Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajuska212
11. okt 2007

pipka napodobne s tym papanim 😀 😀 😀 tak mi chuti osobne ked mam nervicky a stresy az az...ale teraz som kludnejsia ako som bola prvy krat....neviem preco ale mam pocit ze to vyjde🙂

dudu
11. okt 2007

moni
presne tak ako opisala pipka idem len na druhe IVF-ko ale asi ani to nevide, i ked mi dr. hovorila, ze uz by sa patrilo aby nam to vyslo, ze si to zasluzime, tak uvidim, ale asi ani na pn-ku nepojdem bola som za kazdym a nevyslo tak naco teraz....este sa rozhodnem.
moj priebeh
dve cerstve z IVF-ka manzelove bola som v robote, /lebo lekar (drabek )mi povedal, ze sa nemam na to sustredit a ked to ma prist tak to pride/

tri kusy mrazaciky bola som doma

tri krat IUI bola som doma
a nic, tak co? ako sa mam rozhodnut?? 😅

monika3
11. okt 2007

Dudu ja tiez neviem co mam robit. Ja chcem este jedno IVF ale asi az na jar.
Ja som dost komplikovany pripad. Ja som tiez bola dom na PN a nic.
Ja fakt momentalne nie som schopna toto riesit a viem ze by som asi mala. Ja potrebujem totalnu pauzu. Ja som na zaciatku roku bola na 2.IVF a potom neskor som mala KET.
A ty mas este niake zamrazene embyjka?

monika3
11. okt 2007

Dudu inak prepac za tu rychlu strucnu spravu ale momentalne mam fofry.

pipka
autor
11. okt 2007

moni, inak najblizsie uz ani ja nezostanem doma, len v den punkcie a KET, inak ani den, mozu mi odporucat, aby ma deti v robote nenakazili, radsej ako sa doma zblaznit 😅 ...ale predbieham, bohvie co dovtedy bude 😖

pipka
autor
11. okt 2007

Duduska a ty co trepes, ze to nevyjde, vyjde a basta! Howg, dohovorila som 😠 😀

lia
11. okt 2007

ahooojte,
pipi,ani nehovor o papani,ja mam dietu.dala som si ciel 😝

pipka
autor
11. okt 2007

si dobra, ja sa nejak nedokazem ovladat 😅 a este mi kazdy v poslednej dobe hovori, ze ci som schudla? No a nedaj si potom... 😀

lia
11. okt 2007

nooo,tak jasne,to by som si aj ja dala.ale ja chcem schudnut,nie ze by som takto nemohla ostat,ale vies co myslim??chcem si obliect take veci,ktore som nosila a tak.dnes mi manzel kupil dalsie rifle 😝 .tak sa vytesujem 🙂

pipka
autor
11. okt 2007

jeeej, ty sa mas! Mne zase dnes dosiel rolacik, co som si objednala z Quelle, tak som mala tiez aspon malu radost v tom smutku 😉

lia
11. okt 2007

pipi,prezila som to,viem co prezivas,najlepsi bude cas ☹ .ale este nesmut,este nevies co bude v pondelok,dobre??

pipka
autor
11. okt 2007

jasne jasne, nekukas zahradku? 😉 😕 niektore tie pribehy mi pripominaju pripady z konika 😀 kto vie, kde scenaristi cerpaju namety? 😅

lia
11. okt 2007

kukam 🙂 ,mozno moj susedko ma vyspehoval a dava super namety 😀 .sme si robili srandu,ked som mala taky silny vytok,posielal ma k susedovi gynekologovi 😀

pipka
autor
11. okt 2007

mas suseda gynekologa? To mas blizko v pripade nahleho porodu raz... 😀

lia
11. okt 2007

ved T.M.zo zahrady 😉

pipka
autor
11. okt 2007

on je tvoj sused??? 😕 😀 😀 😀 jeeej, nastahujem sa k vam 😀 on je fesi, aj ked nie je gyndos 😉

lia
11. okt 2007

no on je super fesi 😝 ,strasne zlaty,mily,hezoun,no proste 1. 😵

lia
11. okt 2007

uz sa chystame ich zavolat,lebo vzdy sa rozprava s manzelom cez balkon alebo stoja vo dverach,su strasne zlati 🙂

pipka
autor
11. okt 2007

tak ked ich pozves, dobehnem... 😀 😀 😀

lia
11. okt 2007

v pohodicke,dojdi 🙂 .
a co mate na vikend??

pipka
autor
11. okt 2007

ideme k nasim, zase sa dobre najeme 😀 😀 a v nedelu pride navsteva k nam...tak sa zase najeme 😀 😀 😅 a vy?

pipka
autor
11. okt 2007

budem musiet na chvilku odist, lebo ten moj zavislak mi tu uz trha pc z ruky, to je doma asi 5 min. 😠 😀 , ale dam mu to radsej, pre klud v rodine...po vcerajsku, radsej po dobrom 😉

lia
11. okt 2007

aj ja sa idem venovat mojmu 🙂
mnam,aj ja by som isla k niekomu na obed,ale ku komu?? 😅
neviem co cez vikend,zajtra ideme od rana vybavovat,v sobotu ma drahy zapas a poobede bude vystaveny,to uz poznam.a ja zase upratovat,chcela by som uz konecne aspon jedno okno umyt,no ale to neviem ci sa mi bude chciet.
😖

pipka
autor
11. okt 2007

booze, neuveritelne, drahy mi vratil pocitacik dobrovolne 😀
lius, tak dojdi ku nam na obed v nedelu 😉

pipka
autor
11. okt 2007

ale aby tu vilko nekukal na mna tak ukrivdene, tak mu ten pc vratim, ved zajtra tu budem cely dnik 😉

monika3
12. okt 2007

Jasne Pipi v pohode sa da ist do prace, teda pokial ju nemas stresovu, inac nie je treba byt doma. Ja som si prave spomenula ze po KET som a ja vlastne isla do roboty - dva dni som mala dovolenku. A ako vravis kto vie co bude v pondelok 🙂 🙂 🙂

pipka
autor
12. okt 2007

dobre ranko! 😉 Je tu niekto?

ajuska212
12. okt 2007

ahoj pipka ja ajuska...uz len 12 dni.........pipka ty si bola tiez v minulosti na IUI????

pipka
autor
12. okt 2007

hej, bola som 3x, ale bohuzial neuspesne 😒

pipka
autor
12. okt 2007

ale sa to cakanie vlecie, co? To je najhorsie. Citis uz nieco? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre