Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
25. dec 2007

cauteee,ja tuuuuuu 🙂 .mnaaaammmm,kaprik bol vybornyyyy,cely sme ho zjedli ☹ .ja to milujem a vzdy mi malo ostane 😖 .na buduce kupime dva kapre.

jul
25. dec 2007

LIUšš,ty rybozrutik 😀

ajka23
26. dec 2007

julis, Risko je naaaaaadherny mikulasko... 😵 😵 😵

mixka
26. dec 2007

ahojte 🙂
jul, kraaasne babatko 😉

ninka1234
26. dec 2007

🙂 😉 😀 ahojte

jul
26. dec 2007

dakujem babulky 🙂
ale je zly jak cert v poslednom case 😠

mixka
26. dec 2007

ale julis... trpezlivost, ved je to babatko... 😉

ninka1234
26. dec 2007

a čo ho trápi bruško jul?

jul
26. dec 2007

ninka,ja neviem 😒
mrnči a mrnči,prdka,kaka dobre...neviem co ma za problem 😖

mixka
26. dec 2007

julis a nenudi sa iba 😕 ???

ninka1234
26. dec 2007

tak to si len vyžaduje tvoju pozornosť aj naša mala potrebuje počuť že sa niečo okolo nej deje keď spí cez deň v obývačke kde je hluk tak spí aj 4 hodiny.
Pridala som vianočné foto ináč riško je zlatunký 😵

jul
26. dec 2007

mixi,aj to je mozne 🙄 musim ho furt pestovat na rukach aj teraz ho mam 😠 ,ked ho polozim do postielky,place jak keby som ho dala na zerave uhlie 😖

jul
26. dec 2007

babulky,meram mu teplotu a ma 37,3 😲 😲 😲

mixka
26. dec 2007

julis, tak je zvedavy co sa okolo neho deje... vychutnavaj si to, lebo velmi rychlo z babatka vyrastie a bude ti to luto... a ked budes unavena a nebudes vladat, hovor si, ze o chvilu bude mat 15nast a bude rad, ked ta neuvidi... 😅

ninka1234
26. dec 2007

jul tak mu môže byť horúco skús ho rozbaliť

mixka
26. dec 2007

julis a kde si ju merala ???

jul
26. dec 2007

ninka,mala som ho rozbaleneho,ale uz som ho zababusila,boze dufam ,ze mu teplota klesne 😢

jul
26. dec 2007

mam ten cumlikovy teplomer

ninka1234
26. dec 2007

jul u takých babätiek to nieje teplota do 37,5 sa vôbec nemusíš plašiť a v čom ho máš oblečeného a zabaleného

jul
26. dec 2007

ma ponozky,dupacky,tricko,mikinu ciapku a je v perinke

jul
26. dec 2007

ninka,to fakt? mna uz chytala panika,lebo minule mal 36,6

mixka
26. dec 2007

julis, aj doma mu davas ciapku 😨 ??? ja by som nedavala... sa mi zda, ze ej to zbytocne,a le mozno sa mylim... ved ani my nechodime doma v capici...

jul
26. dec 2007

aj doma mu davam,ale obcas. nemal ju,ale ked som mu odmerala teplotu tak som mu ju hnednasadila

ninka1234
26. dec 2007

jul ma toho na sebe dosť veľa a nieje to dobre lebo sa ti prehrieva. Naša mala má len body a je v perinke. Tiež som jej dávala zo začiatku aj dupačky ale prehriali sme ju a mala teplotu 37,6 tak odvtedy je len tak a čiapku dávam len po kúpaní asi na 15 mni kým sa ohreje hlavička

mixka
26. dec 2007

a nemoze byt nespokojny, ze je mu v nej teplucko 😕 ??? no ja neviem, ale ja budem deti obliekat, ako seba... nie viac vrstiev... ked bude mne doma akurat v tricku, nebudem dietatu zbytocne obliekat mikinu a perinku... som sa bavila akurat na stedry den s mojou maminou, ze ako ma obliekala, ked som bola mala a ze vzdy tak, ako seba, ze ma nikdy nebabudila a nikdy som nebola chora ci prechladnuta...

ninka1234
26. dec 2007

a ešte záleží na tom koľko máte v izbe stupňov

ninka1234
26. dec 2007

mixi tak tak presne tak sa má obliekať

mixka
26. dec 2007

ninus, mala je krasnucka... 🙂 idu jej vlasky do risava, ci sa mi to len zda ???

jul
26. dec 2007

nie,ved bol v postielke a mal len tricko a dupacky,ale stale mrnčal,tak som mu odmerala teplotu a az potom som ho naobliekala

ninka1234
26. dec 2007

mixi asi je to odraz má ich také svetlučko hnedé, bude z nej veľká blondína po tatovi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre