Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
3. dec 2007

lius, tak statie v bufete ja vyslovene neznasam... sa akurat nudim, aj ked tam je so mnou neviem aka super partia ludi... ved to sme potom mohli ostat doma a ist niekam na kafe...

lia
3. dec 2007

lenze my sa striedame s R,jeden lyzuje,druhy sa prechadza s nelou alebo jej hadze lopticku 🙂 ,tak preto mne je niekedy uz aj zima,ked sme tam pol dna 😒

jul
3. dec 2007

obycajne cierne nike gate,take jednoduche 😎 su tam aj traky,ale tie nenosim,lebo vzdy mi padali z ramien 😠 boli aj zlacnene na 2tis. no nekup to 😅

mixka
3. dec 2007

nie som horkorvna, ale sak lyzovanie je pohyb, tak naco mam byt naobliekana a spotena, jak prasiatko... 😀

lia
3. dec 2007

nie,nie mixi,ma to svoju atmosferu 😀 😎

mixka
3. dec 2007

nema, neznasam bufety... 😠

jul
3. dec 2007

kebyze ma vidis,tak sa smejes na mne,lebo ja mam palice a nepouzivam ich,len ich drzim v lufte 😀 a ked mi ich R zobere,tak mi zrazu chybaju 😠

lia
3. dec 2007

mixi,ja som nikdy neni spotena,ani pri cviceni 😖
juliššš,tak to je fajn suma.a co mate na plane na Silva??
a juliššš,ty pecies??

mixka
3. dec 2007

julis... 😀 😀 😀

mixka
3. dec 2007

lius, to vazne... sa mas... 🙂

lia
3. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
3. dec 2007

my tiez sme bufetoví,R musi vsetko okostovat a furt je hladny,tak preto sme tam aj furt nasadení.
my lyzujeme spolu,ja prva a on za mnou dava pozor 😅 ,ale len zo zaciatku,potom mu poviem ,nech ide aj sam,ze nech ma pocka dole 😀

lia
3. dec 2007

no nemam,ty aspon nieco schudnes,mna by museli do sauny zavriet,aby som sa spotila 😠

mixka
3. dec 2007

jeeej, to mna by mohli do sauny aj na furt zavriet, to ja milujem... 😵

lia
3. dec 2007

jeeej,vy chodite len dvaja??moj R si to nevie predstavit len my dvaja 😠
u nas nikto nelyzuje mojim tempom,tiez cakam dole.sme vacsinou rozdeleni na babsku a chaôlansku cast

jul
3. dec 2007

na Silvestra sme doma,dufam,ze dovtedy porodim 😖
ja peciem len pre R,ja nebudem moct asi jest cokoladove a tak,ked budem kojit 😢
ale uz som si povedala,ze radsej objednam zakusky z caffe Mayera,lebo nece sa mi s tym babrat a to patri pod tu firmu kde robi svokor,takze ja ich mam za polovicnu cenu.

lia
3. dec 2007

fuj,ja to moc nemam rada,myslim si,ze sa tam zadusim,zle sa mi tam dycha a tie zatvorene dvere ☹ ,bojim sa

mixka
3. dec 2007

my budeme tento rok v taliansku tiez rozdeleny... ja s kamosom zaciatocnikom na snowboarde a moj drahy na lyziach s jeho synom sa budu nahanat... my dvaja budeme pianko... 😀

lia
3. dec 2007

jaaaaaj,ja kupujem vzdy zakusky,ja toho vela nezjem,ani R,ale tento rok,ked som doma,tak mi to nevadi.skusim to a uvidime. 😀

jul
3. dec 2007

ja saunu neznasam,ja sa tam dusim,hlavne v tej parnej a v eukalyptovej a v obycajnej tiez moc nevydrzim

lia
3. dec 2007

aj ja by som chcela vyskusat board,teba to nelaka mixi??

jul
3. dec 2007

ja som minuly rok vypekala jak blba na vianoce a na silvestra,ale radsej kupim a basta,len sme to nosili po rodine jak hnile hrusky,tolko toho bolo,uz to nikto ani nechcel jest.

jul
3. dec 2007

ja mam ledva co robit na lyziach,neviem si predstavit ako len stojim na snowboarde 😲

lia
3. dec 2007

😀 😀 😀 😀

mixka
3. dec 2007

lius nelaka, mna desi to, ze by som mala mat spolu uvaznene nohy a nemohla ist kazdou inde... 😀

jul
3. dec 2007

ja si davam vzdy podprdu,tielko,tensi rolak,pulover nejaky hrubsi a na to moju rambo-bundu 😀 a pod gate si davam hrube pancuchy a jedny tenke a jedny hrube ponozky

jul
3. dec 2007

ja lyzujem aj tak,ze idem pomalicky dole ,potom zastanem,kukam co dalej,ci tam neni nejaky strmak,pozrem si kade pojdem....potom zase zastavim a takto si robim prestavky a mapujem si teren 😀

lia
3. dec 2007

juliššš,rambo 😀 😀
mixi,ano ,je to zvlastne,ale ked vidim tych,co im to ide,hned by som sa na to dala.minuly rok polka partie si pozicala boardy a ja som sa dole smiala 😀 😀 😀 😀 padali jak kabele 😀 😀 😀 vecer na silvestra si nevedeli sadnut,ake mali modriny 😀 😀

lia
3. dec 2007

julišššš 😀 😀 😀 suchas sa dole kopcekom?? 😀

jul
3. dec 2007

ja mam velky problem ist na vlek,strasne mi vzdy lepi a ked vidim ako padaju tí co maju snowboardy,tak mam dost.Aj na lanovku sa bojim,to ma vzdy R musi hytit a nadvihnut 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre