pipka
autor
19. nov 2007

lius, ja uz priberanie neriesim, ja stem babo a potom budem popri nom chudnut jedna radost 😀 😀 😀

julis, ale ved tvoja suseda budem ja...budem u teba varena-pecena 😀 😀 😀

jul
19. nov 2007

aj by sme chodili so psami 😀 ,by sme ich poobliekali 😎

lia
19. nov 2007

no dufam pipi,len sa bojim,ze sa najde este nieco.ja som myslela a verila a ani ma nenapadlo,ze tam nieco najdu.myslela som,ze to je zhoda nahod,ale opak je pravdou ☹

jul
19. nov 2007

pipi 😀

pipka
autor
19. nov 2007

ale lepsie ked to zistia a zacne sa to riesit, ako keby si to nikto nevsimal...no nie? 😉

lia
19. nov 2007

julišššš 😀 😀 ,ty uz budes kaslat na Walťa,Risko bude jeden model 😵
tak ja to riesim pipi 😀 ,ja som jak po porodoch,nikdy som nemala take koleso 😒 ,ale neva,uz to pojde dole dufam.
vy sa idete stahovat pipi?? 😕

pipka
autor
19. nov 2007

julis, vymenis mi vzdy Riska za papu, co ti donesiem... 😀 😀 😀 ale len na chvilku, neboj, medzi kojeniami 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
19. nov 2007

ahojte, som napapana a vyspinkana, juuuuj kolko ste toho popisali 😕
baby dakujem za podporu, 😀 😀 😀 😲 😲

jul
19. nov 2007

liušš
a R s R by spolu viedli dlhe debaty o robote 😒

pipka
autor
19. nov 2007

nooo, ja sa idem stahovat k juliske, aby som mala babo na varovanie po ruke 😀 😀 😀
uz mam pre nu aj darcek ked sa R narodi 😉

jul
19. nov 2007

pipi,
ty prides povarovat a ja ti za odmenu nabali nejake oblecko pre mimi😀

pipka
autor
19. nov 2007

dudus ajooooj, ja uz sa akurat pomaly chystam, ze idem prec a ty teraz dojdes? 😕 😅

jul
19. nov 2007

duduššš,
setri sa a davaj si pozor na seba a hlavne nic tazke nedvihaj 😠 JASNE?????

pipka
autor
19. nov 2007

jasne juliska, bartrovy -vymenny obchod 😀 😀 😀 vsetko, z coho vyrastie 😀

lia
19. nov 2007

presne,to on moze,akurat mi zacal hovorit,ze "vies co sa mi snivalo"??a ja ze nieco romanticke o mne.
a on zacal:"u tej pani co sme jej boli zamerat dvere,tak som rozmyslal,ci jej dam oble zarubne alebo hranate" 😅 😅 mna skoro faclo 🙄

dudu
19. nov 2007

no pepac ale bola som straaaaaaaasne ospala, aboli ma brusko a hlava, neva sak ja tie nebudem dlho, len sa chcem trosku pobavit. 😅 😀

pipka
autor
19. nov 2007

lius, romantika..... 😀 😀 😀
to jak Vilko, ten uz sa aj sam so sebou o robote rozprava...normalne nahlas, aj si odpoveda ako zakaznik 🙄 😀 na porazenie! 😠

jul
19. nov 2007

😀 😀 😀 😀
To aj R fuuuuurt len o robote by kecal 😝

dudu
19. nov 2007

lius, to je v poho to su ti nasi chlapi 😀 a preto ich mame radi 😅 😀

pipka
autor
19. nov 2007

hlavne ze ja mu naladove sviecocky po byte zapalujem, olejceky do vane kupujem.... 😀 😅 🙄

jul
19. nov 2007

ja zase furt o jedle 😀

jul
19. nov 2007

to su ake tie naladove sviecky? 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

julis, a ja ze ty o priberani 😀 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

jul, take, co vonaju...teraz mam take, ze only love...hmmm, vies ako nam to tu afrodiziakalne voni...akurat, ze som sama doma... 🙄 😅 😀 😀

pipka
autor
19. nov 2007

ale aj tak este dnes mam mrsku, ale zajtra to tu uz roztocim....nohy uz mam oholene... 😀 😀 😀

jul
19. nov 2007

ja nikdy neviem natrafit na taku supis vonajucu sviecku,co vydrzi vonat aj 2 dni po byte,ja nist nikdy 😠 necitim

lia
19. nov 2007

to kde kupujes pipi??kupim mu za vagon a to ma niekolko meraciek za den,tak aspon vidim ako na mna mysli.
ale mínule mi povedal,ze stale mysli na mna 😀 no jasne.
musela som mu teraz cvicit pred telkou na kořinkovu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre