Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
21. jan 2008

mixi, ty si stale doma, ci uz robis? 😕

lumah
21. jan 2008

pipka papať musíš, však vyživuješ dve ako ja. Ja si ráno dám nejaký rožok alebo chlebík s niečím-k tomu zeleninku, neskor jogurt a za tanier načisteného ovocia už mám za sebou. 😀
ajka našťastie nezvykne piť, tu oslavu menín som musela pretrpieť.
Baby a v sobotu ma čakalo prekvapenie v podobe blvanica v aute-viezli jednu babu, kamošovu frajerku, tej došlo zle a nič nepovedala, len sa vyblila na sedadlo a zem. A my sme v sobotu išli k našim-otvorím dvere vzadu .... toho mojho hned naplo a utekal preč, som to musela vyčistiť a počas toho som celé ranajky vyvratila. Som potom volala tomu kamošovi, že jej pekne dakujem a že ked bude aj triezva, do nášho auta viac nenastupi-krava!!!
mixka a to nielen že vtedy z nich páchne, ešte aj chrápu ako divé svine-hruuuza.
No baby užila som si teda-to vám poviem. 😠

mixka
21. jan 2008

pipi, doma... 😔

ajka23
21. jan 2008

dosiel chlapec z prazdnin a sestricka, ktoru tam mame, tak na to neprisla, prisla som na to ja, ked som ho strihala, lebo mal dlhu ofinu... 🙄 🙄 🙄 napisala som to do takeho zositka, co sa pisu odkazy pre sestricku, ale ona si to neprecitala, tak sa to riesilo az skoro 2 tyzdne po prichode z prazdnin, tak si vies predstavit to rozsirenie... 😠
a naj na tom je, ze rodicia o tom doma vedeli a aj tak ho takeho poslali nazad... 🙄 🙄 🙄

pipka
autor
21. jan 2008

lumah, asi by som ju zabila ... kravu 😠 a mala si jej zavolat, nech si to pride vycistit!!! 😠 😠
ja by som to teda nemohla cistit, pridala by som tam aj 3x 😝 😝 😝

lumah
21. jan 2008

mixka aj ja by som doma zostlala... no cítim sa dobre, tak ma doma nenechá asi. Uvidím zajtra čo mi povie doki, či mám všetko v poriadku.

ajka23
21. jan 2008

lumah, tak to je sila... 😠 😠 😠 ☹

lumah
21. jan 2008

pipka to mi hovorili aj chalani, čo s nou išli v aute, ale určite bola po šlehe ešte a my sme sa poáhlali k mojim rodičom, oni nebývajú tam kde ja. Však je jaej to ešte vytmavím, ked ju stretnem.

mixka
21. jan 2008

ja by som to oblite auto tiez necistila... fuj 😠

ajka23
21. jan 2008

moj muz by sa tam vyblinkal tiez, on asi ani plienky nebude moct menit... ☹
ked som nebola doma a on sa staral o psa a ten sa vyblil, tak sa on pri odpratavani vyblil tiez... 😀 😀 😀 a vraj silnejsie pohlavie... 😀 😀 😀 😀
tak vy ste vsetky doma, aj ja chcem... ☹ 😵 😵 😵

pipka
autor
21. jan 2008

uz papam...jogurtik s piskotkami a bananikom....ako babatko 😀

ajka23
21. jan 2008

vonku to vyzera, ze prisla jar, len ten hnusny vietor... 🙄

lumah
21. jan 2008

ajka mi hovor, som predtým chvilu ranajkovala a všetko išlo von. To preto, že tam boli aj kusky jedla a musela som ich vyzbierať papierovými utierkami a vtedy ma naplo a už to išlo. Ten moj tiež blval a to ani nevidel, len ked som mu povedala-o to viac som bola na neho nahnevaná, som mu povedala že mi stresy robí. A on že nech to uprace dcera moja- no určite, po nejakých kravách bude upratovať-tá chuda stála s dáždnikom nado mnou aby som nezmokla, ked som to tepovala.
mixka musela som-nemal kto a je to moje auto. Však ked tu babu stretnem.... 😠 😠

ajka23
21. jan 2008

ozrati ludia by mali chodit peso, aby vytriezveli... 😉 😠 😀

mixka
21. jan 2008

lumah, ked je to tvoje auto a mal ho mangel, tym skor by som mu to dala upratat, ked nedava nanho pozor 😠
aj u nas v dubravke je jar, ale vobec nefuka 🙂

lumah
21. jan 2008

pipka len papakaj-dobru chuť. 🙂
mixka to by tam bolo dodnes nagrcané. 😖
Ozaj to počasie je krásne a ja mám kožuch-bunda mi je tesná cez brucho ☹

ajka23
21. jan 2008

lumah, mas uz pekne brusko... 😵 😵 😵
pipi, mas co dobiehat... 😀 😀 😀

lumah
21. jan 2008

ajka ja už chodím ako kačička, ale mne nebývalo tak zle ako pipke, to asi preto. 🙂 Mne naraz vyhuklo a teraz ho mám-aspoň sa mi zdá rovnaké.

pipka
autor
21. jan 2008

aj u nas v meste je jar a tiez nefuka 😉

som ale zvedava, kedy nasnezi...nase deturence sa tuto zimu este nesankovali... 😔 🙄 vtedy mame od nich dve hodky pokoj 😀

ajka23
21. jan 2008

lumah, kolko si pribrala? 😕

pipka
autor
21. jan 2008

kam ste odisli? 😕

mixka
21. jan 2008

ja som tu... bola som vyvesit pradlo a dat prat dalsie 🙂

ajka23
21. jan 2008

pipi, od stredy sa ma ochladit a vraj aj snezit a poladovica... 😖 no parada... ☹

ajka23
21. jan 2008

ja som bola na wecku, prepac pipi... ☹ 😀 😀 😀

mixka
21. jan 2008

pipi, nasnezi 😨 ??? nestras, ja uz nechcem zimu... jar je ooovela krajsia 😵

pipka
autor
21. jan 2008

no tak poladovica by zase nemusela... 😒 sniezik v Dubravke by stacil 😀

ajka23
21. jan 2008

ja chcem leto, ja chcem leto... 😠 😠 😠 😎 😎 😎 😎

pipka
autor
21. jan 2008

mixi, ja nechcem zimu...len sniezik pre deti nase, nech si trosku uziju, staci u nas na skolkarskom dvore 😀

a vilko mi vcera kupil novu ciapocku, taku krasnu, tak by som ju vyskusala 😉

ajka23
21. jan 2008

pipi, sak si ju ponos doma... 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
21. jan 2008

sak som v nej vcera behala, ale to je dost sisi behat doma v ciapke 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre