Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
10. dec 2007

liuus, nemuchleme, len ked Vilko pride, tak ma vzdy odstavi od pocitaca 😠 😀
ale zase ani ja tu nemozem vysedavat stale, lebo uz som fakt pocitovala na sebe zavislost 😅 treba si trosku aj oddychnut 😉

pipka
autor
10. dec 2007

ajus, tak vravis, ze bylo blaze...no jak v Praze 😀 😀 😀
aj si si nieco kupila? 😕 😵

lumah
11. dec 2007

juuuuul gratulujem k synšekovi! Už si doma? 😀

lumah
11. dec 2007

jul no keb som nevedela, že tvoj synček má len pár dní, tak poviem že má aspoň 3 mesiace-tký je krásny a buclatý xi

mixka
11. dec 2007

ahojte 🙂
julis, maly je naaadhernyyy, krasne babatko 😵

lia
11. dec 2007

dobre ranko 🙂

mixka
11. dec 2007

ahoj lius 😵

lia
11. dec 2007

mixiii 😵
co robkas??mne sa tak nic nechce,ale pomaly sa musim rozhybat,lebo nic nestihnem 😖

mixka
11. dec 2007

lius, mam zo vcera kopu zehlenia a musim navarit... a mala by sm robit vianocne upratovanie, ale som soplava, mam teplotu a atb 😢 😠

lia
11. dec 2007

si choraaa??chvalabohu,ze ja to uz mam za sebou.vykasli sa na okna,hlavne sa musis vyliecit.ja nemam az take spinave,uvidim ako to zmaknem,ale to si musim dat taky den,aby som bola cely den doma.
ty musis byt teraz v teple

mixka
11. dec 2007

viem lius, vsak ich umyvat nejdem... ale mrzi ma to, lebo som chcela mat vyupratovany bytik na vianoce... a ked ma to prejde budem musiet piect a kedy spravim uprtaovanie netusim... blba, chripka... ☹

lia
11. dec 2007

ale ved za jedno poobedie mas napecene 😉 ,stihas,neboj 😉
ake mas antibiotika??co ta boli??

mixka
11. dec 2007

lius, penicilin - V... setko ma boli... hlava, hrdlo, usi, cele telo...

lia
11. dec 2007

penicilin?? ☹ to este predpisuju??ved to je najhorsi liek 🙄 ,komunisticky,silny.tak si navar cajik s medom,citron asi nemozes ked beries pencilin,co je skoda...

mixka
11. dec 2007

lius, ved aj moj doki je komunistocky... 😠 😀

pipka
autor
11. dec 2007

dobre ranko 😵

pipka
autor
11. dec 2007

tak ja padam do robotky a pozdravujem kazdeho, kto sem pride, julisku maminku specialne 😀

mixka
11. dec 2007

ahoj pipi, pekny dnik 😉

mixka
11. dec 2007

kde ste vsetky 😨 ???

jul
11. dec 2007

ahojte 😉
no co porabate? ja stale upratujem 😠 mam toho dost aj na tyzden.Dnes prach musim utret,povysavat,umyt podlahy ,poprat nieco a hlavne ozehlit.a ece aj obed nejaky navarit 😒

mixka
11. dec 2007

ahoj maminka 🙂 julis neblazni, teraz musis hlavne oddychovat a nie blbnut s upratovanim, ved si cerstvo po porode...

jul
11. dec 2007

mixi,ved ma poznas 😎 ,ja sa na to jednoducho nemozem ani pozerat 🙄

mixka
11. dec 2007

julis, tak sa pozeraj na malickeho alebo si zdriemni... este budes mat kopec casu na upratovanie... teraz by si sa mala vazne setrit...

ninka1234
11. dec 2007

ahojky. Jul len to nepreháňaj lebo si niečo uženieš. Ja som bola tiež frajerka na druhý deň doma tiež som chcela všetko robiť sama a pritom bolo všetko upratané a na ďalší deň ma tak boleli stehy že som nemohla ani chodiť nieto ešte sedieť 😝

lia
11. dec 2007

Juliššš prestan 😠 😠 ,aspon do piatku si len tak pomalinky robkaj,utieraj prach,nech ti pomoze R s vysavanim a umyvanim zatial

mixka
11. dec 2007

podla mna kazdy priemerne inteligentny chlap dokaze aj utriet prach, nielen vysat a umyt... nevravim, ze to bude take dokonale, ako ked to robime my zeny, ale urcite to zvladnu... 😀

lumah
11. dec 2007

jul sa máš že stíhaš pri malom tolko vecí, moja krpatá bola stále hladná a nie a nie spať. 😀 Ako sa cítiš a kolko kg ti ešte zostalo? Mne vtedy 4kg, ale ušlo to rýchlo dole, lebo som kojila.

jul
11. dec 2007

mixi,
vies kolko toho ma chudak ☹ cely den len beha a v noci sa ece nevyspi,lebo maly papka,potom zase mrnci trosku....nechcem ho uz zatazovat z nicim

mixka
11. dec 2007

to chapem julis... ale aj ty sa musis teraz setrit... ked skoncis v nemocke nikomu tym nepomozes... ☹

mixka
11. dec 2007

kde ste 😕 ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre