Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
30. dec 2007

chce,som nejaka rozbehnuta 😅
a zajtra je u nas 12 ludi aj s nami 😅 😀 😨 🤐 😕 😝 😎 ☹

mixka
30. dec 2007

ahaaa, takze mate silvestrovsku zurku... 😵

lia
30. dec 2007

jo

a vy ako budete silvestrikovat??

mixka
30. dec 2007

lius, my sme mali mat zurku, ale kedze je M strasne soplavy a ma teplotu, tak sa to presunulo ku kamosovi a my sme doma...

lia
30. dec 2007

vy zostavate doma??to by si moj R nenechal ujst 😅 😀 😀

mixka
30. dec 2007

ano, co uz... ja uz som celkom ok, ale M strasne sopli a ma teplotu... a ja som len rada, teda, nie ze je chory, ale ze nemusim nikam ist a ani u nas nebude 2Oludi... nemam rada silvestra... ☹

lia
30. dec 2007

preco mixi??

mixka
30. dec 2007

neviem... asi preto, ze nemam rada zaciatky a konce... a to nie iba, co sa tyka silvestra, ale aj kolacov /kraje/ a chleba /konce/...

lia
30. dec 2007

mixi 😀 ,ja ze co sa ti stalo vazneeee 😀 😀 nemas rada konce??ani pätku??mnaaammmm

mixka
30. dec 2007

ee nemam... ani konciaci sa a zacinaju ci sa rok... 😖

lia
30. dec 2007

tak ja sa tej 2008 nemozem dockat,tento bol bleee 😝

mixka
30. dec 2007

ja sa zas az tak na tento rok nestazujem... nekonci sa pre nas az tak zle... 🙂 a co ocakavas od 2OO8micky ??? ja babatko, dalsie vianoce uz musi byt u nas doma... 😅

evitkamalicka
30. dec 2007

kocky co myslite kedy by mohla prist ovulka?
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

lia
30. dec 2007

tak to by som aj ja rada,ale ked nebude,tak sa nezblaznim...zatial to beriem sportovo,dostala som sa z tej depky chvalabohu.
ale tesiiimm sa,lebo vsade pisu ,ze to je rok ako sity na kozorohov,tak sa tesiiiimmmm 😵

mixka
30. dec 2007

zblaznit sa ani ja nezblaznim, ak nepride este buduci rok, ale uz by som si to rada vychutnavala... 😵 tak to mam smolu, ja som baran... 😀

lia
30. dec 2007

fuuuu,evitka ja sa v tomto vobec nevyznaaaaammmm 😖

evitkamalicka
30. dec 2007

nevadi, vsak ja si pockam

mixka
31. dec 2007

ahojte bosorky, dobre ranko a krasneho silvestra vam zelam 😵

pipka
autor
31. dec 2007

dobre ranko aj ja prajem a vsetko naj naj do noveho roku zelam,nech sa splni vseeetko kazdemu... 😵

mixka
31. dec 2007

ahoj pipi, ako sa citis ???

mixka
31. dec 2007

jeeej pipi babatka, krasnucke 🙂 gratulujeeem 😵

pipka
autor
31. dec 2007

ajoj mixi,
chvalabohu uz ovela lepsie, akurat sme sa vratili z GF, na nkontrole sme boli, vsetko je v poriadku, len stale musim oddychovat 😉 uz mam aj foto v albume 😵

mixka
31. dec 2007

pipi, tak pekne oddychuj... kasli na upratovanie, varenie a pod nepodstatne veci... 🙂

pipka
autor
31. dec 2007

neboj mixi, nic nerobim, len sa vyvalujem, kmita tu vilko 😀 ja si to vychutnavam aspon raz za zivot 😀 😀 😀

mixka
31. dec 2007

to verim... ako to preziva buduci ocko ???

pipka
autor
31. dec 2007

straaaasne sa tesi 😎
dostal od Jeziska krokomer, tak si planuje ako bude ratat kroky pri kocikovani 😀 😀 😀

mixka
31. dec 2007

co dostal 😕 , naco to je ???

pipka
autor
31. dec 2007

to je taka hovadinka, co si pripnes napr. na vrecko nohavic a ked chodis, tak ti to rata kroky, spalene kalorie atd.
vyzera to ako tachometer na bike, take male digitalne cudo 😵

mixka
31. dec 2007

jeeej, to je sranda... a co to ma tatinkovi ratat, kroky, ktore obetoval deturencom, ci spalene kalorie, aby po prichode domov patricne doplnil... 😀 ???

ninka1234
31. dec 2007

pipi krásne fotečky 😵
ináč ahojte pekneho silvestra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre