Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
22. dec 2007

ahoj ninus 🙂 , gratulujem 😵 , ake to bolo ???

mixka
22. dec 2007

kde ste bosorky vsetky 😕 ??? ja dnes peciem... 😀

lumah
22. dec 2007

mixka hoj, ja sa dnes len tak poflakujem, zajtra ideme k mojim rodičom, vianoce strávime tam, takže akurát pomôžem mame s prípravami, ale ona už napiekla všetko. 🙂 To sa mám, že?

ninka1234
23. dec 2007

ahojte bambulky prajeme vám tie najkrajšie vianočne sviatky hlavne veľa zdravia a radosti 😵

sandrika
23. dec 2007

ja tiež strávim vianoce u rodičov takže nemusím nič 🙂

pipka
autor
23. dec 2007

cafteee 😉
tak ja uz mam vsetko hotove, salatik uz len zmiesat, rybky vyprazit. Akurat som doupratovala a dala som este prat koberceky z kupelne...
no ale poviem vam, ze zdravotny stav sa mi vooobec nelepsi, dnes som sa v noci skoro zadusila, nespala som ani minutu. 🙄 🙄 🙄 este cez den, ako-tak, ale tie noci su desne 😠 😔 bojim sa, aby som tieto sviatky prezila v zdravi... 😨 🙄

ale vam vsetkym zelam KRASNE VIANOCE , veeela lasky, stastia a hlavne ZDRAVIA 😵 😵 😵
CMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK 🤐

zabka132
23. dec 2007

prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov všetkým trpezlivým aj netrpezlivým :o)).

pipka
autor
23. dec 2007

zabinka aj tebe a Filipkoviiiiii 😵 , cmuk

vivi77
23. dec 2007

Babulky, prajem vam vsetkym kraaaasne Vianocne sviatky, vela lasky, pokoja a dobrej nalady a hlavne vela zdravicka a stasticka v nasom spolocnom snazilkovanie a mamulkovani, nech sme v dalsom roku krasne maminky s krasnymi babuliatkami 😉 😵 😉 😵 😉

lia
23. dec 2007

ahojte babulky,

aj ja Vam prajem krááááásneeeeeeeeeeeeeeeee Vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeee plné lásky,spokojnosti a radosti 😵 😵 😵
my sme sa prave vratili z lyzovacky 🙂

mixka
24. dec 2007

ahojte bosorky, zelam vam krasne vianoce plne radosti a lasky a do noveho roku vsetko vsetko dobre a hlavne nejaky ten splneny snicek... 😵

ajka23
24. dec 2007

cafte 😉
pripajam sa ku zelaniam, kraaaaasne vianoce... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
hlavne sa vela neobzerte, aby ste potom nemuseli dietovat... 😀 😀 😀
pipi, sak uz sa vyliec, nejako dlho to tahas s tou chorobou... 😖
hadam este dnes nakuknem... 😉

jajaja13
24. dec 2007

ahojte baby ako zistim kde mam najplodnejsie dni...teraz som 10DC

lia
24. dec 2007

ja mam uz vsetko spravene,uz len obalim rybu a mozem sa ist ja chystat 😵 ,ale moc sa fintit nebudem,to az v novej kolekcii 😵
co robkate??
jaja,podla ovu testov to zistis

mixka
24. dec 2007

ahoj lius, ako bolo na lyzovacke ??? sa mas, ja som v plnom prude priprav...

lia
24. dec 2007

vyyyyytttteeeecccccnnnneeeee 😵 😵 😵 😵 😵
lutujeme,ze sme si to nezariadili tak,ze by sme tam mohli ostat aj na Vianočky 🙂 .ale buduci rok tam budeme,tak hadam sa dozijeme 😀 .
a co robkas mixi??vydarili sa kolacik&??ja by som si dala ten makovy zavinčok 😝 ,ale to som uz nestihla 😀

mixka
24. dec 2007

vydarili, su mnam... 😵
a kde ste to vlastne boli 😕 ???

lia
24. dec 2007

v Čičmanoch,ako vzdy mixi 😉

mixka
24. dec 2007

jeeej, tam som bola raz v lete a bolo tam uzasne... 😵 inak, to mas super napad, ze travit vianoce niekde mimo na horach... buduci rok si to tak pokusim zorganizovat... 🙂

lia
24. dec 2007

heeeejjj??tam je krasne,my sme tam niekolko krat do roka.najblizsie by sme tam mali mat babsku jazdu v januari 😝 😀

mixka
24. dec 2007

veru, to by bolo... 🙂

lia
24. dec 2007

ja tam idem s kamoskami v januari mixi 😉

mixka
24. dec 2007

pochopila som lius... 😀 len ma napadlo, ze by bolo super, keby sme tam mali aj zurku s mk... 😀

lia
24. dec 2007

hej,to som pochopila ja mixi 😀 😀

mixka
24. dec 2007

koncim lius, idem sa realizovat so kuchyne... pa pa a pekny zbytok stedreho dna... 😵

mixka
24. dec 2007

zurku z mk, nie s... 😖 😀 ...

lia
24. dec 2007

s modrym konikom,moze byt 🙂
aj ja pomaly idem,ale uz som hladnaaaaaa 😝

mixka
24. dec 2007

s mk ano, len ja som myslela z mk... 😀

ajka23
24. dec 2007

mam chvilu pauzu, manzel isiel po svokru... 😒 😉
konecne mame trochu bielo, huraaaa 😵 😵 😵 😵 😵
este raz vam prajem KRAAAAAASNE VIANOCE... 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
25. dec 2007

ahojte, kde ste ??? dufam, ze vam nezaskocila vcera kosticka... 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre