Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
7. nov 2007

cau mixi,lumah 🙂
urob sote alebo nieco take co len nahadzes do hrnca a vari sa to samo 😉

ninka1234
7. nov 2007

alebo keď príde mladý za školy tak si sám navarí cestovinky s tuniakom a syrom 😀

lumah
7. nov 2007

mixka ja mám rada ryžu 🙂

lumah
7. nov 2007

lia ahoj 🙂

mixka
7. nov 2007

alebo... aj to nie je zly napad, ja by som za cestoviny aj zivot dala a mozem ich jest non-stop... 😀 😀 😀 ninus, citala som... nebolelo to ???

lia
7. nov 2007

alebo tak 😉
ninka,nepozerala si vcera tel.noviny??jedna zena porodila doma na zachode 😅 .nie ze aj ty porodis doma 🙂

lumah
7. nov 2007

lia 😀 😀

lia
7. nov 2007

baby,je mi hrozne,nieco na mna lezie,dzfam,ze mi to neprepukne do poobedia v tom studenom sklade.

lumah
7. nov 2007

lia aj ja odrána kýcham a smoklím, vrrrr teraz nemôžem ochorieť, však stimulujem 😠

ninka1234
7. nov 2007

lia pozerala a mne sa noc predtým o tom snívalo tak keď som ráno čítala správy tak som vravela že som mala sen o zajtrajších správach 😀

ninka1234
7. nov 2007

mixka to strihanie nebolí len je to taký zvláštny pocit mála som pocit že tie veľké nožnice mám až v hlave ale mala som to oveľa viac stiahnute ako pri chlapcoch lebo mi ho prestrihoval na dvakrát

mixka
7. nov 2007

aj moj manzel je uz druhy den soplavy a tak dufam, ze to na mna nesadne... ☹
ninus, to si teda vobec neviem predstavit... a zasivanie je tiez v pohode 😕 ??? asi blbe otazky...

lia
7. nov 2007

ty vestica jedna 😀 .dnes sa ti o com snivalo??
bybule,idem sa chystat,prihlasim sa z kanclosky.
lumah,stimulujes??ku komu chodis??prvy krat ides na ivf??

ninka1234
7. nov 2007

zašívaju ťa v narkoze takže to necítiš a potom sa nesmieš dva až tri dni vôbec postaviť

ninka1234
7. nov 2007

liuška že som už rodila 😀

mixka
7. nov 2007

no teda... si urcite rada, ze uz mas tuto cast za sebou a uz si len vychutnas porod... 😵

ninka1234
7. nov 2007

to teda som, už nech len všetko dobre dopadne a ja sa mmôžem vytešovať z malej bambulky

mixka
7. nov 2007

ninus, vsetko dopadne super... viem si predstavit, ako sa tvoji chlapi tesia z malej princeznicky... 😵

ninka1234
7. nov 2007

to vieš že sa tešia každy deň sa ma už vypytuje že kedy sa už narodí? Som zvedava či budú taký nadšení keď i tu bude vyplakávať 😀 😀 😀 😀

mixka
7. nov 2007

neboj ninus budu vsetci radi a budu malu princeznicku tisit a zabavat... budes mat zlate casy... 😉

ninka1234
7. nov 2007

to dufam už by som sa chcela aj trošku vyspať len neviem či sa mi to tak skoro podarí odkedy som tehu ešte som nespala jednu celu noc ☹

mixka
7. nov 2007

o jeje a ked bude malinka na svete, tak toho zase moc nenaspis... 😔 a preco vlastne nemozes spavat ???

ninka1234
7. nov 2007

lebo každu hodinu chodím na Wcko

mixka
7. nov 2007

juuuj, tak to mas weckovu turistiku... asi nic moc... ale o chvilku sa to skonci... 😵

jul
7. nov 2007

ninkaaaaaa,pockaj na mna 😠

mixka
7. nov 2007

julis ahoj... 🙂 ty chces rodit spolu s ninus 😕 ??? lebo ja citim v kostiach, ze to bude neskor... 😵

jul
7. nov 2007

tak ja som sa teraz prebrala konecne,ale spala by so dalej,ale ten sprosty pes zase vracal 😠
ale sam si za to moze,lebo vcera ako sme boli na poradni,tak prekotil cely kos v kuchyni,odpadky sme upratovali hodinu ked sme dosli,taku bitku dostal 😠 ,lebo tam boli kosti s kurata 😖
boh vie co este odtiual pozral vselico a dnes mu je zle 😝 TAK MU TREBA!!!

jul
7. nov 2007

LIUšššš,teraz uz duplovane neviem kam mam ist 😅

ahooooooooj mixušš 😉
co porabas? ja som hladna,idem si spravit nieco 😒

jul
7. nov 2007

hlavne kavu 🙂

mixka
7. nov 2007

julis, ja o chvilku padam z domu a zacinam behanie az do vecera... tak sa mi chce... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre