Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
22. nov 2007

a preco fialova konci mne sa tam celkom paci ja by som ju tam nechala, nedajboze je naozaj tehu..?

lia
22. nov 2007

nie,podla mna este nie je,ale asi chce byt.ved to aj niekde bolo pisane,ze by chcela dieta.

mixka
22. nov 2007

dudu, som citala, ze sa ide venovat nejakemu filmu a divadlu... ze citi, ze potrebuje zmenu... len ona ju citi odvtedy, co tam ma prist durianova... 😀

dudu
22. nov 2007

lius, si robis srandu s tou koselou, 😀 😀 😀 😀 😀 a to ti v noci nevadi ?neskrti ta to? alebo tak?

lia
22. nov 2007

akemu filmu??

jul
22. nov 2007

a mne sa tam strasne nepaci ta jak sa vola...co hra klauna 😝 ona to tak recituje,ta co chodi so studenkovej synom,taka strasne neprirodzena je 😒

lia
22. nov 2007

nie dudus 😀 😀 😀 su tam iba nalepene 😀

mixka
22. nov 2007

lius a to mas odkial take pyzamko ??? ja ruzovu a zirafky milujem... 😵

jul
22. nov 2007

ale ved Fialka a Durianka boli kamosky v Lets dance,nie?

dudu
22. nov 2007

juliska, tak ta ani mne nesedi

lia
22. nov 2007

oni su tam viaceri cudni juliššš,aj ti akoze zamestnanci vselijaki z nemocnice a ten chalan,co bil tu zenu 🙄 a to je kamos mojho muza 😀
mixi,kupil mi ju manzel ked som bola v nemocnici,neviem ci nie na milde,poslala som ho tam,lebo uz jednu stadial mam/do nemocnice/a kupil mi tuto,tak ma rozveselil ked mi ju doniesol 😵

jul
22. nov 2007

mne sa napriklad lubila aj ta Lenka dcera Adyho Hajdu,skoda,ze odisla 😒

lia
22. nov 2007

ano,ta bola velmi dobra

jul
22. nov 2007

a ten je dobry ten Pomoransky,co kupil ten autoservis,jak taky "vypatlany akoze blavacky mafiozo" 😀 😀 😀

dudu
22. nov 2007

julis, presne ta sa mi tiez pacila a nepaci sa mi ten co kupil servis, ten bol ties taky nasilnicky... keby som bola pri nom tak mu asi dam facku..

jul
22. nov 2007

dudušš,teraz som pisala o nom 😀

dudu
22. nov 2007

julis, ten pomoransky je blbec, ten tam nema byt... teda v tej podobe

lia
22. nov 2007

ten je trapny podla mna 🙄

mixka
22. nov 2007

lius, kde ti ju kupil 😕 ??? co je milda ???

jul
22. nov 2007

dobre to hra 😎

lia
22. nov 2007

mileticka 😉

jul
22. nov 2007

ten Lukas je otrasny,nie?

dudu
22. nov 2007

mixi, si zlatucka, nepoznas blavacke prezivky? made in milda,

lia
22. nov 2007

inak,ja nikdy nic pri vas nespravim 😖 gebula mastna,doma nepovysavane,fakt parada 😀

mixka
22. nov 2007

ee dudu, hanbim sa... 😀

dudu
22. nov 2007

ten lukas, je tiez taky ako keby sa nauci tento rok po slovensky...ma cudny prizvuk asi je mad. narodnosti, ...?

lia
22. nov 2007

lukas je dobry 😀

jul
22. nov 2007

ja nemam tiez povysavane 🙄 🙄 🙄 ,ale ja to par krat za den aj tak prebvehnem s metlou 😅

jul
22. nov 2007

liuššš,
tebe sa pacia rysavy? 😀 😀 😀 😀

lia
22. nov 2007

idem aspon vyvesit bundu Erkovi,uz sa doprala...zlataaa 😵 😵 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre