Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
18. dec 2007

aj on, jasnacka... mozno voac, nez ja... 😀

lia
18. dec 2007

suuuppppeeerrr,tak sa aj ja tesiiiimmmm 😵 😵

mixka
18. dec 2007

ja som taka rada, ze asi ani nezaspim... 😀

vivi77
18. dec 2007

mixi, tak super ze uz mate vsetko za sebou a mozte sa uz tesit na babatko. velmi vam drzim palceky, nech ho mate supito domenko. ako dlho vacsinou trva, kym vam nejakeho svista daju?

pipinka, viem ze ches byt este opatrna, ale ja sa taaaaaaaak velmi tesim ze si mamula 😀 jupiiiiiii

mixka
19. dec 2007

ahojte bosorky 🙂

lia
19. dec 2007

cauuuuuuuuttteeeee

mixka
19. dec 2007

ahoj liusik, ake mas dnes plany ???

lia
19. dec 2007

jooojjj,boli ma vsetko,vcera som bola na masazi,kvoli tomu seknutiu a nic sa mi nechce,ale chcem si ist este kupit teplaciky 😀 ,tak musim sa vysuchtat,lebo poobede to bude katastrofa 😖 .a ty??vcera som dala len sviecky na stromcek,dnes mu dam gule a zajtra ho dokoncim 😝 .no neste sa mi a rozmyslam co upeciem dnes.moc nemam chut na medovnicky,no uvidim.

lia
19. dec 2007

mas uz vsetko pokupene mixi??vcera si bola pokupit??

mixka
19. dec 2007

lius, vcera sme mali to sedenie u psychosky a boli sme este vybavovat nejake veci... ale nakupy sa nekonali... ☹

lumah
19. dec 2007

ahojte baby!
Ked hovoríte o tých nákupoch- ja mám problém kupiť vianočný obrus - hruuuuza.

lia
19. dec 2007

aj ja lumah,ziadny nemam zase 😠 ani servitky ☹

mixka
19. dec 2007

ja nemam nakupene vobec nic... 😀 asi to budem musiet zvladnut v piatok vecer a v sobotu doobeda...

lumah
19. dec 2007

lia ale ma naštvali - pred vianocami nemajú obrusy? Som našla v jednom obchode veľkonočné!!! Skoro ma piclo - som povedala, že to už ani nemusia odkladať, že Veľká noc je tu o chviľu. 😀
darčeky už mám, len mame som kupila bundu a musím niečo otcovi dokupiť, aby si nezávideli 😝

mixka
19. dec 2007

lumah, aspon vies, ze vianocne obrusy treba nakupovat na velku noc... 😀

dudu
19. dec 2007

lumah, v obch. dome dunaj na poslednom poschodi je veeeelka galanterka, a ze vraj tam este nieco maju aj ako latku a aj ako obrusy, tak ked budes mat cas tak skus kuknut. 😕

jul
19. dec 2007

cauko,
ja nemam kupene nic,ale my ideme na vianoce svokrovi,tak nemusim nic chystat,varit a vypekat.kolace sme dostali plnu krabicu dnes.

mixka
19. dec 2007

ahoj julis 🙂 maly je nadherny, krasne fotky si spravila 😵

dudu
19. dec 2007

jak ti je supis julis, my mame tento rok prve vlastne vianoce, a tak je to vsetko tak trosku len na mne co ma velmi stresuje, i ked mi T povedal, ze mi pomoze ale aj tak neviem ako to zvladnem....predsa viac ludi viac srandy....

mixka
19. dec 2007

dudu, aj u nas su prve, co sme sami... 😀 uz sa tesim, snad nezostaneme hladni...

dudu
19. dec 2007

lenze ... my sme boli vzdy u sbvokrovcov a tam je to take honosne, svokra povie basnicku, ci co to je a je tam hlavne veselo a ked sme sami tak ja neviem ja mam s toho strach ze budeme ako take suchare smutne.....

dudu
19. dec 2007

z samozrejme

jul
19. dec 2007

dudu 😀 😀 😀 😀
take porekadlo ece nepoznam 😀

jul
19. dec 2007

mixi dakujem 😵

jul
19. dec 2007

babulky my sme sami uz 8 rokov na vianoce 🙂

jul
19. dec 2007

mixi,ved si spravite chlebik vo vajci 😀

mixka
19. dec 2007

julis, na stedry den budeme mat samozrejme normalnu stedrovecernu veceru... ale chlebik vo vajci mam na veceru dnes... 😀 😉

jul
19. dec 2007

aj si na to nieco davas? my ho jeme vzdy s bambinom a kecupom

mixka
19. dec 2007

julis, teraz si nedavam nic, ale volakedy som ho bez kecupu do ust nedala... teraz si nanho nestihnem nic dat, ako ho vzdy rychlo spapam... 😀 uz ked sa robi nad nim slintam, jak sisi... 😅

jul
19. dec 2007

😀 😀 😀 😀 to je sila,ze ti stale chuti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre