Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
16. jan 2008

a kde ste to presne boli lyzovat? Ozik, dostala si sms k meninam? 😕

mixka
16. jan 2008

pipi ano, sms som dostala, ved som aj odpisala 😉
boli sme presne v paganelle 🙂

mixka
16. jan 2008

jo a vidiet ma je zarucene... keby si videla tie vychrtlinky, co tam boli s nami... ufff... na tie sa nechytam... 😅

pipka
autor
16. jan 2008

ja som odpoved nedostala 😒 ale neva, nie je podstatne...
tak super, ze si si dobre zalyzovala, aj ja by som si...ale tento rok mi to uz asi nehrozi... 😅

to je v Taliansku? Ako dlho ste cestovali? 😕

mixka
16. jan 2008

hej pipi, v taliansku. nedostala ??? to ma mrzi, lebo som odpisala... tam sme isli 12hodin a nazad 1O... dost...

pipka
autor
16. jan 2008

asi autobusom, ze? Dost veru 😒 mam cerstvo v pamati, jak sme sa my trepali v lete do Chorvatska, som povedala...nikdy viac! 😅

mixka
16. jan 2008

hej pipi autobusom... inak, v zime to nie je az take narocne... pustili nam aj filmy, takze to celkom zbehlo 🙂

skrecok
16. jan 2008

Ahojte, ja som uz cestovala autobusom do Spanielska (Calelly) a do Francuzska. No, uz by som nesla autobusom tam. A do Chorvatska sa to este ako tak sa da vydrzat. 😉 Ale tentoraz som si vydupala, ze do Bulharska nepojdem autobusom, len lietadlom 😎 😝 .

zabka132
16. jan 2008

ahojte kocky,
pipka, uz 9tt..ako to ide rychlo 🙂 .

mixka
16. jan 2008

no jo, bol to autobusovy lyziarsky zajazd... cize vyberat sa nedalo... jedine sa dala vybrat ina dovolenka a to sme nechceli 😀

pipka
autor
16. jan 2008

mixik, nam tiez pustali filmy, ale mame obaja dlhe nohy, tak si vies predstavit ako sme trpeli tych 12 hodin 🙄
no myslim si ze v najblizsej dobe mozem na cestovanie ako take zabudnut, takze je to jedno 😀
budem rada, ked sa dostanem na vychadzku s kocikom do parku 😀

mixi a vy ako? Uz viete nieco nove? Nejaky termin? 😕

pipka
autor
16. jan 2008

zabi ajooj, no veru...v piatok uz preskoci na 10tt 😵

zabka132
16. jan 2008

pipi, len nech pekne preskakuje. A este ti byva zle ?

mixka
16. jan 2008

pipi, marian ma 197cm, takze viem presne o com hovoris... 😀 buducu stredu ideme podpisat papiere k psychoske a do 3tyzdnov sme v zozname... potom budeme vediet viac... ale viac menej tie deti na nas cakaju...

zabka132
16. jan 2008

mixi, to mas riadneho dlhana. My sme obidvaja taki krpci 😅

pipka
autor
16. jan 2008

mixi, tak to je supeeer, ty budes skor maminka ako ja 😀 ja sa tak tesiiiim na to vase babo 😵

zabi, bohuzial zle je mi stale, ale aspon jedna pozitivna sprava, ze uz tolko negrckam. Sice je mi prmanentne blivno 😝 ale vzdy to nejako predycham a rano je uz dobre...hlavne takto navecer je mi vzdy zle...aj teraz 😒

zabka132
16. jan 2008

no to ti nezavidim.......mne nebyvalo zle. Akurat tak rano niekedy som mala zaludok ako po opici...ale ked som cosi zjedla, tak to preslo.
Vydrz este par tyzdnov, ono to prejde.

pipka
autor
16. jan 2008

zabi, vsetko vydrziiim, len bambulky nech su v poriadku 😉

musim vas na chvilku opustit, ide k nam navsteva, snad ich neogrckam... 😀 paa a pekny vecer zatial 😉

zabka132
16. jan 2008

no, akurat sa maly zobudil...tak ja idem....este priebezne nakuknem.

mixka
16. jan 2008

zabi, je riadne vysoky... a ja som standart 164, tak som pri nom, ako trpazlik 😀
pipi, nemyslim, ze ich budeme mat doma skor... nie je to take jednoduche...

lia
16. jan 2008

uz som tu 😝 hotovson 🙄

mixka
16. jan 2008

lius a co si robila ???

lia
16. jan 2008

od rana stale nieco,najprv na krvi a potom vo firme a vybavovali sme...a na obed som dostala mrchu 😒 -darcek k narodeninam 🙄

mixka
16. jan 2008

jeeej, mas dnes narodky ??? GRATULUJEEEM 😵 lius a kolko mas, ak to nie je tajne ???

lia
16. jan 2008

zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😀 18 😵 😵 😵 😎 😎

mixka
16. jan 2008

ok, tak zagratulujem aj zajtra 😀 aaale, povedz, kolko budes mat... urcite menej, ako ja... 😅

lia
16. jan 2008

dobreeeee mixi 😀 😀 😀 zajtra sa budem urcite krcovat alebo este dnes vecer ☹
velaaaaa mixiiiiiii
hadaj 😉

lia
16. jan 2008

co ratas?? 😀

mixka
16. jan 2008

28 ???

lia
16. jan 2008

nie,nie,nie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre