Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
10. nov 2007

aj ja uz ceeem,je to uz hrozne tento posledny mesiac 😝

pipka
autor
10. nov 2007

neboj julis, sak sa dockas...este budes chciet, aby bol v brusku 😀 😀 😀 ked ti tak celu noc prereve 😅 😀 😀 😀

ja uz sutazim 🙂

jul
10. nov 2007

aj R sutazi 🙄

pipka
autor
10. nov 2007

ja som uz dosutazila robila som to online a aj vysledky mi uz dosli 😉 ze EXCELENTNE "1", taaaka som na seba pysna 😀 😀 😀

pipka
autor
10. nov 2007

takto mi to napisali...Dobrý deň,
tu sú výsledky Vášho ČR:SR vedomostného Testu národa 2007:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1*" EXCELENTNE (bodov: 38)
Vaše vedomosti sú mimoriadne, máte, čo sa znalostí týka, skvelé základy v mnohých oblastiach. Musíte si zrejme starostlivo vyberať ľudí, s ktorými by ste sa dobre pobavili, zatiaľ čo pre ostatných je hovoriť s Vami jednak pocta, jednak asi občas i náročná úloha. Počítajte s tým, že ľudia, s ktorými hovoríte, výraznou väčšinou nemajú zďaleka taký rozhľad ako Vy.

no zacinam si sama seba viacej vazit 😀 😀 😀

pipka
autor
10. nov 2007

ale v zemepise a dejepise som teda lapala po dychu 🙄 mam este co studovat 😀

pipka
autor
10. nov 2007

julis, dostala si mmsku malej Zojky? 😕 😵 je kraaasna, ze?

pipka
autor
10. nov 2007

Ninka vas vsetky pozdravuje, tym co maju babo v brusku zela , aby ho mali co najskor pri sebe a tie co ho tam nemaju, aby ho tam cim skor mali 😉 😉 😉

jul
10. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 to dobre napisala Ninka tu poslednu vetu 😎 😉 😵

jul
11. nov 2007

ano,dostala som mmsku,mala je strasne krasne babatko,dufam,ze aj moj maly bude taky zlaty 🙂

zavidim 😕 😕 😕

mixka
11. nov 2007

ahojte, ninka uz ma zojku 😕 ??? gratulujeeem... 😢

veva1
11. nov 2007

ahojte 🙂
pipka si macherka.Ja som si robila len tak na papier a vyslo mi len tak tak 30 😀 aj to keby nebolo prirodnych vied a umenia tak ,by som sa musela nad sebou vazne zamysliet 😀 Zemepis cista 5 😀

jul
11. nov 2007

vevi,
ja som saradsej netestovala 😝

jul
11. nov 2007

tak tomuto sa hovori 100% nacasovanie zimnych gum 😎 😎 😎 😎

vcera sme si dali menit 😀

lia
11. nov 2007

kde ste si dali menit gumy julišš??

loss
11. nov 2007

ahojte
pipi teda super ja som netestovala,spala som 😅
inak ako vikendujete u nas od rana snezi 😵

pipka
autor
11. nov 2007

julis dobre sme to vymakli s tymi gumami tento rok, co??? 😕 😨 😎

liuska, ja menim gumy v citroene 😀 😀 😀

vevi, ved aj ja som bodovala hlavne prirodne vedy, tam som mala vsetko spravne, v umeni 9 z 10, no zemepis a dejepis, bolo ciste tipovanie 😅 mala som stastie, ze tipy mi vysli na 50% 🤐 😵

pipka
autor
11. nov 2007

lossik aj u nas snezi, ale hned sa to topi 😒 je tu brecka ako vzdy 🙄
som sa dnes vybrala otestovat zimne gumy, bola som v Tescu a Palace na Zlatych, booze vsade ludi, akoby zadarmo davali 😅
co bude este do Vianoc, nechcem ani domysliet 🙄 😨 😝

pipka
autor
11. nov 2007

de ste vsetky? Co odhrnate sneh? 😀 😀 😀

pipka
autor
11. nov 2007

takze dnes uz asi nikto...pre dnesok balim, nakuknem zajtra 😉

jul
11. nov 2007

tak my sme boli v Ikei,Baumaxe a v Avione 😝
nastastie az vecer,tak nebolo vela ludi,asi sa vsetci ponahlali kukat superstar 😀
jake pekne pyzama sme si kupili s R v Hypernove? a ake lacne? to budeme ale krasny hahahahaha 😎

liuššššš,my sme menili v PK,boli sme tyzden dopredu objednaní 😎

mixka
12. nov 2007

ahojte, bre ranko... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... 😀 😵

ajka23
12. nov 2007

cafte 😉
Ninke gratulujem, mala je nadhernaaaaaaaaa... 😵 😵 😵 😵
de ste? co vas odfuklo? 😀 😀

jul
12. nov 2007

ahojte 😉
tak ja som ece 2v1 😝 ,som zvedava dokedy,ale asi ece dlho budem 🙄
zavidim uz Ninke,ze to ma za sebou 😅

mixka
12. nov 2007

ja som bola v obchode, v bankomate, fcul pracka perie a umyvacka umyva... 😀 ale aji, skoro ma vazne odfuklo... hnusna zima... ☹

jul
12. nov 2007

mixi,
dufam,ze aj ja budem mat cim skor umyvacku,len neviem ci si mam kupit vstavanu alebo taku normalnu 😕 😒

jul
12. nov 2007

ozaj dievčence poradte mi,co mam kupit svokre na 50-tku aky dar 😖

mixka
12. nov 2007

julis, my sme kupili normalnu a vyhodili skrinku co bola pod umyvadlom a tam ju zapojili.. a vyzera to fajn a ja nemusim otrocit s riadmi.. 😀

jul
12. nov 2007

ty sa mas,ja denne tolko riadov musim umyvat 😠 ,my furt len ciste vytahujeme a potom si pripadam ako v skolskej jedalni,len umyvam a umyvam do bezvedomia 😠

mixka
12. nov 2007

julis, u nas je to presne o tom istom... manzel si uvari do 2litrovej konvice caj a kolkokrat si ide naliat, tolkokrat si berie cistu salku, lebo s tou naliatou pochoduje po celom byte a nepamata si, kde ju polozil, tak sup nova... tolko som mu brblala, ze nerobim nic ine, iba to furt zbieram po byte a umyvam, ze sa nastval a kupil umyvacku... to zbieranie som zatial zmenit nedokazala, ale uz ma to tak neboli, ked to nemusim umyvat... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre