Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
25. jan 2008

pipi aj Rišino mal v 11tt 3,9cm

pipka
autor
25. jan 2008

mixi pre 20 deti? 😕 😀
ale to su miniporcie, tak v poho je to pre 4 osoby. 😉

lia
25. jan 2008

tak potom co je na nej ine??ale kucharka je kucharka pipi,v tom bude zadrhel 😉

aj ja som milovala jedla od nasej kuchary Fany/my sme ju tak volali/.moja mama robila v jasliach a ja som tam bola varena pecena 😵 😵

jul
25. jan 2008

ja by som zozrala v poho aj 4 porcie na supu 😝

lia
25. jan 2008

julišššš 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
25. jan 2008

julis, ja tiez 🙂

pipka
autor
25. jan 2008

julis, to dobehneme, ja som tam bola len 10+4, to bolo 3,2, tak to ide rychlo, za tyzden aj centimeter. 😉

jul
25. jan 2008

pipi zachvilu mozes ist aj na 3D,ja som bola v GF v 16tt a uz som vedela pohlavie 🙂

pipka
autor
25. jan 2008

blbost, 9+4, uz mam v tom chaos, ved dnes mam prvy den 11tt, cize 10+1 😅

jul
25. jan 2008

ja si asi zajtra spravim francuzske zemiaky,ja som to 100 rokov nejedla a je to moje najoblubenejsie jedlo a mam take supis uhorky kysle,mnamky 😝

pipka
autor
25. jan 2008

ved uz sme objednani na 5. marca na 3D 😉

jul
25. jan 2008

no som straaasne zvedava,ze co sa z toho krpca vykluje,ci dievcatko alebo chlapcek 😀

lia
25. jan 2008

aj ja som zvedava 😵
aj ja budem zajtra robit francuzaky juliššš 🙂 a to mozes?? 🤐

pipka
autor
25. jan 2008

mixi, klasika podusis na cibulke a paprike mletej kyslu kapustu, cca kilo, ale nie uplne do makka, medzitym uvaris ryzu, cca 1 salku, a oprazis mlete masko na cibulke okorenis a osolis, a potom to vsetko krizom krazom prekladas na plech , zalejes kyslou smotanou rozhabarkovanou s paprikou (2 smotany) a das zapiect...ziadne umenie 😉

mixka
25. jan 2008

podla mna chlapcek 🙂

lia
25. jan 2008

ja davam aj smotanu na varenie,trosku 😝

pipka
autor
25. jan 2008

je to jedno, len nech je zdrave, ale aj ja myslim, ze chlapcek, nejako podvedome...asi aj Vilko si to zela, aj ked stale tvrdi, ze take dietatko ako som bola ja, by chcel... 😵

lia
25. jan 2008

mne sa akurat dovarila polievocka a urobim este masko na hribikoch 🙂 ,aby sme mali na vecer dobry zaklad 😀 😀

pipka
autor
25. jan 2008

jeezisi mi robite chute...teraz som taka hladna a nic tu nemam 😅

mixka
25. jan 2008

pipi a co by si si dala ???

pipka
autor
25. jan 2008

hocico, len to nemozem varit, keby mi tak niekto denne nosil zo skolky hotove obedy... 🙄 u nas tak doooble valia 😀 😀
ale teraz aj tie francuzske by bodli 😅 uz ma nedrazdite radsej 😀

mixka
25. jan 2008

pipi, ale vies, ze nech sa bavime o bars com, skoncime aj tak vzdy pri papanici 😀

lia
25. jan 2008

objednaj si pizzku pipi 😉
ja ked som bola tehu,milovala som rohlik s maslom 😀 to co je,ze??teraz ma to ani nenapadne

mixka
25. jan 2008

a keby bol na nom este jahodovy lekvarik... mnam 🙂

ninka1234
25. jan 2008

my prave robime lievančeky z jogurtu mnamky

pipka
autor
25. jan 2008

lius, pizzku som si uz objednala asi 5x, uz nemam chut, radsej by om si dala nieco take klasicke, domace...uz sa tesim, ako mi bude viliamko zajtra varit francuzaciky 😉 😀 a ja ho budem z postele dirigovat 😀

mixka
25. jan 2008

ako sa robia lievance z jogurtu 😕 ???

pipka
autor
25. jan 2008

mixi ved to...my furt o zradle... 😀 😀 😀
a su chvile, ked aj rozok je vzacnost... 😀

mixka
25. jan 2008

alebo chleba vo vajci 😀 😀 😀

pipka
autor
25. jan 2008

tak tak...vcera som mala taku chut na tatarsky biftek s topinkou cesnakovou...no neviete si predstavit....nakoniec mi aj samotna topinka s cesnakom a bambinom musela stacit 😀 😀 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre