Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
30. dec 2007

ahojteee...

mixka
30. dec 2007

jeeej kulis, krasne fotky maleho riska 😵

mixka
30. dec 2007

julis, nie kulis... 😀

zabka132
30. dec 2007

halooooo....... 😲

mixka
30. dec 2007

halooooo... 😀

zabka132
30. dec 2007

kto je taaaaaaam 😵 ?

pipka
autor
30. dec 2007

Ajojtee, vyuzivam, ze vilko musel na chviku odist, tak som si vzala jeho notebook do postielky 😵

zabka132
30. dec 2007

pipi ahoj.....co to tu citam....zevraj mas 2 fazulky ?...toje super...gratulujem.

pipka
autor
30. dec 2007

zabi, no heeej, zatial, tak snad to spolu dobojujeme do vitazneho konca 😉 ale je to veelmi rizikove po tom vcerajsom krvacani, tak sa musim veeelmi setrit, zajtra idem do GF na kontrolu, tak uvidim, co mi povedia a dam zase vediet 🙂

mixka
30. dec 2007

jeeej pipi, mas dve fazulky ??? odkial to vies 😕 ??? gratulujeeem 😵

pipka
autor
30. dec 2007

mixi, vcera som bola na pohotovosti, lebo som zacala krvacat a tam mi spravili sono, ujo doktor povedal, ze su tam krasne dve fazulky a aj srdiecka im obom biju, aj mi to ukazal na monitore, len nemal papier v tlaciarni, tak nemam foto, ale zajtra mam ist na kontrolu do GF, tak ak mi daju fotku tam, tak vam ju sem hodim 😉

musim sa ale velmi setrit a lezat stale.

zabka132
30. dec 2007

tak drzim palce, nech to konecne vyjde a nech mate dvojnasobnu radost. Pekne lez a opatruj fazulky 🙂

pipka
autor
30. dec 2007

to krvacanie mohlo byt sposobene aj tym, ze som predvcerom cely den vracala a vyvracala som aj tie lieky co beriem, a nahly pokles hormonov mohol sposobit to krvacanie 😒

zabka132
30. dec 2007

idem maleho okupat....potom dojdem.

wighy
30. dec 2007

juuuuuul juuuuuuul to mas pravdu ja som drobeeeeeec ale mala je po tatovi a ona na 185cm hehe

pipkaaaaaaaa moooc na vas myslim,len pekne pozitimne mysli,tes sa a uvidis vseeetko bude ok 😉

my sa ideme kupkat zatial papa

pipka
autor
30. dec 2007

zabik ani nevies, ako by sme sa tesili, keby to vsetko dobre dopadlo 😉
dakujem, ved sa budeme priebezne ozyvat 😵

pipka
autor
30. dec 2007

wigh, dakujeeeem cmuk laurinke 🤐 😵
mam strasnu radost, ze nasa stara partia drzi stale pokope a aj nase maminky sem stale chodia 😀 😀 😀
aj ja budem.... 😎

pipka
autor
30. dec 2007

ked uz budeme vsetky maminky alebo tehulky, tak zalozim temu" Ako sa oplatilo byt trpezlive....." 😀 😀 😀

mixka
30. dec 2007

juuuj pipi, to som netusila... drz sa moja a lezkaj... silno drzim palce, aby ste boli fit 😵 ps:zeby som mohla nastupit fcul do skolky 😕 ???

pipka
autor
30. dec 2007

ja musim odlozit pc, ale ak sa mi podari, tak este nakuknem 😉

pipka
autor
30. dec 2007

mixi mozes, ja asi budem musiet ostat doma...aj ked som to moc neplanovala... 😒 ale pre babatka vsetko.

mixka
30. dec 2007

...to by bolo super pipi, keby sa to dalo... 😔

ninka1234
30. dec 2007

pipi prečo neležkáš?

lia
30. dec 2007

cauteeee

mixka
30. dec 2007

ahoooj lius a ninius 🙂

lia
30. dec 2007

mixxiiiii,nevies mi poradit,asi kolko davas do makovnika maku??ja nemam ani sajnu,aby som zbytocne toho neurobila vela.
a nebola si nahodou v auparku??

lia
30. dec 2007

tak nic,idem si to robit podla seba

mixka
30. dec 2007

lius, 36Og 🙂

lia
30. dec 2007

uz sa pecie mixi 😀

mixka
30. dec 2007

wau lius a to sa ti chce piect takto vecer 😕 ??? ja som sa rozhodla, ze buduci rok nepeciem... u nas to nikto neje... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre