Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
20. nov 2007

vivi a kam ti drahusik odisiel? Alebo sa len niekde tula s chlapmi? 😅 😀

pipka
autor
20. nov 2007

martinka a ako to zvladate? Co na to vasi? Vobec ho to nemrzi? 😕
Ja to nechapem... 😒

vivi77
20. nov 2007

drahusik mi odisiel za pracou do viedne zarabat silnejsiu menu 😀 varit som dnes nemusela, papala som este dobroty ktore ostali - taku indicku dobrotu mnaaaam 🙂

martinkamm, ako moze chlap odist od svojej rodinky? to je krute, je mi to velmi luto

pipka
autor
20. nov 2007

oooo, indicku dobrotku by som si dala, mnaaam. aj s maskom, ci bez? 😕 ja som maskova, tak ak si ho tam nemala, ja by som si ho pridala 😀 😀 😀

vivi77
20. nov 2007

pipi, hej, bolo to bez maska, ved vies, ze ja masko nekuchtim 🙂 nemala som sice klinceky ale dala som tam kopu inych dobrych koreni, tak to bolo mnam, mam rada curry 😀 pozerala si ordinaciu? dost sa to zamotava 🙂

pipka
autor
20. nov 2007

jasne, nalepena som bola na telke 😀 Vilko dosiel a len ma vyrusoval...tak som ho zase posadila do vane 😀 😀 😀
a teraz sa presunul k telke on a cuduj sa svete, vobec nechce ist k pc 😒 asi je chory 😅 😀 😀 😀

pipka
autor
20. nov 2007

tak hod recept, ja tiez curry mozem...ale ja si tam masko pridam, nevadi? 😔 😀 😀

vivi77
20. nov 2007

no, ty nasi muzi, uz nie su taki poslusni ako kedysi, clovek sa nemoze na nic spolahnut 😉 a vilkove narodky kedy budete slavit? budu nove teplaciky? 😀

pipka
autor
20. nov 2007

no asi to budeme oslavovat na trikrat 😅 sami dvaja, s jeho mamou a Beou a potom este s nasimi 😀 😀 😀 ale na darcek sa mu skladame peniazkami, tak sa nakoniec rozhodol, ze si chce kupit nejaky elektronicky slovnik a mini pc, tak nech si kupi sam, po com mu srdcko pisti 😉
a teplaky sa tym padom presuvaju pod stromcek 😀 😀 😀 a este zatuzil po novych plaveckych okuliaroch...pisal jeziskovi 😀 😀 😀 tak to nejako dokombinujem a ked bude posluchat, tak nieco mu mozno jezisko donesie 😀 😀

pipka
autor
20. nov 2007

uz mi ocka klipkaju...pojdem uz asi hajat 🙄 😔 rano o 5.30 vstavam... 🙄 🙄 🙄

vivi77
20. nov 2007

no pipi, tak to musi riadne posluchat, tolko darcekov, tak to je na posluchanie este aj na velku noc 🙂 tvoj vilko kam chodi plavat? inak som na seba hrda, kazde rano bicyklujem 10min, zacvicim si pozdrav slnku a minuly stvrtok som bola na takom latinu aerobicu, to bola ina brutalita, som bola rada, ze manzelik prisiel pre mna 😀

vivi77
20. nov 2007

pipi, peknu nocku a zajtra pekny dnik 😎 idem uz aj ja hajkat....

nailka
21. nov 2007

dobre ranko! babenky poraďte, mrcha meská skoro tyzden a test je stale negativny. to uz by sa tam ta ciarka vysla, keby sme boli tehotni nie?

lumah
21. nov 2007

nailka dobré ránko-u mňa by to už bolo jasné, keby som týždeň nmeškala s mrchou. Ale sme rozne, skus ešte raz testnuť za dva dni. Ak ti to vyjde rovnako choď k doktorovi.

lumah
21. nov 2007

a skusila by som iný test pre zmenu.

mixka
21. nov 2007

ahojte, bre ranko... 🙂

lumah
21. nov 2007

mixka vitaj a dobré aj tebe. 😀

mixka
21. nov 2007

ahoj lumah... aka bola noc, dufam, ze si nehajala na wecku... 😕

lumah
21. nov 2007

mixka nieeee, len raz som tam bola v noci, som vypila večer 2 litre urologického čaju a urinal som si dávala a zabralo to, dnes je to už v pohode, navarila som si ale ešte ten čaj a budem to piť a uťívať ešte aspoň dva dni. Si predstav, že ja som nikdy nemala problém s močákom, snáď len ako dieťa sem-tam, ale už viem kde sa stala chyba-bola som na odbere v piatok a v sobotu som išla povzbudzovať toho mojho na volejbla a bolo mi zima v tej telocvični na zadok-určite tam som prechladla- tupaňa! 😠

mixka
21. nov 2007

ach lumah, nezavidim... ja musim mat vzdy poriadne boty, aby mi nebolo zima od noh a musim mat v teple krize, inak to mam hned... 😢

lumah
21. nov 2007

mixka veru aj ja, presne ako hovoríš, ja spávam v ponožkách dokonca 😀

mixka
21. nov 2007

tak to ja nie... 😀 ale fakt si musim davat velky pozor, lebo na mna to sadne ani neviem, ako... 🙄

lia
21. nov 2007

aojte 😵

mixka
21. nov 2007

jeeej, konecne niekto... 😵 ahoj lius... 🙂

lia
21. nov 2007

co robis mixik?? 🙄

lia
21. nov 2007

mixik,hned dojdem,dobe??

mixka
21. nov 2007

lius, bola som na poste a skoro som zamrzla... a za chvilu musim ist zase prec z domu, tak uz sa tesim.. 😖

lia
21. nov 2007

uz som tu.
aj ja som bola rano s nelinkou,tiez som tam skoro zamrzla.kam ides??mne sa nic nechce,taka som unavena 😔 a to som slubila kamoske,ze sa stretneme,ale ja nevladzem 🙄

mixka
21. nov 2007

na pohovor... tiez sa mi nechce a najradsej by som zostala doma... 😖

lia
21. nov 2007

a kam ides??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre